Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

 

Nie, nie zaprzeczam napisałem, że DAWNO nie widziałem bardziej fatalnego filmu. A konkretnie to od czasu obejrzenia Smoleńska.

 

 

w sumie zanim obejrzałeś ten film miałeś osąd to może Cię zrozumiałem.

 

Czyli jest gorszy od M jak Miłość? No sorry, ale oglądalność wcale nie mówi o jakości filmu. 

 

porównujesz serial do filmu ,

 

 

A ja widziałem już wcześniej słówko oryginalny. Nie oznacza to wcale, że nie należy go używać, jeśli pasuje do kontekstu.

 

 

przeceniłem Twoją dojrzałość emocjonalną

 

 

Pokazuje właśnie, że jeśli oceniamy jakoś filmów po sprzedaży biletów, to Transformersy są lepsze od Kane.

 

porównujesz film współczesny do filmu z 1941 roku

 

Lepsze to, niż twierdzić, że Transformersy są lepsze od Kane.

 

a Allen Crabbe od Steva Kerra

 

Matko. Koelner wyluzuj. Film obejrzany, ktoś wyrazil opinie na jego temat, a ty z pozycji sekciarskiej domagasz się oddawania hołdu zlotemu cielcowi.

 

opinie rozumiem jak najbardziej , wystarczyłoby napisać że nie lubię tego filmu bo jest lewacki , zrozumiałbym to ale argumentować na siłę pokrętną logiką które tylko rozumie sam zainteresowany to już jest słabe

 

sam napisałem że ten film nie jest dla mnie wyjątkowy ale się ogląda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie zanim obejrzałeś ten film miałeś osąd to może Cię zrozumiałem.

 

sam napisałem że ten film nie jest dla mnie wyjątkowy ale się ogląda

Na tenat zwiastunu i mimo wszystko spodziewalem sie po kilku recenzjach czegos madrzejszego.

 

Jak ludzie lubia ogladac prymitywny hejt to jest to zrozumiale ze sie oglada. Ja kilka razy mialem ochote wyjsc z kina a dosc mialem juz po 5 minutach. Plucie na kk sprawia oświeconym wiele przyjemnosci. Cala tajemnica sukcesu.

 

Jest jeden plus z tego filmu. Jak ktos mowi o kinie demaskatorskim lub o prawdzie o kosciele to przynajmniej wiem z kim mam do czynienia:)

 

Zrob taki eksperyment. Opiwiedz komus na glos szczegolowo fabule filmu i posluchaj co mowisz. Moze wtedy do Ciebie dotrze jakie to gunwo:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tenat zwiastunu i mimo wszystko spodziewalem sie po kilku recenzjach czegos madrzejszego.

 

Jak ludzie lubia ogladac prymitywny hejt to jest to zrozumiale ze sie oglada. Ja kilka razy mialem ochote wyjsc z kina a dosc mialem juz po 5 minutach. Plucie na kk sprawia oświeconym wiele przyjemnosci. Cala tajemnica sukcesu.

 

Jest jeden plus z tego filmu. Jak ktos mowi o kinie demaskatorskim lub o prawdzie o kosciele to przynajmniej wiem z kim mam do czynienia:)

 

Zrob taki eksperyment. Opiwiedz komus na glos szczegolowo fabule filmu i posluchaj co mowisz. Moze wtedy do Ciebie dotrze jakie to gunwo:)

znowu plucie, oświeceni, prawda o kościele. odklej się od tego na chwilę i wypowiedz się sensownie. eksperymentu nie muszę robić bo pracuję z ludźmi którzy co niedzielę chodzą do kościoła i film im się podobał
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znowu plucie, oświeceni, prawda o kościele. odklej się od tego na chwilę i wypowiedz się sensownie. eksperymentu nie muszę robić bo pracuję z ludźmi którzy co niedzielę chodzą do kościoła i film im się podobał

Odpowiedzia na plucie moze byc tylko to samo:)

 

Jestes ich szefem, prawda?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeceniłem Twoją dojrzałość emocjonalną

Jeśli tą dojrzałość emocjonalną ma być wyzywanie innych od kobiet, to ja sobie podziękuję za tą dojrzałość emocjonalną.

 

a Allen Crabbe od Steva Kerra

Gdzie przedstawiłem zero-jedynkowe kryterium oceny zawodnika NBA?

 

porównujesz film współczesny do filmu z 1941 roku

Faktycznie, do Kleru można porównywać tylko filmy z 28 września 2018 wyprodukowane na terenie powiatu Karwina. Wszystkie inne przypadki są niemiarodajne. Podobnie jak w ogóle nie można porównywać filmu i serialu jako medium i o ile popularność filmu jest kryterium oceny jakości filmu, to już popularność serialu nie jest kryterium oceny jakości serialu.

Seems legit. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciula wiecie. O jakości filmu decydują oceny na filmwebie ;)

Film Smoleńsk, który w kinach w piereszy weekend obejrzało 107 tys widzów, na filmwebie był oceniany z zasady jak najniżej i skończył z nota2. 5. Film oceniło aż 34 tys osób.

Film Kler w pierwszy weekend obejrzało ponad milion osób. Oceniło go 51 tys osób, średnia 7.4 większość w ciemno hurra przed obejrzeniem. Tak więc można uznać, że obejrzenie lub nie tych dwóch filmów było manifestem politycznym.

Edytowane przez DeltaCenter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

w Lublinie prezydent odwołuje Marsz Równości, bo - jak sam beztrosko przyznaje - nie ma jaj, żeby spacyfikować faszystów grożących w sieci uczestnikom Marszu.

 

ch...ek zasłania się troską o bezpieczeństwo uczestników, a intencje są widoczne jak kotlet na patelni. XXI wiek, środek Europy, państwo szczycące się 90 % pogłowia wyznającego zasadę "kochaj bliźniego swego".

 

 

Skąd ten zwrot w opiniach o 180 stopni?

 

Bo mam nadzieję, że jesteś na tyle inteligentny, że przed wrzuceniem tych dwóch akapitów sprawdziłeś, że ten ch...ek jest z platformy obywatelskiej?:) 

 

Nieźle ciśniesz, bo platformie. Piąteczka i buziaczki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedzia na plucie moze byc tylko to samo:)

 

Jestes ich szefem, prawda?:)

chciałbym ale jeszcze nie :)

Jeśli tą dojrzałość emocjonalną ma być wyzywanie innych od kobiet, to ja sobie podziękuję za tą dojrzałość emocjonalną

w sumie porównując je do Ciebie mogą poczuć się urażone
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciula wiecie. O jakości filmu decydują oceny na filmwebie ;)

Film Smoleńsk, który w kinach w piereszy weekend obejrzało 107 tys widzów, na filmwebie był oceniany z zasady jak najniżej i skończył z nota2. 5. Film oceniło aż 34 tys osób.

Film Kler w pierwszy weekend obejrzało ponad milion osób. Oceniło go 51 tys osób, średnia 7.4 większość w ciemno hurra przed obejrzeniem. Tak więc można uznać, że obejrzenie lub nie tych dwóch filmów było manifestem politycznym.

Ja obejrzałem oba. Oba mi się nie podobały. Oba z tych samych powodów. W obu celem było zestawienie tendencyjnie zebranych wydarzeń i obrazów by stworzyć jednoznaczna ich interpretację. W przypadku smoleńska - że był zamach. W przypadku kleru - że kosciol jest zły. Oba te filmy nie mają żadnego innego celu niż zaprezentować swój propagandowy cel w klerze są lepsi aktorzy, którzy lepiej grają ale poza tym to jest to samo szambo.

 

Smoleńsk już po 1 dniu miał wiecej ocen niz ludzi bylo w kinie. W przypadku filmow z teza ocena na filmwebie nie mówi nic. Pokazuje tylko ktora ze strona ma wiecej sympatykow wsrod ludzi aktywnych w internecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja obejrzałem oba. Oba mi się nie podobały. Oba z tych samych powodów. W obu celem było zestawienie tendencyjnie zebranych wydarzeń i obrazów by stworzyć jednoznaczna ich interpretację. W przypadku smoleńska - że był zamach. W przypadku kleru - że kosciol jest zły. Oba te filmy nie mają żadnego innego celu niż zaprezentować swój propagandowy cel w klerze są lepsi aktorzy, którzy lepiej grają ale poza tym to jest to samo szambo.

 

 

nie porównuj Smoleńska do Kleru , jeśli doszukujesz się mocnej propagandy i w to wierzysz, ja już Cię nie przekonam , ale warsztatowo i do oglądania to dwa inne światy.

Smoleńsk można byłoby zrobić zajebisty film ale dali dupy na całości od gry aktorskiej , po kręcenie , akcje fabułę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd ten zwrot w opiniach o 180 stopni?

 

Bo mam nadzieję, że jesteś na tyle inteligentny, że przed wrzuceniem tych dwóch akapitów sprawdziłeś, że ten ch...ek jest z platformy obywatelskiej? :smile:

 

Nieźle ciśniesz, bo platformie. Piąteczka i buziaczki:)

 

od zawsze jestem wyborcą SLD, któremu też "cisnąłem" o ile zasłużył.

 

Bo mam nadzieję, że jesteś na tyle inteligentny

 

ja mam zawsze nadzieję raczej na to, ze nie jestem na tyle głupi [żeby...]

http://kultura.onet.pl/teatr/cezary-morawski-tlumaczy-swoje-wysokie-wynagrodzenia-dyrektor-zyje-w-rownoleglej/7jjpzdx

 

 

to jest niepojęte.

 

rękoma cymbałów posadzonych na urzędniczych stołkach przez polityczne sitwy, rozwalono w proch jeden z najlepszych teatralnych zespołów w Europie, a może i na świecie, dyrektorem ustanowiono dyletanta i bezczela, a na końcu nie ma zespołu, nie ma teatru, nie ma pieniędzy, a jest kradzież, nędza artystyczna i bankructwo.

 

kuriozum.

 

co by tu jeszcze spieprzyć, panowie, co by tu jeszcze...

Edytowane przez vasquez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Debata

Koszmar

 

Od babci z żółtymi zębami po nie potrafiącego się wysłowić Patryka z blokowisk

 

 

Trzaskowski jedyne co umie to się ładnie uśmiechać

Jaki straszy ze albo go wybiorą albo zabierze kasę

Ta z żółtymi zębami jakaś nawiedzona baba z autobusu

Potocki w stylu Wałęsy ja sam karmiłem ja sam zrobiłem

Kurwin "nie ma smogu" Mikke jest po prostu kurwinem

Śpiewak jako jedyny konkretnie, rzeczowo i zawsze na temat

Antonik- AntoniK, czyli inicjały mojego syna dlatego go polubiłem, zresztą mówił o ważnych sprawach

 

Ale najbardziej sympatyczna i przyjemna była osoba pana Stefaniaka. Naprawdę nie da się go nie lubić, nawet nieźle udawal skromnego (przyszłego) urzędnika a nie władcę. Taki miły chłopak

 

Po debacie wiem tyle samo

Nigdy bym nie oddał głosu na duet jaki trzaskowski

Nie dowiedziałem sie nic poza p+r metro smog korki szkoly

Nie dowiedziałem się w ogóle nic

 

Aż szkoda że Guzial zrezygnował, bo ta debata to jedyne miejsce gdzie jego wypowiedzi bardzo by nie odbiegały poziomem

 

Nadal nie mam pojęcia na kogo zagłosować, ale czuję że jaki nie bardzo ma z kim przegrać, a raczej PiS nie ma z kim

Jaki to taki misiewicz trochę, tylko bardziej napuszony

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korwin robił to co wychodzi mu najlepiej, robił jaja i debila z siebie samego, gość skradł show w pewnym momencie. 

 

Tanajno, co za osioł. 

 

Baba na kolanach to też mocny moment. 

 

Jaki strasznie zestresowany. Trzaskowski na jakiejś pigule był chyba, bez ruchu ciała i twarzy. 

 

Jakubiak konkretnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marsz Równości w Lublinie.

 

demonstracja katolicyzmu polskiego : różaniec w lewicy, w prawicy kamienie i petardy, na ustach "zboczeńcy !" - proszę patrzeć i podziwiać, a nade wszystko : proszę przestać bredzić , że w Polsce nie ma faszyzmu, a kościół to organizacja zrzeszająca ludzi zdrowych na umyśle.

 

powinien powstać sequel "Kleru", pod tytułem : "Wierni", chociaż... wystarczy popatrzeć na te bydlęta na ulicach Lublina, żeby wystarczyło za 2 godzinny seans.

Edytowane przez vasquez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.