Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

Skoro na polski rynek spożywczy trafiają towary śmieciowe oparte na Shea i glutaminianie..., to nie byłbym zaskoczony gdyby wyszło na jaw, że firmy produkujące szczepionki rzucają na Europe Środ-Wschodnią towar drugiej kategorii.

Przyznam szczerze, że zaciekawił mnie temat. Możesz mi podać linki do jakiś artykułów, bo naprawdę mnie ciekawi czym się objawia szczepionka drugiej kategorii. 

 

I przy okazji zgadzam się z tym glutaminianem. Producenci żywności za bardzo nas trują dodając do żywności jakieś glutaminiany czy inne e300, e330 albo e260. 

Edytowane przez RappaR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam szczerze, że zaciekawił mnie temat. Możesz mi podać linki do jakiś artykułów, bo naprawdę mnie ciekawi czym się objawia szczepionka drugiej kategorii. 

 

I przy okazji zgadzam się z tym glutaminianem. Producenci żywności za bardzo nas trują dodając do żywności jakieś glutaminiany czy inne e300, e330 albo e260. 

Całkiem przypadkiem wymieniłeś akurat te dobre składniki.. A guma arabska, olej palmowy ? Może, panie rezydencie, coś więcej o aspartamie, benzoesanie sodu czy azotanach w mięsie ?

 

 

Co do szczepionek. Trzeba szczepić ludzi i tyle. A za powikłania wypłacać odszkodowania od firm farmaceutycznych. Prosty schemat.

 

 

I na koniec taki mały "dowcip". Jaka jest różnica między lekarzem a firmą farmaceutyczną ? Taka, że lekarz chce pacjenta wyleczyć a firma farmaceutyczna leczyć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale oni nie pomagali i nie ryzykowali.

 

ukrywanie Żyda za kosztowności albo pieniądze, to nie była pomoc ?

 

 

 

 

Widzisz, są różnice :smile: A mimo to działają oba w dokładnie ten sam sposób :smile:

 

 

 

 butelkowe piwo, to to samo, co kupka liści chmielu, szklanka wody i skibka drożdży ?

 

 

 

Kto go uważa za najważniejszy? Ty? Ze swoją wiedzą medyczną i biologiczną? :grin:

 

ja bym sie nie ośmielił, dlatego dałem cytat.

 

poza tym, biorąc pod uwagę fakt, że podstawowe instynkty to : "samozachowawczy, przedłuzenia gatunku i liderowania", a ja nie mam obaw wdawać się w dyskusje, które moga wystawić mnie na kompromitację, nie lideruję, a wprost przeciwnie oraz nie przedlużam gatunku, wykazując się miłosierdziem, żeby nie narażać świata na pojawienie się kolejnych generacji vasquezów - oczekuję, ze nazwiesz mnie człowiekiem o "wysokiej inteligencji, który potrafi działać przeciwko instynktom biologicznym".

 

I mam drugą nadzieję, ze nie będziesz mnie w tym elitarnym gronie zaszczycał swoim towarzystwem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie przedlużam gatunku, wykazując się miłosierdziem, żeby nie narażać świata na pojawienie się kolejnych generacji vasquezów

Dziekujemy! (choc domyslam sie, ze tutaj w gre moga wchodzic tez instynkty kobiet, nakazujace unikac vasquezow jako potencjalnych partnerow :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale PIS się wykłada na finiszu tej kampanii : najpierw szantażuje, ze rząd nie da kasy, jak ludzie wybiorą inaczej niż powinni; potem ta niedojda nagrana na taśmach u Sowy i mętne tłumaczenia jego kompromitacji; potem groża Łodzianom, że jak wybiorą obecną prezydent, to ich głosy pójdą na marnację - we wszystkich miastach i miasteczkach ludzie odebrali ten przekaz i doznali niezłego wk...; teraz wkracza minister niesprawiedliwości i prowokuje podejrzenia o Polexit [i to w momencie, gdy sondaż pokazuje 75 % chęc pozostania w UE i tylko 11 % ochotę do wyjścia], a od początku do końca idiotycznie grają na super-mobilizację rodziny PSLowskiej, co da negatywny dla PIS efekt w wyborach do sejmików.

 

nie pomogą "sondaże" rządowego CBOS, propaganda najgorzej w historii oglądanych i słuchanych publicznych mediów - PIS z kretesem te wybory przegra, co przypieczętuje albo porażkę w parlamentarnych albo fałszerstwo skutkujące jakąś formą rewolty. Oba scenariusze są dla PIS  nokautujące..

 

tak kończą nieudacznicy, którzy fartem dorwali się do władzy, o której mądrym sprawowaniu nie mają zielonego pojęcia.

Edytowane przez vasquez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pis jedynie ma "szanse" na Krakow i Gdansk z duzych miast. Czyli nic sie nie zmienilo, wies i bieda wybiera pis, duze miasta nie chca pisu.

 

Btw czyli klasycznie przedenci pisu to pewnie Radom i Zamosc

Tez raczej przegrają. Z tego co widziałem to w szczecinie pis moze wygrać.

 

Spora czesc glosow przejeli bezpartyjni samorzadowcy ale patrzac na exit poll to od 2015 nic sie praktycznie nie zmienilo w rozkladzie glosow.

Warszawa jest nie do odbicia przez następne 100 lat.

 

To jest po prostu państwo w państwie.

Kandydat pis tez nie byl najlepszy. Nawet ja bym na jakiego nie zaglosowal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kandydat pis tez nie byl najlepszy. Nawet ja bym na jakiego nie zaglosowal.

 

Jaki był twarzą komisji od afery reprywatyzacyjnej, nie było lepszego kandydata. Trzaskowski człowiekiem HGW, mimo wycinania zdjęć i odcinania się od działań HGW przez Schetynę.

 

To tak jakby w 90 wybory prezydenckie wygrał Jaruzelski, taka analogia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki był twarzą komisji od afery reprywatyzacyjnej, nie było lepszego kandydata. Trzaskowski człowiekiem HGW, mimo wycinania zdjęć i odcinania się od działań HGW przez Schetynę.

 

To tak jakby w 90 wybory prezydenckie wygrał Jaruzelski, taka analogia.

Nie wiem czy ktos by to z trzaskowskim wygral.

 

W 2015 pis mual 37procent a po plus nowoczesna plus nowacka 32.

 

Teraz pis ma 32 a ko 24 wiec w sumie roznica sie jeszcze poglebila. Ko wziela duze miasta ale przez 3 lata nawet stracili dystans do pis.

 

Zobacz ze prawie wszedzie glosuje sie na tych samych ludzi lub na ludzi tych samych ludzi. Kraj sie rozwija a prezydenci konsumuja ten rozwoj i zostaja na stolkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktos by to z trzaskowskim wygral.

 

W 2015 pis mual 37procent a po plus nowoczesna plus nowacka 32.

 

Teraz pis ma 32 a ko 24 wiec w sumie roznica sie jeszcze poglebila. Ko wziela duze miasta ale przez 3 lata nawet stracili dystans do pis.

 

Zobacz ze prawie wszedzie glosuje sie na tych samych ludzi lub na ludzi tych samych ludzi. Kraj sie rozwija a prezydenci konsumuja ten rozwoj i zostaja na stolkach.

Porownujesz gruszki z jabłkami. Specyfika wyborów samorządowych jest inna niż krajowych. Porównaj 2014 z 2018tym i to miałoby większy sens.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.