Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

A jaki tytuł i autor tej książki jeśli można wiedzieć?

 

Nie wiem, na początku posta od razu zaznaczyłem ze to nie moje myśli tylko cytat od gościa który o sobie mówi ze jest komunistą, a jest nim bo on grzebie w historii i uwaza ze całe nasze antykomunistyczne nastawienie to jest matrix stworzony przez media.

Polacy w wyborach 1993 (juz 4 lata po upadku komuny) zagłosowali na obie partie które 4 lata wcześniej były komunistyczne

https://pl.wikipedia.org/wiki/Wybory_parlamentarne_w_Polsce_w_1993_roku

więc Polacy byli za komunistami, a tylko raz sie dali nabrac 1989

później znów chcieli komuny, ale zsrr upadł, a byli komuniści stali się bardziej wolnorynkowi i proamerykańscy niż sama opozycja.

 

wymordowanie 18 żołnierzy AK w Owczarni to tylko wymysły reakcyjnego IPN.

To nie są wymysły, ale to gadanie o tym ze komuna była straszna,bo Grzegorz Przemyk, bo ksiądz Popiełuszko, bo kopalnia wujek są niepoważne, właśnie dlatego ze u nas ofiary da sie wymienic z imion i nazwisk.

W USA sie nie da

http://www.newsweek.pl/swiat/spoleczenstwo/usa-prawie-tysiac-ofiar-amerykanskiej-policji,artykuly,421486,1.html

Edytowane przez darkonza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42819669_1917771748531260_15805629844286

 

No cóż, poprzeczka najbardziej żałosnego prezydenta na świecie właśnie została zawieszona bardzo wysoko. 

Przecież to jest sterowany agent a  nie żaden prezydent. W 3 miesiące od zera do "prezydenta", niezły montaż służb. 

Edytowane przez Sebastian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to znaczy "genialnie" składać komuś życzenia? NIe trzeba oglądać.

Zgaduję, że w skrócie brzmiało to tak:

"jest pan wspaniały"

"gdyby nie pan..."

"Polacy panu dziękują"

"jest pan wielki"

"żadne kłamstwa"

"żadnej historii pisanej na nowo"

"nie wychwalają pana tylko ludzie mali i zawistni"

I pewnie jakieś prztyczki w nos Kaczyńskiemu.

 

Zgadłem ? :smile:

Edytowane przez DeltaCenter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to znaczy "genialnie" składać komuś życzenia? NIe trzeba oglądać.

Zgaduję, że w skrócie brzmiało to tak:

"jest pan wspaniały"

"gdyby nie pan..."

"Polacy panu dziękują"

"jest pan wielki"

"żadne kłamstwa"

"żadnej historii pisanej na nowo"

"nie wychwalają pana tylko ludzie mali i zawistni"

I pewnie jakieś prztyczki w nos Kaczyńskiemu.

 

Zgadłem ? :smile:

 

styl i poziom wypowiedzi zaprezentowanej przez Ciebie bardziej pasowałby do ludowego PiS więc się pomyliłeś ;-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to za ludzie, bo nie znam się na rapie?

Nie wiem, ale czy to ważne? Pozować do publicznych zdjęć z półnagim facetem, który pokazuje środkowy palec jest już głupie samo w sobie, a co dopiero jako urzędnik państwowy.

Że prrzydent coś takiego zrobi jakiegokolwiek kraju, to naprawdę mnie zaskoczyło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, ale czy to ważne? Pozować do publicznych zdjęć z półnagim facetem, który pokazuje środkowy palec jest już głupie samo w sobie, a co dopiero jako urzędnik państwowy.

Że prrzydent coś takiego zrobi jakiegokolwiek kraju, to naprawdę mnie zaskoczyło.

Ma znaczenie, bo ja bym przykładowo propsował zdjęcie prezydenta na przykład z Metallicą, nawet gdyby Hetfield był półnagi i pokazywał środkowy palec. Na rapie się nie znam, ale jeżeli to jacyś raperzy i on jest ich fanem to nie widzę w tym nic złego. Dobrze się bawi a nie sztywniak. Nie moja bajka, ale by się tak doczepiać to trochę poziom czepiania się prezydenta Dudy gdy stał jak Trump siedział. Po prostu czepialstwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma znaczenie, bo ja bym przykładowo propsował zdjęcie prezydenta na przykład z Metallicą, nawet gdyby Hetfield był półnagi i pokazywał środkowy palec. Na rapie się nie znam, ale jeżeli to jacyś raperzy i on jest ich fanem to nie widzę w tym nic złego. Dobrze się bawi a nie sztywniak. Nie moja bajka, ale by się tak doczepiać to trochę poziom czepiania się prezydenta Dudy gdy stał jak Trump siedział. Po prostu czepialstwo.

Macron robił wycieczke po jakims miescie ktore ucierpialo i chodzil po domach pytac czy czegos nie potrzebuja. W jednym z nich spotkal przestepce ktory wlasnie wyszedl z wiezienia i postanowil zrobic sobie z nim i jego kolega zdjęcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio?

 

The controversial pictures were made during Macron’s visit to the Caribbean island, devastated after hurricane Irma last year. The French leader was followed by a host of photographers as he walked for five hours, despite sporadic rain, entered homes and talked to the locals about their life and rebuilding after the tragedy. Inside one of the houses, Macron came across two bare-chested young men wearing bandannas on their heads. One of them told the French leader that he was a “robber” and was recently released from prison. The president wasn’t at all perplexed by such confession. He then went on hugging the men and posing for photos with them as one showed a middle finger.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macron robił wycieczke po jakims miescie ktore ucierpialo i chodzil po domach pytac czy czegos nie potrzebuja. W jednym z nich spotkal przestepce ktory wlasnie wyszedl z wiezienia i postanowil zrobic sobie z nim i jego kolega zdjęcie.

czyli ten palec to ich odmiana "jebać sond"

Francuzi mają doświadczenie w rewolucjach więc się nie przejmujmy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mógł po prostu wielokrotnie i z premedytacją złamać konstytucję, to by nie było niczym rażącym, oburzającym czy czym tam innym.

 

 

 

"Tylko świnie siedzą w kinie"

o widowni "Kleru" redaktor naczelny Gazety Polskiej

 

pozostaje mieć wątłą nadzieję, że obrzydzony i zszkowany  Sakiewicz będzie trzymał swoje pulchne rączki z daleka od budżetowych pieniędzy, które rekrutują się z podatków płaconych przez te "świnie", i którymi władza PISowska wynagradza tego wybitnego dziennikarza o urodzie amanta filmowego i instynkcie wolności ministranta po zażyciu pigułki gwałtu na zakrystii.

 

 

"Film jest zrobiony ze złą intencją, w takiej konwencji, w jakiej hitlerowcy robili filmy o Żydach"

o "Klerze" szef polskiego BBN

 

nie oglądał jeszcze, ale gdyby obejrzał, czy mówiłby inaczej ?

 

a skoro idą czasy prześladowania księzy, niczym kiedyś Żydów, to wg mnie rokowania są optymistyczne : szmalcownictwo rozkwitnie, a dzięki temu choć część kasy Polaków, na której kler się upasł, wróci do obywateli i wspomoże rozwój polskiej gospodarki, nie trzeba będzie żadnego 500+, zwłaszcza że bez propagandy kleru władza PIS ucieknie na Białoruś.

Edytowane przez vasquez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma znaczenie, bo ja bym przykładowo propsował zdjęcie prezydenta na przykład z Metallicą, nawet gdyby Hetfield był półnagi i pokazywał środkowy palec. Na rapie się nie znam, ale jeżeli to jacyś raperzy i on jest ich fanem to nie widzę w tym nic złego. Dobrze się bawi a nie sztywniak. Nie moja bajka, ale by się tak doczepiać to trochę poziom czepiania się prezydenta Dudy gdy stał jak Trump siedział. Po prostu czepialstwo.

A ja nie. Nieważne czy lubię zespół czy nie, ale jednak wolałbym, by mój prezydent nie robił zdjęć z ludźmi, którzy nie potrafią okazać szacunku dla najważniejszego reprezentanta mojego kraju na tyle, by się ubrać i zachować kulturalnie w jego obecności. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

a skoro idą czasy prześladowania księzy, niczym kiedyś Żydów, to wg mnie rokowania są optymistyczne : szmalcownictwo rozkwitnie, a dzięki temu choć część kasy Polaków, na której kler się upasł, wróci do obywateli i wspomoże rozwój polskiej gospodarki, nie trzeba będzie żadnego 500+, zwłaszcza że bez propagandy kleru władza PIS ucieknie na Białoruś.

Gdyby Polacy rozkradli majątek kościelny to moglibyśmy lekką ręką wskoczyć do czołówki najbogatszych społeczeństw w Europie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

styl i poziom wypowiedzi zaprezentowanej przez Ciebie bardziej pasowałby do ludowego PiS więc się pomyliłeś ;-]

Udany dzień co , widzę.. Osobiste +4 punkty do forumowej walki z wszelakim kaczyzmem.

Obejrzałem sobie ten filmik i nie wiele się pomyliłem.

".....Na wstępie - jest pan bohaterem naszych czasów.

nazdwyczajne zalety.....

.......nie zmieni tego żadne oszczerstwo, zawiśc małych ludzi, ani podręczniki pisane na nowo

......a Lech Wałęsa jest silniejsy wiadomo od kogo

......jednego podpisu nie ma (HAHAHA)". ale to akurat dobry żart :) Przyznaje, tylko wciąż nie wiem co jest takiego genialnego w tym wystąpieniu, no chyba że kelnerku sugerujesz się samym tytułem typu "genialne zdjęcie Tuska".

 

a skoro idą czasy prześladowania księzy, niczym kiedyś Żydów, to wg mnie rokowania są optymistyczne : szmalcownictwo rozkwitnie, a dzięki temu choć część kasy Polaków, na której kler się upasł, wróci do obywateli i wspomoże rozwój polskiej gospodarki,

A ty vasquezie obejrzałeś w końcu ten film? Jak Twoje wrażenia?  Podziel się z nami? Był orgazm.

 

Czy godpodarkę to wspomoże to tego nie wiem.

Na biznes.interia.pl podają, że polskie kościoły posiadają 138 tys. hektarów polskiej ziemi, co stanowi  0,44% powierzchni naszego kraju. Czy to dużo? Dla nawiedzonych inaczej to pewnie tak.

Polskie spółdzielnie dysponują podobnym areałem. Osoby fizyczne posiadają ponad 50% nieruchomości gruntowych. Ufff, ulżyło mi, jak vasquze niczym bolszewik drze się "grab co zagrabione" to nie jest tak źle jeszcze. Na razie tylko za skromny majątek kościelny się łapie. Od prywatnego posiadania trzyma się jeszcze z dala.

Przed wojną sam Kościoł Katolicki posiadał 400 tys hektarów.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

......jednego podpisu nie ma (HAHAHA)". ale to akurat dobry żart :smile: Przyznaje, tylko wciąż nie wiem co jest takiego genialnego w tym wystąpieniu, no chyba że kelnerku sugerujesz się samym tytułem typu "genialne zdjęcie Tuska".

 

 

a gdzie ja napisałem ,że genialne?

Delta , dlatego się cieszę , że jesteś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udany dzień co , widzę.. Osobiste +4 punkty do forumowej walki z wszelakim kaczyzmem.

Obejrzałem sobie ten filmik i nie wiele się pomyliłem.

".....Na wstępie - jest pan bohaterem naszych czasów.

nazdwyczajne zalety.....

.......nie zmieni tego żadne oszczerstwo, zawiśc małych ludzi, ani podręczniki pisane na nowo

......a Lech Wałęsa jest silniejsy wiadomo od kogo

......jednego podpisu nie ma (HAHAHA)". ale to akurat dobry żart :) Przyznaje, tylko wciąż nie wiem co jest takiego genialnego w tym wystąpieniu, no chyba że kelnerku sugerujesz się samym tytułem typu "genialne zdjęcie Tuska".

Genialne prowo i pasywna agresja jednoczesnie z kulturą i klasą. Widać że nawet Ciebie wnerwił:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIe nerwił. Lata mi facet. Bawią mnie tego typu Uroczyste Akadamie.

Denerwują mnie tylko te narzucające narrację nagłówki typu "genialne, zmasakrował, internaucu zachwyceni".

 

Przez ostatnie kilka dni nieświadomy w ogóle tego co się stało, byłem bombardowany przez wp.pl nagłówkami oburzenia na Agatę Dudę za to co rzekomo zrobiła w Nowym Jorku. Mam starą skrzynkę pocztową na wp.pl, więc po wylogowaniu zawsze przekierowuje mnie na stronę główną. Tak więc chcąc nie chcąc czasem rzuci mi się to co bije do mnie z głownych newsów.

Raz zajrzałem a tam "Polacy oburzenia na to co Agata Duda zobiła w USA".

Ok, sprawdzę, wchodzę, a tam demonstracja jakiś kodziarzy, w sile SIEDMIU osób i ich żale na to co się stało.

Dno, dno, dno dziennikarstwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.