Skocz do zawartości

[K] Jersey Celtics(i nie tylko)oraz pare innych


delfin

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,interesuje mnie

 

1.Jersey Celtics(nad spodenkami też pomyślę)

- Swingman - adidas roz.M,Nike roz.M/L,Champion (nie znam ich rozmiarówki,więc napiszę,że podobny rozmiar co M adidasa)

 

- Autentyk - dokładnie to samo co w przypadku Championa,nie znam dokładnie rozmiarówek autentyków,także jeszcze raz podkreślę,że najbardziej mi pasuje roz.M swigmana Adidasa(to byłyby rozmiary bodajże od 40 do 48 w zależności od producenta).

 

- Mile widziane perełki z st.patrick's day,jerseye z okazji mistrzostwa z 2008 roku etc.

 

- Zawodnicy w zasadzie dowolni,za wyjątkiem paru jerseyów,które już mam(Pierce home,Bird away,Garnett alternate)

 

2.Jersey Chrisa Paula z Nowego Orleanu,Raya Allena z Seattle(Bostonu też wiadomo ;)),okazyjnie Lillarda z Portland.

 

3.Duperele związane z Celtics(Plakaty,kubki,śrubki,dupki i czego tam dusza zapragnie ;))

 

Pozdrawiam :)

 

PS.Mam ograniczoną ilość gotówki,więc w grę może wchodzić wymiana z mojej strony za Garnetta z C's alternate,rozmiar L nowy,nie śmigany.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.