Skocz do zawartości

[2021-2022] Playoffs - komentarze


Cichy

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień 128 (na pierwszym miejscu goscie)

 



 



 



 



 



 



 



 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Aktualnie kontuzjowani:  


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Kolejne mecze jutro!

 


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Quarter: 4 Time Remaining: 0:09 76ers 101, Knicks 104

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

76ers ball:

 

Patrick Mills brings the ball over the timeline.

Patrick Mills shoots a three-pointer from the top of the key.

It's Good.

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Quarter: 4 Time Remaining: 0:02 76ers 104, Knicks 104

------------------------------------------------------------

 

 

mills mnie uratowal. :)

 

dzięki za serię.

Edytowane przez RDG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszy wygrana mimo raczej przeciętnego meczu Jordana (20p/16as przeciętne heh). Randolph tym razem potg, bo niedośc że zagrał jedno z lepszych spotkań w sezonie w ataku, to jeszcze dodatkowo wyłączył z gry Ebanksa.

 

Ale na dziś MJ będzie już potrzebny w god mode, a nie te swoje popierdółki z obecnej serii, w której zdobywa średnio o 5 punktów mniej, zbiera o dwie piłki mniej, przechwytuje o 1,5 piłki mniej i w ogóle jest słaby jak sik pająka w porównaniu do rs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień 130 (na pierwszym miejscu goscie)

Trailblazers 112 - Jazz 109
play-by-play

Suns 107 - Sonics 80
play-by-play

Timberwolves 95 - Grizzlies 109
play-by-play

Wizards 122 - Cavaliers 104
play-by-play

Pistons 114 - Bulls 136
play-by-play

Raptors 107 - Hornets 99
play-by-play

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Aktualnie kontuzjowani:  

  • Ricky Mahorn (Blazers) - 6 days - Dislocated Finger
    DJ Augustin (Cavs) - 5 days - Sprained Ankle


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kolejne mecze gdy inny komisz bedzie mogl simowac 7 mecz I rundy!

Drabinka playoffs | Statystyki indywidualne | Statystyki drużynowe | Główna strona SimBasketu
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze niespodzianki odpadli Pistons i T-Wolves.

 

Tłoki praktycznie nie stawiły się na PO, Daye w ostatni meczu pakuje im 50 pkt, doświadczenie i wieloletnie ogranie w PO Byków górą.

 

Grizz to już większa niespodzianka, ale czułem że mogą namieszać.

 

Jazz do końca stawiali się Blazers, gdyby nie ta 4 kwarta ...

 

Cavs od ścianą po tym jak wypada DJ, Raptorsjeszcze walczą, jest ciekawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daye.. Tego się nie spodziewałem. Ryzykowalem trochę z wystawieniem Daughertego na SF, ale w przedsezonowych simkach gdy go tam próbowałem nie było takich numerów.

 

Gratulacje i powodzenia Stro. :)

 

A ja muszę się zastanowić czy ta drużyna w obecnym składzie może coś osiągnąć, bo drugi raz Pistons odpadają w pierwszej rundzie. Tym razem po świetnym RS, co prawda z finalistą z tamtego sezonu który się nie osłabił, ale nie usprawiedliwa to tak szybkiego odpadnięcia.

 

Szkoda, że świetna seria Beasleya nic nie dała.

 

A Jordan chyba wyciągnie serię z 0:3 na 4:3. Brawo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

liczyłem że przed powrotem The Dreama wyrównam serię ale ta 4 kwarta... .

Szkoda być może ostatniej szansy Marvina na misia. Ale po statach moich zawodników naprawdę jestem zadowolony z tego jak Jazz podjęli rękawice. Naprawdę niewiele zabrakło.

 

Graty Xam na zachodzie chyba nikt ci nie zagrozi, a w finale będę za PTB trzymał kciuki!

Edytowane przez gimmie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki gimmie za swietna serie.

3-0 w Utah, chyba powinienem tam przeprowadzić zespół :-)

Na poczatku 4q Jazz prowadzili jeszcze 17 punktami.

Także cuda niewidy straszny fart z ta 4 kwarta.

I nie tylko z ta.

Aha i dzięki za skasowanie dwóch wysokich. :-)

Powodzenia za rok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojp mam Cavs na widelcu przez kontuzję Augustina, ale nie takie cuda liga widziała, więc róznie może być. Pewne jest tylko że MJ wziął krytykę do siebie po trzecim meczu, choć ja uważam, że x-factor do Randolph, który świetnie broni Ebanksa i sam dorzuca coś od siebie (dziś np. 7 stl).

 

A Daye wyrównał rekord J-Richa w trafionych 3p :0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień 131 (na pierwszym miejscu goscie)

 

Sonics 112 - Suns 104

play-by-play

 

Cavaliers 106 - Wizards 131

play-by-play

 

Hornets 90 - Raptors 105

play-by-play

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Aktualnie kontuzjowani:-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Kolejne mecze jutro!

 

Drabinka playoffs | Statystyki indywidualne | Statystyki drużynowe | Główna strona SimBasketu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak piszesz, kluczowe było g1 i g2 w których Bulls grali bez Walla i graliśmy w Detroit. Przez serią mialem właśnie pisać, że te dwa pierwsze mecze zadecydują.

 

Co do serii Raptors-Bulls to jak dla mnie nie ma faworyta, Bulls pokazali ze mimo średniego RS są bardzo mocni no a Raptors od początku sezonu są jednym z głównych kandydatów do mistrzostwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień 133 (na pierwszym miejscu goscie)

Sonics 99 - Trailblazers 130
play-by-play

Grizzlies 111 - Nuggets 132
play-by-play

Wizards 127 - 76ers 108
play-by-play

Bulls 116 - Raptors 117
play-by-play

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Aktualnie kontuzjowani:  


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kolejne mecze jutro!

Drabinka playoffs | Statystyki indywidualne | Statystyki drużynowe | Główna strona SimBasketu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.