Skocz do zawartości

2015 NBA All-Star Game


szkoda-czasu

Rekomendowane odpowiedzi

Mi sie nawet skrotu z tego badzieeia ogladac

 

Mecz slaby bo bez ikry.

To oglądałeś czy nie ?

 

HORSE zamiast obecnego Skills Challenge powinni wstawić. Jak tak dalej pójdzie to za 2 lata w skillach jedynym punktem programu będzie trzymanie piłki na czas. Nic dziwnego, że 3 gości wymixowało się z konkursu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem obejrzeć skondensowany asg, ale po kilku minutach wymiękłem, takiego gówna nie da się oglądać. Nie kumam jak można się takim czymś ekscytować chłopaki sobie biegają, strzelają trójki, pakują będąc sam na sam z koszem, co w tym fajnego? Trudno żeby gwiazda zawodowej koszykówki nie umiała skakać czy rzucać. To powinien być pokaz ich umiejętności nie tylko ofensywnych, ale defensywnych też, konkurs trójek i wsadów jest w soboty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie 2 pierwsze dni ASW zdecydowanie na plus. Rising Star odświeża skostniałą formułę rookie challenge kolejny rok z rzędu. Poza tym wreszcie w jakimś meczu ASW widać było zaangażowanie. Od razu ostrzegam, że mam beef ze wszystkimi, którzy narzekają, że mało funu było. Noż cholera, od 10 lat biadolimy, że ASW jest o nic, nikomu się nie chce, i tylko 2-3 ma ochotę poskakać i podunkować. Jak wreszcie zaczyna im się chcieć to padają argumenty o braku funu, ciężko zadowolić kibica, oj ciężko.

 

Dalej konkursy. Mój ulubiony SC uważam, że idzie w dobrym kierunku. Oczywiście jeszcze nie jest idealny, ale odejście od zespołów w skillsie oceniam nad wyraz pozytywny, to powinna być rywalizacja 1on1. Dodanie smaczku w postaci drabinki i jednoczesnych pojedynków on court - BOMBA! Uważam, że w przyszłym roku powinni rozszerzyć pojedynek o podania, tak żeby było co najmniej jedno kozłem i jedno proste, a najlepiej 3 stanowiska podań. Do tego 3pt, long J i layup no i oczywiście jakiś slalom. Mam nadzieję, że zachowa się formuła pojedynku na boisku, bo to wyzwala dodatkowe emocje. Nie jestem tylko przekonany czy równoległa trasa to dobry pomysł, czy nie lepiej, żeby jeden zawodnik startował spod kosza A, a drugi spod B, co prawda zmniejsza to aspekt rywalizacyjny, ale pozwoli uniknąć kolizji. Taka formuła SC sprawiłaby, że znowu z wyczekiwaniem czekałbym na ten konkurs.

 

SlamDunk, który ostatnio zmienił się w SlumpDunk, trzymał poziom. Nie było Kia, nie było peleryny, nie było kryptonitu, było oldschoolowo i zajebiście. W sumie nie zawsze kibic musi marudzić, niech następny SDC będzie tak dobry jak ten anno domini 2015.

 

Na temat 3pt nie będę się nawet wypowiadał bo wszystko zostało powiedziane - miód. Po raz pierwszy obejrzałem obszerny materiał z shooting stars czy jak to się zwie i o dziwo nawet było to watchable, może bardziej dlatego, że można zobaczyć Wilkinsa czy Pennego w stroju koszykarskim na parkiecie, ale tak czy siak, na amerykańskie "popcornowe" warunki dało się to znieść.

 

Natomiast samego ASG nie obejrzałem i nie żałuję. RisingStars prezentuje młode gwiazdki co mi się podoba bo im się chce pokazać na tym weekendzie kiczu. Konkursy jeśli mają fajną oprawę, konstrukcję i są dobrze obsadzone są bardzo fun2watch. Zaś ASG to zbieranina gwiazd, która nie bardzo wiem czym miałaby mnie zaskoczyć. Niby creme de la creme, ale dla mnie trochę zważony. Obejrzałem recap na nba.com i mi wystarczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myslę sobie -posiedze sobie do tej transmisji.

Wiec posiedziałem i poleżałem do Niej i w międzyczasie inne kanały tv i jakieś pierdoły w necie sobie czytałem.

Zaczyna się! A wiedziałem , ze będzie studio więc nie pompowałem siebie za bardzo. To sobie przełączyłem na program kulinarny to na studio. Co ciekawsze top wszyscy wiemy.

 

Okay już lecą do MSG i tam swój motor odpala Wojtek nasz specjalista od transmisji zzaoceanowych. Niech se gada myślę, idę zrobić sobie herbę. A zaraz czy to Krysia?! Tak to Krysia - dobra ide tą herbę parzyć mimo, iż wolałbym z Krysią ...

Okay pora na mieszankę 'Anielskie Łąki'. Pyszota! Da mi to power przynajmniej na pierwsz ą kwartę sobie myślę. A było to jakąś godzine po tym jak wrąbałem ponad pełną garść orzechów ziemnych oraz trochę migdałów. To nic teraz herba czeka i Świeto koszykówki!

Wracam przed tv a tam jakiś bambus macha rękoma i spodnie mu spadają. Nie ma kasy na nowe apewnie schudł ostatnimi czasy. Tak pomyślałem bo nie sadzę aby popuscił, wyglądał na odważnego typa. 

 

To nic - herba się studzi, a ja sobie leżę jak król, który czeka na kurtyzanę opłaconą z podatków wieśniaków.

Uwaga - hymny - myślę sobie że znowu potańcują i powyginają się na nim i jakieś ekstrawagancje odpierdolą jak laska z mam Talentu co na rurze wygibasy rypała których mógłby sie powstydzić sam bredgensowiec jak to mawiał przywódca rolników polskich Andrew Lepper. 

A tu nie - zaskok - oldschoolowo odśpiewane oba hymny i sobie myślę - gitara zaspiewane.

 

Okay dość tych pierdół - łykam swą zielską przyjaciółkę Anielską i arbiter dyma w gwizdek dając sygnał do startu, a ja mam nadzieję że trochę obrony bedzie a nie show ofensywny na puste kosze. Hmm trochę było na puste kosze, ale początkowo ciekawe akcje i ten typ co sie zwie Elbidżej już macha pkt aby dostać MVP. Ladnie wbija te piły. Sukinsyn potrafi grać. 

Zabawa zatem na całego dopółki nie wkroczyły psujaki Hardenowskie i trzypunktowe. Gra się rozlazła, herba skończyła a ja w drugiej kwarcie powędrowałem w stan sennych marzeń ...

To nic - są powtórki. A tam już widziałem w zasadzie poza paroma akcjami, genialnymi. Bieganinę której nie rozumiem, tak jak nie kumam tych trójek. Chłopaki miejcie trochę szacunku do tej gry!

NOWIK ZAPIERDOLIŁ! Cóż za styl coż za elewacja! I prawie w rewersowym zagraniu po podaniu szczelinowym! A na pewno w transmisji! Nawet tur koszykarskich wsadów Timmey wstal aby pokłonić się ów zagraniu. Ale nie omieszkał później sam w rewanżu /kibicom/ zbombardować jednym ze wsadów z bogatego arsenału które jeszcze posiada w kieszeni!

 

Zachodni Brook powyczyniał prawie złamał Szczudło i dostał kryształową pamiatkę która bedzie na jego segmencie zbierać kurz przez kolejne lata.

Gratulacje ode mnie, Przema, który ma wiele dla tego wszytskiego uwielbienia.

 

No może ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ja napiszę tylko tyle, że ta publiczność była wczoraj kurewsko c***owa, podczas prezentacji zawodników niemal cisza, nawet aplauz dla Melo nie był zbyt duży.

 

ale na ASG to przecież standard. Tam publiczność przychodzi się polansować. Rihanna i inne "gwiazdy" atomosfery nie zrobią.

Edytowane przez kiwi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

problemem bylo tez to ze np podczas konkursow Ernie, Kenny, Chuck i Shaq caly czas jakby prowadzili transmisje ktora leciala w hali i ludzie miedzy innymi tez dlatego nic nie robili, bo siedzieli i sluchali co oni gadaja (w ogole bardzo glupi pomysl, pusciliby jakas muzyke i ewentualnie jakiegos hype mana)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się zastanawiam kiedy ludzie "powołujący" gości do SDC nauczą się rozróżniać in game dunkerów od gości, którzy mogą coś wnieść do konkursu.

Druga sprawa, że tacy goście jak Giannis sami powinni podziękować za udział, a nie się ośmieszać.

Faried, Barnes, Giannis. Please...A Plumlee lepsze paczki dawał w HS.

Edytowane przez Maciek9020
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się zastanawiam kiedy ludzie "powołujący" gości do SDC nauczą się rozróżniać in game dunkerów od gości, którzy mogą coś wnieść do konkursu.

Druga sprawa, że tacy goście jak Giannis sami powinni podziękować za udział, a nie się ośmieszać.

Faried, Barnes, Giannis. Please...A Plumlee lepsze paczki dawał w HS.

 

problem jest tez taki, ze ludzie nie za bardzo chca brac w tym udzial, zwlaszcza ci co juz w lidze troche sa, wiec musza wybierac mlodych, a co potrafi wiekszosc z nich to jeszcze nikt nie ma pojecia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pi****le... Masz wspólne wieczorki z Ignazzem? To co piszecie czasem we dwóch to all timer. Ogólnie przez to, że Spurs grało tak skuteczną i przewidywalną koszykówkę przez ostatnie pare lat to Wam się po prostu po pijaku łatwiej NBA ogląda, bo nie możecie wytrzymać c***ozy w lidze! : D

 

Jeszcze nie, ale możemy wypracować.

Ignazz jak zawitasz na pólnoc to trzeba wspólny wieczór spedzić, aby kucio miał swoista satysfakcję :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego kulfon? Duncan to legenda. Duncan to profesor. Utrzymuję regularność w sezonie której 80% zawodników NBA może mu pozazdrościć a już na pewno 100% chciało by być w takiej formie jak on w tym wieku. Poza tym, nie licząc Khawiego ( zdrowego ) to moim zdaniem najjaśniejszy punkt SAS. SAS które w zeszłym sezonie było mistrzem.

 

A w ogóle czy kiedyś zdarzyło się tak w historii, że po wygraniu mistrzostwa w następnym all-star nie było chociaż jednego przedstawiciela mistrza? Nic mi nie przychodzi do głowy ale mogę się mylić...

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego kulfon? Duncan to legenda. Duncan to profesor. Utrzymuję regularność w sezonie której 80% zawodników NBA może mu pozazdrościć a już na pewno 100% chciało by być w takiej formie jak on w tym wieku. Poza tym, nie licząc Khawiego ( zdrowego ) to moim zdaniem najjaśniejszy punkt SAS. SAS które w zeszłym sezonie było mistrzem.

 

A w ogóle czy kiedyś zdarzyło się tak w historii, że po wygraniu mistrzostwa w następnym all-star nie było chociaż jednego przedstawiciela mistrza? Nic mi nie przychodzi do głowy ale mogę się mylić...

Bulls 99, ale generalnie ten przypadek rozpieprza wszelkiego rodzaju statystyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.