Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

Nie trzeba być Nostradamusem aby stwierdzić że bedzie wojna religijna. Zawsze takowe były i to się nigdy nie zmieni. No ewentualnie jesli rzeczywiscie nastapi jakaś katastrofa globalna i ludzie w końcu bada posiadać jeden poglad religijny. Co jest małą szansą.

 

 

Jak Koloni nie lubię tu może mieć rację  z tym rozpadem UE, ponadto nagle Ci bezjajeczni się zorientowli ze nielegalni imigranci przegraczają granice nielegalnie? jak arabusy się skumaja że tak łatwo jest przedostać się do Europy to nie przyjdą tu miliony, ale cała możliwa ilość aby tylko wyplewić Chrześcijan albo po prostu wypewić resztę i zając tereny Europejskie. Im jest łatwiej bo są bardziej agresywni i mają determinacje gdzie w Swiecie Zachodu Euroejskiego faceci raczej to kruche ciasteczka.

 

To że jarek mówi to co mówi to tylko obraz tego co ludzie mówią 'na mieście' więc nie trudno skapować ze bedzie miał poparcie.

 

 

Ostatnio też lekko żałowałem ze nie mamy dyktatury jaką mają Rosjanie. Putin się nie pierdoli aby dbać o interesy kraju, a jesli za dużo osób rządzi / Unia Europejska/ to nikt nie rządzi.  W demokracji trudniej podejmować decyzje dlatego mamy taki rozpiździel teraz u nas. Tak jak jest poczucie że nikt nie rzadzi tylko pierdolą trzy po trzy i wymieniają poglądami. LUDZIE! k**** MAĆ!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że jarek mówi to co mówi to tylko obraz tego co ludzie mówią 'na mieście' więc nie trudno skapować ze bedzie miał poparcie.

 

no ale to chyba akurat wielki plus, że nie powiedział nic nowego/odkrywczego, ale zebrał do kupy właśnie to co ludzie mówią, ubrał w łądną całość i przedstawił w sejmie - tak powinni zachowywać się politycy w państwie demokratycznym (nie tylko przed wyborami)

 

lepsze to niż michnikowe sondaże wg których 70% polaków chce przyjąć imigrantów :) (jakby była wątpliwość - w dzisiejszym świecie nie ma raczej rozdziału między polityką a mediami)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W demokracji trudniej podejmować decyzje dlatego mamy taki rozpiździel teraz u nas.

Jeszcze pytanie o jakość tej demokracji. Korwin pisał, że w kwestii imigrantów Schultz zarządził w PE głosowanie przez podniesienie ręki :onthego:  Na oko ciężko było określić wynik, a on przyjął, że jest na jego. Prośby o elektroniczne przeprowadzenie głosowania odrzucił. Jak to jest demokracja to daj Pan spokój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale to chyba akurat wielki plus, że nie powiedział nic nowego/odkrywczego, ale zebrał do kupy właśnie to co ludzie mówią, ubrał w łądną całość i przedstawił w sejmie - tak powinni zachowywać się politycy w państwie demokratycznym (nie tylko przed wyborami)

 

lepsze to niż michnikowe sondaże wg których 70% polaków chce przyjąć imigrantów :smile: (jakby była wątpliwość - w dzisiejszym świecie nie ma raczej rozdziału między polityką a mediami)

 

Co to za różnica czy to plus czy minus i czy inni zrobili czy tez nie bo on z Pisu a tamci z PO

Jeszcze pytanie o jakość tej demokracji. Korwin pisał, że w kwestii imigrantów Schultz zarządził w PE głosowanie przez podniesienie ręki :onthego:  Na oko ciężko było określić wynik, a on przyjął, że jest na jego. Prośby o elektroniczne przeprowadzenie głosowania odrzucił. Jak to jest demokracja to daj Pan spokój.

 

Ale nie stwierdzisz ze oszukał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię PiSu, Kaczyńskiego jeszcze bardziej, ale widząc co "odpierdala salon" i jaką posługuje się retoryką nie mogę reagować inaczej niż uśmiechem widząc ich kompletną klęskę.

Trudno przebić retorykę pisiaków typu:

 

- Tusk i Bronek będą wisieć za zamordowanie polskiej delegacji w Smoleńsku

- PO fałszowało wybory (oczywiście poza tymi, które wygrał Duda)

- niech Żydy się wynoszą z Polski (poza Wildstainem, żoną Dudy i innymi, którzy popierają PiS)

 

 

Ale obiektywnie muszę przyznać, że przemówienie o imigrantach niezłe (jak na Kaczyńskiego). Tylko skąd on wziął to zajmowanie kościołów i robienie z nich toalet przez muzułmanów we Włoszech? Istnieje takie zjawisko jak zamykanie kościołów, ale dotyczy głównie Francji i jest związane z laicyzacją tego społeczeństwa, a nie z napływem muzułmanów. I już prędzej bym uwierzył, że w takim kościele powstałaby Biedronka niż toaleta. Jednak jak taki Janusz, odpustowy katolik z wykształceniem podstawowym, usłyszy od Kaczyńskiego, że przyjdą imigranci i zrobią kibel z jego kościoła to potem będzie patrzył spode łba nawet na Turka w osiedlowym kebabie.

Edytowane przez Artlan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Żydzi to juz przesadzaja strasznie, i sie nie dziwie wcale (moze ta retoryka rzeczywiscie chora w stylu wszystkie kobiety to dziwki oprocz mojej mamy babci i siostry) sam powoli staje sie antysemita to co robia oni Polakom, jak ich oczerniaja w swiecie plus rzadaja jakichs chorych sum byla mowa o 65 miliardach dolarow to okolo 200 miliardow zlotych to jest zwyczajnie swinstwo, pojebance mogliby dostac 65 ale milionow co najwyzej. jak zaraza byleby tylko wyciagnac jak najwiecej jak juz sie nie da od Niemcow to teraz chca od nas.

a gdzie dla nas odszkodowania? takie sumy albo nawet wieksze to powinny byc dla Polakow (jak byly jakies wieksze to mnie poprawcie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno przebić retorykę pisiaków typu:

 

- Tusk i Bronek będą wisieć za zamordowanie polskiej delegacji w Smoleńsku

To jest śmieszne, a dododatkowo powtarzane tylko przez ich rywali, nie wiem skąd pomysły, w jakim celu i kogo ma straszyć.. na szczęście taki sposób przestał działać na ludzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest śmieszne, a dododatkowo powtarzane tylko przez ich rywali, nie wiem skąd pomysły, w jakim celu i kogo ma straszyć.. na szczęście taki sposób przestał działać na ludzi.

no to się po 25 października bardzo zdziwisz

 

PiS nie odpuści Smoleńska bo tym scementowal swój twardy elektorat, tym zyskał kilkanaście procent w wyborach na prezydenta 5 lat temu

 

Ciekawe czy gdyby do tej tragedii nie doszło PiS wciąż by funkcjonował w polskiej polityce, bo z tego co pamiętam poparcie społeczne dla Kaczyńskich leciało na mordę jak teraz PO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest śmieszne, a dododatkowo powtarzane tylko przez ich rywali, nie wiem skąd pomysły, w jakim celu i kogo ma straszyć.. na szczęście taki sposób przestał działać na ludzi.

Chyba nigdy nie czytałeś komentarzy pisiaków pod różnymi spiskowymi artykułami i filmikami. Ja wprawdzie z reguły tego shitu nie tykam, ale zdarzyło mi się zabłądzić w internecie i trafić do miejsc, gdzie motłoch i tłuszcza twardy elektorat PiS na serio dyskutuje czy Bronek z Tuskiem zrobili zamach wspólnie z Putinem czy bez niego. I że wkrótce ,,polscy patrioci" ich za to rozstrzelają.

 

Czołowi politycy PiS takiej teorii oczywiście nie głoszą (przynajmniej oficjalnie), bo dla nich za zamach odpowiadają tylko Ruscy (na co też zresztą nie mają dowodów). Jednak fakt jest faktem, że PiS przyciąga bardzo niebezpieczny elektorat. Najłatwiejszy do manipulacji, mściwy, lubiący rzucać oskarżenia bez pokrycia, agresywny, paranoiczny.

Edytowane przez Artlan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nigdy nie czytałeś komentarzy pisiaków pod różnymi spiskowymi artykułami i filmikami. Ja wprawdzie z reguły tego shitu nie tykam, ale zdarzyło mi się zabłądzić w internecie i trafić do miejsc, gdzie motłoch i tłuszcza twardy elektorat PiS na serio dyskutuje czy Bronek z Tuskiem zrobili zamach wspólnie z Putinem czy bez niego. I że wkrótce ,,polscy patrioci" ich za to rozstrzelają.

 

Czołowi politycy PiS takiej teorii oczywiście nie głoszą (przynajmniej oficjalnie), bo dla nich za zamach odpowiadają tylko Ruscy (na co też zresztą nie mają dowodów). Jednak fakt jest faktem, że PiS przyciąga bardzo niebezpieczny elektorat. Najłatwiejszy do manipulacji, mściwy, lubiący rzucać oskarżenia bez pokrycia, agresywny, paranoiczny.

Poznałem wyborczynię PO, która twierdziła, że za samobójstwo Leppera odpowiada Kaczyński(w znaczeniu on ją zaaranżował).

Akurat PO ma swoją retorykę, gdzie każdy kto nie jest za nimi, jest niebezpiecznym motłochem i widzę, że Ciebie doskonale zmanipulowano. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna wyborczyni ma być argumentem? Serio?

 

Przywołane przeze mnie teorie pojawiają się pod spiskowymi filmikami i artykułami, mają często kilkaset plusików/lajków/łapek i mnóstwo komentarzy je popierających. A jak znajdzie się ktoś, kto nie zgadza się z nimi to dostaje setki minusików i zostaje określony ,,żydem", ,,pedałem", ,,lewakiem", ,,zdrajcą Polski".

 

Owszem, wyborcy PO czy SLD wyśmiewają się np. z tego, że pisiaki wszędzie widzą spiski albo z tego, że Jaruś jest kurduplem, nie ma rodziny i nawet nie był internowany. Często nie są to argumenty najwyższych lotów, zdarzają się nawet chamskie żarty, ale serio chcesz to porównywać z sugerowaniem, że Tusk i Bronek zamordowani polską delegację i już niedługo powinni za to wisieć?

Edytowane przez Artlan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze czasem usłyszeć niezmanipulowany głos rozsądku

 

Dzięki artlan! <3

 

Dobrze wiedziec, ze ktos moze zastapic puzonyxa po tym jak go te faszystowsko-pisowskie katoswiry zbanowaly!

Spoko <3

 

Ktoś musi czasem bronić żydostwa i układu, bo w tym wątku na ostatnie 50 kpiących obrazków i krytycznych komentarzy 55 dotyczy PO.

 

W ostatnim czasie mieliśmy sporo wydarzeń dotyczących PiS:

- sugestię Stonogi, że na Jarka też znajdzie papiery i żeby ,,nie igrał z ogniem"

- Pawłowicz i ,,szkołę polską", która pisze ,,wziąść"

- wyrzucenie rzecznika PiS, który kpił z Prezesa za jego plecami o czym doniósł Jarkowi jakiś lizus

- aresztowanie męża pierwszej córki IV RP

 

A w tym wątku zero sarkastycznych memów i komentarzy dotyczących tych wydarzeń.

Edytowane przez Artlan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.