Skocz do zawartości

[2022-2023] Draft i Free Agency - komentarze


SlaKB

Rekomendowane odpowiedzi

A PTB to nie jest czasem historycznie drugi atak, obrona na podobnym poziomie lub lepsza i również świetna zbiórka? :)

 

Nie wiem kto wygra, ale na pewno będzie ciekawie.

 

No właśnie o to chodzi, a wpierdol byl, ze drzazgi szły. Do tego ja te "historyczne" osiągi wykrecalem na sile na very fast, a nie tak od niechcenia. (O 4ppg z biegu??? Fuck)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sixers tamten sezon mieli kosmiczny, ake mam takie wrażenie, że tak dobrego sezonu już nie powtórzą.

 

Pozyjemy zobaczymy :)

e to nawet predziutko

Do dzisiaj wieczorem ludzie mają wysłać pm do Cichego, żeby uzupełnić składy ( i tak pewnie do dzisiaj wszyscy tego nie zrobią) we wtorek i środę każdy ma czas żeby ustawić skład. Nie ma co się spieszyć, lepiej żeby każdy zdążył wszystko zrobić żeby później nie było niezadowolonych. Nawet w tamtym sezonie były przypadki, że musiałem przed pierwszą simką podpisywać zawodników do pewnej drużyny bo mieli braki w składzie. ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Braki skladach - prosze uzupelniac jak najszybciej i spojrzec (normlanie w temacie sign and cuts) ktorzy zawodnicy byli podpisani ostatnio (FA na stronie i CSV nie sa jeszcze uaktualnione)

 

Wizards - brak 3 graczy
Hawks - brak 1 gracza
Hornets - brak 2 graczy
Bulls - brak 6 graczy
Spurs - brak 1 graczy
Sonics - brak 1 gracza

 

mozliwosc ustawiania skladow pojawi sie tak szybko jak to tylko mozliwe.

z sezonem wystartujemy w pt/sobote.

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi Ci o to jak chciałeś wymienić Shaqa na Hakeema i Thomasa? Czy o coś innego? Bo szczerze powiem, że nie przypominam sobie takiej sytuacji. I nie rozumiem czemu rozwiązaniem miałoby być rozbicie PTB, zbudowałeś świetny zespół i nie powinno się nic rozbijać.

 

Draft robi Geddo więc do niego pytanie.. Poza tym nie wydaję mi się, żeby Geddo popełnił jakiś błąd. W simce atrybuty zawodników trzeba zrobić już na początku dobre, bo 100 w potencjale nie jest gwarantem, że ktoś się prawidłowo rozwinie. Poza tym mam wrażenie, że taki Drexler czy Thomas radzą sobie lepiej w simce niż w realnej NBA więc nie ma co się czepiać Shaqa. Tym bardziej, że w swoim rookie season w NBA Shaq robił 23/14 na 56% więc nawet lepiej niż u nas! A taki Kobe to akurat od Drexlera powinien być lepszy. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xam,

 

mówiłem, że zły pomysł wskrzeszanie legend, teraz mamy potwory :)


 

.. Poza tym nie wydaję mi się, żeby Geddo popełnił jakiś błąd. W simce atrybuty zawodników trzeba zrobić już na początku dobre, bo 100 w potencjale nie jest gwarantem, że ktoś się prawidłowo rozwinie.

 

a po co gwarant? w życiu tez nie ma gwarantów jak Okafor, Bargnani, Oden i wielu wielu innych....

a tak tutaj mamy pewniaki, mamy tankowanie, bo wiadomo, że będzie potwór Shaq i wielu innych od początku kariery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozna juz uzupelniac sklady,

GM ktorzy nie uzupelnili do teraz skladow, moze beda mieli taka okazje na stronie, ale lepiej przesylac ustawienia z dokladnym opisem mi lub SlaKB

 

ze startem wyrobimy sie chyba na piatek.

 

Ci ktorzy nie ustawia skladow beda grali na automacie, Ci ktorzy nie uzupelnia skladow beda mieli je uzupelnione z automatu (z glowa przez komiszy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kompletenie nie rozumiem tych żali odnośnie Shaqa czy innych byłych gwiazd NBA. Zmiany związane ze wskrzeszeniem legend były nieuniknione. Można to było odkładać w czasie, ale prędzej czy później i tak trzeba by było zrobić ten krok. Jeśli takiego ruchu by się nie zrobiło to już dawno w drafcie występowaliby gracze nikomu nieznani (nazwiska i imiona generowane przez kompa) i wcale nie jest powiedziane, że nie byliby "potworami" ;). Więc chyba lepiej, że nie są to jakieś noname'y, a znane nazwiska. Thomas czy Hakeem też powstali po tej decyzji i jakoś jak zdobywałeś nimi majstry Xamel, to się nie żaliłeś ich obecnością ;). Już to pisałem, ale mistrzostwo i siła 76ers to nie efekt obecności jednego Shaqa, a moim zdaniem pozostałych zawodników tj. Harden, Mills czy B.Wright. Shaq im pomógł.

 

Uważam, że gra obecnie jest ciekawsza. Znowu można się cieszyć pojedynkami legend NBA. A co ciekawe, nigdy nie będziemy w stanie przewidzieć końcowego wyniku. No i to jest fajne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.