Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście, że jest złe. Powiedzmy to wprost, PiS nigdy nie posunąłby się tak nisko, żeby używać nagrań w politycznej walce.

 

A już nie wiem jak można sobie wyobrazić sytuację, w której publikuje się rozmowę między członkami rodziny. Przecież to co się dzieje w rodzinie jest święte i nikomu z zewnątrz nic do tego.

Edytowane przez bostonfan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno istnieje cała seria nagrań z Jarosławem w roli głównej. To może ustalmy zawczasu, gdy jeszcze nie wiadomo, czy to prawda, czy nagrywanie polityków jest dobre, czy złe. ;)

Podsłuchiwanie i nagrywanie cudzych konwersacji jest złe i jest naruszeniem czyjejś prywatności. Jednak jak już mamy te dane i zło się dokonało, należy z tego skorzystać i ocenić co takiego powiedziano.

Nie uważam, że dowody zatrutego drzewa są nieważne - po prostu należy ukarać osobę, która złamała prawo przy ich pozyskiwaniu. Ale skoro one świadczą o czyjejś winie, błędem jest unieważniać je tylko z przyczyn proceduralnych, prawda jest ważniejsza. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno istnieje cała seria nagrań z Jarosławem w roli głównej. To może ustalmy zawczasu, gdy jeszcze nie wiadomo, czy to prawda, czy nagrywanie polityków jest dobre, czy złe. ;)

Podzielam zdanie Rappara, jest zle i powinno byc karane ale jak juz sa nagrania trzeba je publikowac. Szkoda tylko ze ludzie z takich nagran wyciagaja nie to co trzeba. Po przegralo przez osmiorniczki i teksty bienkowskiej a nie za reczne sterowanie nbp do doraznych politycznych korzysci. Tutaj moze byc podobnie. Ciekawe czy to sprawi ze jaroslaw pojdzie w koncu na emeryture.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krotkie streszczenie. Spolka srebrna ( kaczynski) chce zbudować 2 wieżowce na posiadanych ptzez siebie bardzo atrakcyjnych gruntach ( to ze beda chcieli na tym zarobic wiadomo od 10 lat ) za 1.3 miliarda ( legalnie oczywiscie ) i boi sie ze jak przegra wybory to go nie wybuduje. Pko ma mu dac kredyt na budowe. Kaczynski spoznil sie z zaplaceniem faktury za jakies prace komus z rodziny. I to tyle. Myslalem ze maja cos powaznego. Chyba ze trzymaja jakies smaczki na wybory.

 

Albo stalem sie juz totalnym psychofanem pisu albo nie wiem co bo moim zdaniem te tasmy stawiaja jaroslawa w pozytywnym swietle. Jak na to ze kreowano go na niedoleznego staruszka z kotem bez konta w banku to teraz te tasmy zadzialaja tylko na jego korzysc. Myslalem ze tu beda jakies przestepstwa nagrane albo naprawde mocne cytaty a tu nic. Zobaczymy jakie beda reakcje sondazowe

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo stalem sie juz totalnym psychofanem pisu albo nie wiem co bo moim zdaniem te tasmy stawiaja jaroslawa w pozytywnym swietle. Jak na to ze kreowano go na niedoleznego staruszka z kotem bez konta w banku to teraz te tasmy zadzialaja tylko na jego korzysc. Myslalem ze tu beda jakies przestepstwa nagrane albo naprawde mocne cytaty a tu nic. Zobaczymy jakie beda reakcje sondazowe

jesteś psychofanem. ale ogólnie z dużej chmury mały deszcz, można tylko przyczepić do tego że Jarek wszystko załatwia więc nie jest ym nieskazitelnym dziadkiem z kotem . rozczarowały mnie te taśmy Edytowane przez Koelner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesteś psychofanem. ale ogólnie z dużej chmury mały deszcz, można tylko przyczepić do tego że Jarek wszystko załatwia więc nie jest ym nieskazitelnym dziadkiem z kotem . rozczarowały mnie te taśmy

Jak sobie przypomne jaki byl poziom i okolicznosci z tasm sowy i przyjaciol a jaki jest tutaj to niebo a ziemia. I nie wiem co tu zarzucac. Ze chcial uczciwie zalatwic sprawe? Wyborcza stracila kontakt z rzeczywistoscia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lewa strona w tym kraju jara się różnymi dziwnymi rzeczami, także proponuję poczekać do jutra, bo może się okazać że ośmieszą się jak zwykle.

 

Lis do tego wczoraj mało się na twitterze nie zachlapał, a tu taki ziew że gdybym mógł to bym wybiórczą do kiosku oddał.

 

Edit: I jeszcze do tego sam siebie cytuję :D

Edytowane przez Cardi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to jest ta bomba, która miała wysadzić rząd PiS i zdjąć koronę z głowy Jarosława I? 

 

LOL

 

Jeśli takimi taśmami jara się opozycja, to serio wątpię, żeby mieli coś mocniejszego. To PiS więcej zyskał wczorajszą akcją CBA, niż tym wysrywem mógł stracić. Spodziewałem się czegoś ostrego, a nie takiej pogawędki. 

 

I jeszcze Lis ośmieszał się tą pompą wczoraj... Ale sprzedaż GW pewnie lekko drgnęła z rana :) chociaż tyle z tego mają. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest bombka, mała ale cos tam wybuchnie.

Dla mnie stawianie PKO w roli banku dla partii władzy to jednak moralnie bardzo słabe, jak to jest że kretyt udziela sie na podstawie wyników wyborów? Niech idą do prywatnego banku, zobaczymy czy bedzie kretyt i na jakich warunkach

 

Oczywiście to nie ruszy pisu, nie ma smaczków które ruszają ludzi. Dup, ośmiorniczek, przekrętów które mozna podpiąć do konkretnych osób. Generalnie aferka 80k dla ministra znaczy wiecej niz niejasny kredyt na miliard po układach. Taka prawda. Głupio to brzmi, ale to jest zbyt odległe, zbyt duża kwota żeby ruszylo to ludzi.

 

Na moje to do dymisji jest ten prezes banku, a Kaczynski to narazie moze sie śmiać. Ale nie wiem ile tych taśm jest, podobno kilkadziesiąt godzin, moze Giertych cos jeszcze znajdzie ciekawego

 

Edit: tfu pisalem o pzu, Krupiński generalnie. Dla mnie jeszcze jest rano

Edytowane przez iglo13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sobie przypomne jaki byl poziom i okolicznosci z tasm sowy i przyjaciol a jaki jest tutaj to niebo a ziemia. I nie wiem co tu zarzucac. Ze chcial uczciwie zalatwic sprawe? Wyborcza stracila kontakt z rzeczywistoscia.

 

Pejkao mi nie da kredytu na wieżowiec

Edytowane przez Koelner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pejkao mi nie da kredytu na wieżowiec

Bo nie masz gruntow w centrum warszawy na zabezpieczenie?

 

Trudno o pewniejsza inwestycję dla banku niż udzielenie kredytu na budowę biurowca spółce, która jest właścicielem gruntu w tak atrakcyjnej lokalizacji. Przecież to jest pewny zysk.

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo nie masz gruntow w centrum warszawy na zabezpieczenie?

 

Trudno o pewniejsza inwestycję dla banku niż udzielenie kredytu na budowę biurowca spółce, która jest właścicielem gruntu w tak atrakcyjnej lokalizacji. Przecież to jest pewny zysk.

 

Kaczyński wspomniał , że zależy do zbiegów okoliczności czyli wyborów czy dostaną. w skrócie ,wygrywamy dostaniecie.

 

pokazuje tylko jak PiS załatwia interesy i to nie różni się od tych złodziei z PO. i to jeszcze austriackiej firmie powołanej przez Srebną , spółkę która finansuje Instytut Imienia Lecha Kaczyńskiego i założona była przez Porozumienie Centrum.

 

jak myślisz jakie korzyści PiS miałby z tego dealu ? ;] czy Kaczyński spotykał się i prowadził negocjacje z powodu pobudek patriotycznych ?

 

fluber , idąc Twoim tokiem myślenia "ja wierzę, że chodzi o pieniądze " :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaczyński wspomniał , że zależy do zbiegów okoliczności czyli wyborów czy dostaną. w skrócie ,wygrywamy dostaniecie.

 

Jakby PIS przegrało wybory i PO mianowało nowego prezesa, to kredyt dostaliby tak samo, jak dostali zgodę na budowę w Warszawie. To nie jest oszustwo tylko trzeźwa ocena sytuacji. Uważasz, że bank by nie zarobił na tej inwestycji?

 

 

 

 

jak myślisz jakie korzyści PiS miałby z tego dealu ? ;] czy Kaczyński spotykał się i prowadził negocjacje z powodu pobudek patriotycznych ?

 

Przecież to jasne, że chodziło o uniezależnienie PIS od dotacji z pieniędzy publicznych, która ma zostać w najbliższych latach zlikwidowana. Prowadził negocjacje dlatego, że jest prezesem partii, a ta budowa mogła przynieść partii korzyści finansowe. Tylko o czym to świadczy? Że jest dobrym prezesem partii, który dba o jej interesy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.