Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

Jakby PIS przegrało wybory i PO mianowało nowego prezesa, to kredyt dostaliby tak samo, jak dostali zgodę na budowę w Warszawie. To nie jest oszustwo tylko trzeźwa ocena sytuacji. Uważasz, że bank by nie zarobił na tej inwestycji?

 

 

a na utrzymaniu Gazety Polskiej Codziennej ?

 

Przecież to jasne, że chodziło o uniezależnienie PIS od dotacji z pieniędzy publicznych, która ma zostać w najbliższych latach zlikwidowana. Prowadził negocjacje dlatego, że jest prezesem partii, a ta budowa mogła przynieść partii korzyści finansowe. Tylko o czym to świadczy? Że jest dobrym prezesem partii, który dba o jej interesy. 

 

:) dobrym prezesem jak Ojciec Rydzyk :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dibra. Koniec na dziś.

Lis na tt szaleje:

"Jeżeli uważasz, że na tych nagraniach nic nadzwyczajnego nie ma, to znaczy, że nie musisz jechać na Wschód. Już tam jesteś i masz go w sobie."

W sumie biorąc pod uwagę jakie cyrki sie na zachodzie dzieją, to w sumie jakiś komplement ze strony Lisa xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a na utrzymaniu Gazety Polskiej Codziennej ?

 

Po wycieku tych tasm zapewne nie:)

Dibra. Koniec na dziś.

Lis na tt szaleje:

"Jeżeli uważasz, że na tych nagraniach nic nadzwyczajnego nie ma, to znaczy, że nie musisz jechać na Wschód. Już tam jesteś i masz go w sobie."

Ja jestem dumny ze swoich wschodnich korzeni wiec to dla mnie nawet komplement

:) dobrym prezesem jak Ojciec Rydzyk :)

 

Trudno nie oceniac tych dzialan pozytywnie. Partia ktora sama sie utrzymuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ogólnie z dużej chmury mały deszcz, można tylko przyczepić do tego że Jarek wszystko załatwia więc nie jest ym nieskazitelnym dziadkiem z kotem

Btw. Wyborcze i inne smieci przez lata buduja obraz nieporadnego starszego pana z kotem bez zony i dzieci ktory jest niezaradny zyciowo i nie potrafi zrobic sobie zakupow a teraz triumfalnie pokazuja jak kaczynski przedstawial nam przez lata klamliwy obraz bo tak naprawde ma leb na karku.

 

Ja juz nie wiem czy te media same uwierzyly ze to jest skandal czy to wczorajsze grzanie to juz akt rozpaczy i szukanie afery tam gdzie jej nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz nie wiem czy te media same uwierzyly ze to jest skandal czy to wczorajsze grzanie to juz akt rozpaczy i szukanie afery tam gdzie jej nie ma.

 

ale to jest afera, tylko dla mnie małego kalibru.

prezes partii za pomocą państwowego banku daje gwarancję kredytu dla swojej spółki i austriackiego bizensmana jeśli zostaną wygrane wybory.

 

a Ty nie widzisz w tym nic złego tylko chwalisz prezesa jaki jest zaradny bo nie będzie musiał załatwiać kasy przez budżet tylko okrężną drogą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to jest afera, tylko dla mnie małego kalibru.

prezes partii za pomocą państwowego banku daje gwarancję kredytu dla swojej spółki i austriackiego bizensmana jeśli zostaną wygrane wybory.

 

a Ty nie widzisz w tym nic złego tylko chwalisz prezesa jaki jest zaradny bo nie będzie musiał załatwiać kasy przez budżet tylko okrężną drogą :)

A aferą nie jest to, że nielegalnie PO blokuje inwestycje w Warszawie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A aferą nie jest to, że nielegalnie PO blokuje inwestycje w Warszawie?

 

aferą jest to że został podsłuchany ;]

 

 

w Gdańsku kandyduje Grzegorz Braun i "Gdańsk to nie Palermo" , Pirat z Długiej (to ta główna ulica w Gdańsku Głównym ) , na kogo głosować ?

Edytowane przez Koelner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to jest afera, tylko dla mnie małego kalibru.

prezes partii za pomocą państwowego banku daje gwarancję kredytu dla swojej spółki i austriackiego bizensmana jeśli zostaną wygrane wybory.

 

 

Czy gdyby wlascicielem tych gruntow pod budowe biurowca byla nie spolka srebrna tylko np spolka złota to by nie dostala kredytu od banku na budowe biurowca w tamtym miejscu? Kazdy bank by udzielil kredytu takiej spolce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy gdyby wlascicielem tych gruntow pod budowe biurowca byla nie spolka srebrna tylko np spolka złota to by nie dostala kredytu od banku na budowe biurowca w tamtym miejscu? Kazdy bank by udzielil kredytu takiej spolce

przeczytaj jeszcze raz, czy przypadkiem nie zasugerowales ze spotykanie sie ich (podobno 16) nie mialo sensu i umiejszyles jeszcze przed chwila zaradna pozycje Prezesa?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.