Skocz do zawartości

2015 NBA All-Star Game


szkoda-czasu

Rekomendowane odpowiedzi

Czy dobry to bym się mocno kłócił. Gdyby pozbawić ten tekst statystyk, nie zostałoby absolutnie nic, podaliby same liczby i zostałoby to samo.

Dlatego aby uratować tych wszystkich ludzi, którzy są skazani na czytanie tak słabych tekstów, powinieneś założyć własny portal i tym samym wyznaczyć nowe standardy w tej materii. Jednego abonenta już masz.

 

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak czy siak nic tam odkrywczego nie napisał i jak przez takie free artykuły chcą zachęcić do kupowania to jak dla mnie muszą się jeszcze postarać 

 

 

Dalej by w temacie coś napisać to w ogóle się nie interesowałem głosowanie i wynikami. Jedyne co to głosowałem na fejsie na polaczka - niech ma ;) 

 

Dzisiaj w pracy sprawdzam a tu taj ciekawe rzeczy! Durant i Westbrook poza s5, tak samo Harden o Howardzie nie wspomnę.

Bracia Gasol na dzień dzisiajeszy będą grać (był taki przypadek już że bracia grali w tym samym ASG?), Paul w ogóle ma więcej niż Melo i iRving. Nie spodziewałem się że Hiszpan tak będize doceniony a przecież gra świetny sezon. 

 

Poza tym Davis ma tyle głosów ze to masakra jak tak dalej pójdzie to w prime będzie bił jakieś chore rekordy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy dobry to bym się mocno kłócił. Gdyby pozbawić ten tekst statystyk, nie zostałoby absolutnie nic, podaliby same liczby i zostałoby to samo.

Akurat każdy artykuł Szczepańskiego tak wygląda, zdecydowanie najsłabsze ogniwo na 6g. Jednak pozostałych czytam z miłą chęcią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok to teraz wszystko jasne. Myślicie, że ma jakiekolwiek szanse aby zostać wybrany przez trenerów? Patrząc na same statystyki chyba nie bardzo :/

Gdyby robił statystyki z pierwszych tygodni sezonu to mógłby wystąpić jako 2 gracz Wizzards, obecnie ma na to nikłe szanse, chociaż można założyć, że Melo odpada (w jego miejsce wchodzi Bosh), pewniakami są Millsap i Vucevic, Jefferson może długo pauzować, Love i Noah grają kichę, kto wie.

 

Mnie osobiście dziwi wyniki graczy Oklahomy, to, że Westbrook nie wejdzie było do przewidzenia (Curry za grę, Kobe za nazwisko) ale, że wyprzedzi go aż tylu grajków? Durant za Griffinem i Gasolem? Przecież to zeszłoroczny MVP...zdecydowanie fani SSS nie utożsamiają się z tym zespołem (w nawiązaniu do ostatniego wątku z Randoma). Nick Young (jak on się znalazł we frontcourcie?) przed Ibaką?

Edytowane przez Pozioma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro już taka tu dyskusja jest, to spytam to o co pytam co roku [pewnie odezew też będzie podobny]:

 

czy ktoś mi może wytłumaczyć jak jest możliwe to:

http://www.basketball-reference.com/allstar/NBA_2014_voting.html

 

http://www.basketball-reference.com/allstar/NBA_1995_voting.html

 

 

ktoś mi wytłumaczy jak to możliwe, że po tym jak do głosowania dołączyło 100 miliardów chińczyków, top results pozostaly [plus minus] takie same? niezbadana to dla mnie tajemnica, no shit

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.