Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

społeczeństwo niemieckie jest głupsze niż myślałem

witają swoich przyszłych katów i samobójców na dworcach w Bawarii

 

media są jeszcze bardziej niż dotychczas jednostronne w tej sprawie, co gorsza politycy też

zero myślenia na przyszłość i tylko poprawność polityczna

 

aż krew mnie zalewa gdy słyszę o próbach zmuszania Nas do przyjmowania kogo nam narzucą 

Orban i prezydent Czech póki co pokazują że mają jaja, reszta potulne głupie barany

 

strefa Schengen chyba wkrótce przejdzie do historii, i być może to samo będzie z euro i UE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś w Superstacji jakiś koleś z GW powiedział że wyłączyli specjalnie komentarze w wiadomościach o uchodźcach bo jest w nim masa hejtu itp

 

zadziwiające jest ślepota ludzi mediów, polityków - wg tzw dziennikarzy takie wpisy biorą się wyłącznie z tego że ludzie są nietolerancyjni, zacofani i głupi - pomijają oni najbardziej istotny fakt a mianowicie taaki że ludzie się boją uchodźców, konsekwencji tego że z uchodźcami mogą podróżować potencjalni zakamuflowani terroryści oraz tworzenie się gett w miejscu zamieszkania takich grup

 

z chęcią bym poznał dane sondażowe na 2 pytania: 

 - czy jesteś za przyjęciem uchodźców w kraju? 

 - czy jesteś za przyjęciem uchodźców w miejscu Twego zamieszkania? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś w Superstacji jakiś koleś z GW powiedział że wyłączyli specjalnie komentarze w wiadomościach o uchodźcach bo jest w nim masa hejtu itp

 

zadziwiające jest ślepota ludzi mediów, polityków - wg tzw dziennikarzy takie wpisy biorą się wyłącznie z tego że ludzie są nietolerancyjni, zacofani i głupi - pomijają oni najbardziej istotny fakt a mianowicie taaki że ludzie się boją uchodźców, konsekwencji tego że z uchodźcami mogą podróżować potencjalni zakamuflowani terroryści oraz tworzenie się gett w miejscu zamieszkania takich grup

 

z chęcią bym poznał dane sondażowe na 2 pytania: 

 - czy jesteś za przyjęciem uchodźców w kraju? 

 - czy jesteś za przyjęciem uchodźców w miejscu Twego zamieszkania? 

 

1.  90% jestem przeciw

2. 100% jestem przeciw

 

mnie najbardziej wkurwia propaganda pseudotolerancyjnych mediow ze oni uciekaja przed glodem i wojna i wklejania zdjec jakiegos dziecka ktore nota bene zabili jego przyglupi rodzice ktorzy poslali swoje male dziecko wraz ze soba na smierc przez morze

 

przeciez oni sa juz w Turcji, Serbii, Bośnii i kilku innych panstwach europejskich spoza UE ,ktore i kulturowo i przede wszystkim religijnie sa blizsze im. przeciez tam nie ma ani glodu ani wojny. mozna zyc normalnie jesli ruszysz dupe do pracy.

ale chodzi oczywiscie o pieniadze isn't it?::

tam w tych Niemczech to jest dobrze siedzisz z dupa nic nie robisz i dostajesz hajs za darmo no zajebiscie. jeszcze nas witaja oklaskami no bomba jednym slowem. uwazaja nas za pokrzywdzonych to moze jeszcze wiecej nam skapnie. a do pracy nie pojdziemy przeciez bo ani jezyka nie umiemy ani nie mamy zadnych kwalifikacji to gdzie nas przyjma? na huj mi ta Turcja czy Serbia tu nic za darmo nie ma. pi****le tez Polske czy Wegry niby sa w Unii ale tam tez nic nie dostaniemy za darmo, jak nas tam wysla to szybko wrocimy do Berlina

 

wiec na h*j pi****lenie ze oni uciekaja przed glodem i wojna?

wpuscmy ich teraz kilkanascie tysiecy niedlugo zjedzie sie nam kilkanascie milionow.

 

i ja sie pytam gdzie jest ta slynna demokracja? wiekszosc Polakow nie chce ich,, moze zamiast glupich pytan na dzisiejszym referendum (zmarnowane 100 mln PLN) ktore wiekszosc Polakow zwyczajnie olało dodac to jedno - czy chcesz emigrantow z Syrii w Polsce?

i na podstawie demokratycznej decyzju ludzi zadecydowac.

to tylko pokazuje jak malo mamy do powiedzenia w UE. Niemcy i Francja ich chca (przynajmniej ich rzady) i huj tak ma byc i jeszcze nam iles tysiecy ich na glowe zwalą.

zaloze sie ze gdyby zrobic takie referendum w calej UE to zdecyowana wiekszoc by powiedziala: nie chcemy imigrantow.

 

mnie krew zalewa od tej calej sytuacji. nie wspominajac jakie szkody moze nam zrobic islamizacja Europy i przyjecie mas o innej kulturze, religii (do tego mocno ortodoksyjnej, pojebanej, nie szanujacej kobiet i wychwalajacych mordowanie niewiernych, swieta wojna itp.) i jezyku. toudi juz wspomnial o terroryzmie i gettach. potem bedziesz sie bal w swoim kraju jechac metrem bo ci jakis Abdul bombe wyjebie albo przejsc przez czesc miasta opanowana przez muzulmanow. Anglicy juz narzekaja na ciapatych co to bedzie teraz? zeby oni jeszcze ze soba niesli jakies pozytywne wartosci ale ja nie widze zadnej. nie wierze ze w wiekszosci pojda do pracy beda mnozyc dzieci jak to maja w zwyczaju i z tego czerpac korzysci od panstwa tak jak ma to miejsce tez w Anglii.  to bedzie katastrofa kultury europejskiej ale takze gospodarki skad wezmiemy pieniadze na ich utrzymanie.

Edytowane przez steve
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak powinien postępować każdy szanujący się gospodarz

 

jednak Putin toleruje Czeczenów, pozwala im na wszystko i ma póki co spokój ale kto wie jak się sytuacja tam potoczy za 10-20 lat, być może niepodległość Czeczeni będzie misała stać się faktem za te 10-20 lat bo pakowanie się w kolejną wojnę nie bardzo ma sens

Edytowane przez drtoudi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na kartce ze zje***ymi pytaniami też można narysować kutasa -> liczy się frekwencja

 

nie mówiąc o tym, że to właśnie społeczeństwo wybrało twórców tych pytań lol

 

 

Średnio mi się widzi jechać 3km do komisji tylko po to, żeby narysować kutasa. I co ten rysunek miałby osiągnął?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powędrowałem do urny, głosowałem, ale dajcie spokój, to była ściema i kpina z ludzi. Pytania sformułowane nieprecyzyjnie, w tym jedna kwestia już nieaktualna. Ktoś tam przyznał, że pytania były układane w pośpiechu w nocy i tak też to wygląda. Kasa fpisdu.

 

Jeżeli naprawdę demokracja nie byłaby fikcją, to w referendum należałoby zadać np. takie pytania:

  1. Czy jesteś za przywróceniem kary śmierci dla morderców?
  2. Czy jesteś za przyjęciem do Polski uchodźców z krajów arabskich oraz zapewnieniem im wsparcia socjalnego?
  3. Czy jesteś za zwiększeniem kwoty wolnej od podatku?
  4. Czy jesteś za zlikwidowaniem abonamentu RTV oraz prywatyzacją TVP?
  5. Czy jesteś za depenalizacją przechodzenia na czerwonym świetle?

Jestem ciekawy frekwencji w tym przypadku ;)

Edytowane przez andy13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.