Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

A co jest teren "partyjny"?

właścicielem jest kto? 

 

mozesz odpowiedzieć ze instytut lecha kaczynskiego, w papierach sie wszystko zgadza, Ale przecież wiadome jest, ze tam jest namnożone spółek zeby nie wynikało wprost ze to partia polityczna posiada własność. 

 

To jest cienka granica, mozesz sie nie zgadzać. Ja tez uważam ze to bombka nie bomba, w sumie bardziej śmierdzi to medialnie niż prawnie. Reszta to juz stosunek do takich spraw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właścicielem jest kto? 

 

mozesz odpowiedzieć ze instytut lecha kaczynskiego, w papierach sie wszystko zgadza, Ale przecież wiadome jest, ze tam jest namnożone spółek zeby nie wynikało wprost ze to partia polityczna posiada własność. 

Ta ziemia była powiązana z Kaczyńskim na długo przed powstaniem PiS, więc ja bym był dość wstrzemięźliwy z pisaniem o własności partii politycznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Będą poważne konsekwencje dla chcących podważyć demokrację i zaszkodzić Juanowi Guaido, którego USA uznały za prezydenta Wenezueli - napisał we wtorek na Twitterze doradca prezydenta USA ds. bezpieczeństwa narodowego John Bolton."

https://forsal.pl/artykuly/1394990,usa-zapowiadaja-powazne-konsekwencje-dla-chcacych-zaszkodzic-guaido.html

 

ale kyrk

 

Kiedyś mieli choć odrobine wstydu, dziś już sie niczym nie przejmują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stanisław Michalkiewicz udzielił wywiadu portalowi emisja.tv - ironizował na temat ostatnio ulubionego tematu w mediach - walki z mową nienawiści.

k**** bezczelne - funkcjonariusze TVN zrobili materiał o przyzwoleniu rządu na antysemityzm, wycięli z całości ironiczne wypowiedzi Michalkiewicza i zostawili tak, że wyszło, jakby Michalkiewicz nawoływał do nienawiści i do likwidowania nienawistników.

 

Na do widzenia po uciętych wypowiedziach Michalkiewicz został nazwany jako ten, co występuje w katolickich mediach.

 

Widocznie treści głoszone przez Michalkiewicza, które przybliżają żydowskie meandry na polskiej i amerykańskiej scenie politycznej zaczęły bardzo boleć dyrektora grupy Discovery - Davida Zaslava (z pierwszorzędnymi korzeniami) - stosunkowo nowego właściciela telewizji TVN. 

 

Za takie kurestwo powinni odbierać koncesję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stanisław Michalkiewicz udzielił wywiadu portalowi emisja.tv - ironizował na temat ostatnio ulubionego tematu w mediach - walki z mową nienawiści.

k**** bezczelne - funkcjonariusze TVN zrobili materiał o przyzwoleniu rządu na antysemityzm, wycięli z całości ironiczne wypowiedzi Michalkiewicza i zostawili tak, że wyszło, jakby Michalkiewicz nawoływał do nienawiści i do likwidowania nienawistników.

 

Na do widzenia po uciętych wypowiedziach Michalkiewicz został nazwany jako ten, co występuje w katolickich mediach.

 

Widocznie treści głoszone przez Michalkiewicza, które przybliżają żydowskie meandry na polskiej i amerykańskiej scenie politycznej zaczęły bardzo boleć dyrektora grupy Discovery - Davida Zaslava (z pierwszorzędnymi korzeniami) - stosunkowo nowego właściciela telewizji TVN.

 

Za takie kurestwo powinni odbierać koncesję.

jest gdzieś to tvnowskie nagranie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne ambitne plany naszej kochanej opozycji...

“Kobieta nie będzie musiała udowadniać, że stawiała opór, to sprawca będzie musiał wykazać, że miał jej zgodę” - mówi Kamila Ferenc, prawniczka z Federacji na rzecz Kobiet i Planowania Rodziny i Kancelarii Zaangażowanej Społecznie Prawo do Prawa, współpracująca z Fundacją Przeciwko Kulturze Gwałtu o planach Nowoczesnej. Posłanki Monika Rosa i Ewa Lieder proponują, żeby do wspólnego programu opozycji parlamentarnej wprowadzić rozwiązania dotyczące walki z przemocą wobec kobiet. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Artykułu z dziś nie czytałem. Ale to blokowanie nie polega na tym ze Srebrna stara sie o wuzetke i nie moze jej dostac?

 

bardziej mi się podoba jego cytat "– Jest kampania o charakterze czysto politycznym pod tytułem: partia buduje wieżowiec, azjatyckie stosunki czy nawet zgoła stwierdzenie, że to ja buduję, a w związku z tym jestem niezwykle zamożnym człowiekiem. Nie możemy sobie na to pozwolić"

 

Kaczyński sam się przyznał,że jedzie na biedaku bez konta , telefonu , z kotem i takiego go Polacy kochają , zajebisty kraj .

kochamy nieudaczników bo wiadomo że nic nie ukradł :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.