Skocz do zawartości

2015 NBA All-Star Game


szkoda-czasu

Rekomendowane odpowiedzi

Bo chudy. Był grubszy to był jajcowniejszy.

Beverly wygrał skills challange - konkurs, co 3 z 8 podst. zawodników wypadło.

Bonusowo, Hirek buja się jak pierdolony rezus.Z palpitacjami.

Trójki`s coming

 

http://nettv.pw/programs/play/canalsport-player.html

Edytowane przez Elwood
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zach ,,podnogo'' LaVine
Victor ,,360'' Oladipo 

LaVine rozje*** totalnie, koleś to latająca maszyna.Oladipo też na wysokim poziomie, Plumplee i tak całkiem całkiem, szczerze to myslalem ze wypadnie gorzej, a Giannis tak jak mozna było sie spodziewać. SDC na + !
Beverley największy szczęściarz 2 razy był strasznie w tyle i przeciwnicy juz rzucali za 3, on podbiegł 1 rzut i  wygrana :smile: Tak btw : Wie ktoś może od czego zależało umiejscowienie 5 pilek ,,money ball'' w 1 pozycji na lini rzutu za 3 ? Każdy przed konkursem ustalał z ktorego miejsca najlepiej rzuca i tam mu stawiali 5 piłek ,,money ball'' czy to losowo wybierali miejsce ? 

Edytowane przez Wielo18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slam Dunk Contest

https://mega.co.nz/#!MxtDgJzb!VhuMX7Z83LZ3MYAdWy4xP8cbQrc7PmGQAPQN4_AJ2fE

 

Three-Point Contest

https://mega.co.nz/#!Z0NnGAgb!zSiCVBwV4Q5Y3-AfIfji9OBFUDfdA-cvjVp0UeGFWUs

 

Skills Challenge

https://mega.co.nz/#!0tUjiBKA!P9rrW8e5RMx_5r-PStZryc2U48vOtxBop2VE_2WhEvs

 

Shooting Stars

https://mega.co.nz/#!s4lyzQ5R!04ibcqQP92r6Nda4ZJEYrx1kMpkNdhqelkYiS8NeV5w

 

Trzeba kopiować całe linki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dunki LaVine'a poezja. 

 

Szczególnie w slow-motion, koleś robi pod nogo/za plecami i ładuje jeszcze wznosząc się, a nie opadając jak wiekszość zawodników.

 

Ma się wrażenie, że grawitacja działa na niego inaczej, że wolniej go przyciąga do ziemi.

Edytowane przez Julius
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że nie tu ale podzielił by się ktoś linkiem na dzisiejszy wieczór? Z góry Bóg zapłać.

 

Matek stronę wcześniej wrzucił.

 

Nie miałem cywilnej odwagi oglądać na żywo i słusznie bo skróty na YT wynudziły mnie kompletnie, ale SDC bardzo spoko, trzeba przyznać, dawno nie było tak wysokiego poziomu, dosłownie.

 

Cieszę się, że Curry wygrał trójki.

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, oczywiście sobie ot tak bez emocji ogladałem te konkursy, bo poza fragmentami to słabizna zawsze jest - za dużo reklam i przerywników które nie są zabawą.

Ale to nic.

Konkurs druzynowy i nie mogę za nic w świecie skumac strategii tych ludzi do rzutów z czwartej pozycji. Toz to trzeba mieć trochę inteligencji aby zmaksymalizować sobie szansę z najważniejszej pozycji. Rzucasz i uciekasz na prawą strone bierzesz piłę z kubła i lecisz - masz płynność, nikt siobie nie przeszkadza i rzutu są oddawne szybciej o rzynajmniej sekunde. ehhh

 

Skills challange -  pominę  bo zrobili z tego niby rywalizację a tak naprawdę co to za przeszkody?

 

 

Trójki - powiedzmy że słabe i tak naprawdę chyba się nikt nie przykładał do tego - marne wyniki poza jednym bo mając w zapasie stację z samymi 'money ballami' to 2 dychy powinny być normą.

 

Wsady - Po pierwszych dwóch mówię sobie - ej darujcie sobie bo marnujecie czas świata. Ale jak Ola wyskoczył to mysle gitara koles dobry wsad usadził. LaVinne mnie rozyebał doszczętnie jednak. Nie widziałem dawno tak świetnie skrojonych dunków bez silenia się na przeskoki przez samoloty czy konie. Ze swobodnej piłki raz pod nogami i skończenie po drugiej stronie kosza a duga za plecami, albo jeszcze lepiej - wyglądało jakby pod dupą ją prowadził. GENIALNE. W końcu emocja koszykarska :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konkus drużynowy - trochę parodia. Zawodowa koszykarka pudłująca 5 razy z 2 metrów. Penny dawał radę. Taki kabaret na rozpoczęcie wieczoru.

 

Skils czelendż też miał swoją dramaturgię - Beverly będąc daleko z tyłu (zero skilla przy passingu) doruchiwał przeciwiników przy ostatnim rzucie. I został królem skilla. Bezsens. Przeszkody był cienkie. Powinni nad tym popracować. Więcej rzutów z wymuszonych pozycji, więcej podań w obręcze na rożnych wysokościach itp.

 

Trójki - Curry zniszczył, w pewnym momencie trafił chyba 13 z rzędu. Liczyłem że Klay powalczy w finale, ale Curry go zniszczył psychicznie swoim wynikiem.

 

Wsady - miazga. Oladipo na poziomie, szkoda że nie wyszło mu wszystko to co planował, bo mielibyśmy absolutnie topowy pojedynek. LaVine zmiażdżył, chyba najlepsze wsady od ładnych kliku lat, energia, tajming, siła, skill, lodzio miodzio.

Edytowane przez Krzemo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.