Skocz do zawartości

2015 NBA All-Star Game


szkoda-czasu

Rekomendowane odpowiedzi

Dodam jeszcze, że taki Harden (czyli jeden z 2,3 kandydatów do MVP ligi) ma jeszcze gorszy wskaźnik ast/to, do tego ma mniej przechwytów, a nawet mniej zbiera :)

 

Rozumiem, że hejtujesz itd., ale bez przesady. Znów idziesz w kierunku, z którego się nie wygrzebiesz i znowu zrobisz z siebie głupka. A niepotrzebnie.

AD 1. Zajebiste porównanie, czapki z głów po prostu, szkoda tylko, że Harden to sg, więc wiadomo, że będzie miał mniejszą liczbę asyst. Elitarna analiza Panie rowerze.

 

AD 2. Kto tu robi z siebie głupka? Masz jakiś kompleks bo ktoś coś o Westbrooku napisze? Jesteś tak obiektywny jak komentatorzy meczów Celtics lub Cavs. Pisałem parę dni temu, że Wes gra znacznie gorzej i przez ostatni miesiąc jego produktywność jest fatalna (procenty podałem wyżej). Teraz gdy zagrał DWA dobre mecze to wracasz i srasz pod siebie jaki to Brick zajebisty sezon gra. Podajesz suchy boxscore i jeszcze poprawiasz bilansem 21-14. (No naprawdę wyśmienity ten bilans, taki to kręcą Bucks, a to nie jest w żadnym stopniu contender). Ogólnie wydaje się, że minąłeś się z powołaniem, powinieneś pisać bloga na gwiazdachbasketu, tytuły w stylu "Czy Waiters to nowy Wade" idealnie wpasowują się w Twoją retorykę, wyślij do nich zapytanie, przytulą Ciebie z miejsca. Będziesz miał fame wśród gimbów, zawsze to coś, nie będziesz się musiał kompromitować wśród poważnych ludzi.

 

Nazwij mnie jeszcze raz głupkiem, a tak Ci nawrzucam, że po fakcie sam poproszę o bana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto Ci kazał brać pod uwagę ostatni miesiąc? Oceniamy sezon na podstawie całych rozgrywek kolego :)

 

Jak nie potrafisz docenić bilansu 21-14 na zachodzie, w sytuacji, gdy drużyna nie ma KD, który od początku jej istnienia jest głównym elementem układanki – ciężko nazwać Cię inaczej, niż mianem "głupek".

Harden ma USG% wyższy niż Lillard, więc dlaczego miałbym go nie porównywać do Westbrooka, skoro robimy to z Damem?

 

Zagubiłeś się okrutnie i zamiast przyznać rację, to bulwersujesz się, jakbym Cię zwyzywał, tymczasem nic takiego nie miało miejsca ;)

 

Usiądź na spokojnie w fotelu, zrób sobie herbatkę i przejrzyj jeszcze raz jak Westbrook gra w tym sezonie. Zobacz kilka spotkań, oceń ile daje drużynie i potem wróć do dyskusji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt mi nie kazał brać pod uwagę ostatniwgo miesiąca bo sam decyduje co chcę napisać. Fakt jest taki, że ten miesiąc był bardzo słaby w jego wykonaniu i tyle (nie licząc dwóch ostatnich meczy). Mówiąc, że bilans 21-14 był zrobiony bez KD jest kolejnym Twoim kłamstwem i manipulacją. Pozatym KD bez Wesa w tamtych rozgrywkach robił blisko 40ppg na ponad 65TS, natomiast proszę zobacz co kręci Wes bez Duranta - wielką kupę i tylko z nim w składzie Thunder nie wyszliby powyżej .500 wygranych. Pisałem milion razy, że wolałbym aby Westbrook grał lepiej i przed sezonem mówiłem, że pomijanie go w top3 pg jest niemądre, ale gdy widze, że gra słabo to o tym piszę. Wiem, że Tobie to nie grozi, jesteś tak ślepo zapatrzony w swój zespół, że jakby ktoś nie znał ich bilansu pomyślałby, że są liderami na zachodzie, a nie tracą dwie pozycje do 8 seedu. I przestań już dawać te emoty na końcu każdego zdania bo to zakrawa o dziecinadę. Już rozumiem co znaczy "pisać na poziomie barcalover".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biuletyn, biuletyn:

Mamy 8 wspaniałych co będą ciepać za 3 w konkursie. Jedna z lepszych obsad ostatnich 15 lat że tak powiem. Nawet Belinelli się załapał na ASW :)

Curry i Thompson z GSW, Korver "lista 20 punktów" , Mathews, Redick, Irving,Harden oraz wspomniany Belinelli będą toczyć zaciętą i emocjonującą bitwę na rzut cegłą. Btw Curry zapowiedział, że będzie brał udział w konkursie tak długo, jak długo nie da rady wygrać. Good luck and keep faith. 

Taco Bell Skill Ch. - Wall vs I.Thomas (szkoda tej pary, takie zestawienie jest dobre na finał) , MCW vs Teague , Burke vs Knight (what ?) oraz Butler z Lowrym . Ktoś to ogląda?

Shooting stars - najciekawszy news to powrót do ASG Pennego Hardawaya. Cała reszta jest wubem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt mi nie kazał brać pod uwagę ostatniwgo miesiąca bo sam decyduje co chcę napisać. 

 

No właśnie... i niestety często decydujesz się pisać głupoty. Była tutaj rozmowa o słuszności wyboru Westbrooka do ASG, a by to ocenić, należy spojrzeć na cały sezon w jego wykonaniu.

 

 

Fakt jest taki, że ten miesiąc był bardzo słaby w jego wykonaniu i tyle (nie licząc dwóch ostatnich meczy). Mówiąc, że bilans 21-14 był zrobiony bez KD jest kolejnym Twoim kłamstwem i manipulacją. 

 

Fajnie. Lillard w ostatnich 10 meczach tylko raz miał więcej niż 40% z gry. Pokaż mi taką serię Westbrooka, który rzekomo "miesiącem gry sobie zrobił super średnie" :)

 

 

 

Pisałem milion razy, że wolałbym aby Westbrook grał lepiej i przed sezonem mówiłem, że pomijanie go w top3 pg jest niemądre, ale gdy widze, że gra słabo to o tym piszę. Wiem, że Tobie to nie grozi, jesteś tak ślepo zapatrzony w swój zespół, że jakby ktoś nie znał ich bilansu pomyślałby, że są liderami na zachodzie, a nie tracą dwie pozycje do 8 seedu. 

 

No i znów piszesz niesamowite brednie. Widziałeś moje podsumowania poczynań Thunder w temacie OKC? Jeśli widziałeś i nadal twierdzisz, że jestem w stosunku do nich, czy samego Westbrooka bezkrytyczny, to znaczy, że czytać ze zrozumieniem nie potrafisz.

 

Temat o ASW. Dyskusja o słuszności wyboru Westbrooka nad Lillardem. Udowodniłem, że jak najbardziej wybór Westbrooka jest do obronienia, a Ty znów zamiast spróbować użyć rzeczowych argumentów, grozisz, że "mnie zwyzywasz i poprosisz o bana dla siebie". Cóż za klasa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biuletyn, biuletyn:

Mamy 8 wspaniałych co będą ciepać za 3 w konkursie. Jedna z lepszych obsad ostatnich 15 lat że tak powiem. Nawet Belinelli się załapał na ASW :smile:

Curry i Thompson z GSW, Korver "lista 20 punktów" , Mathews, Redick, Irving,Harden oraz wspomniany Belinelli będą toczyć zaciętą i emocjonującą bitwę na rzut cegłą. Btw Curry zapowiedział, że będzie brał udział w konkursie tak długo, jak długo nie da rady wygrać. Good luck and keep faith. 

 

przejebany zestaw w 3pt contest, jak się nie najebią za bardzo na tych tzw impezach towarzyszących to może być naprawdę grubo

 

broda bierze trójki i mvp meczu, mówię wam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie... i niestety często decydujesz się pisać głupoty. Była tutaj rozmowa o słuszności wyboru Westbrooka do ASG, a by to ocenić, należy spojrzeć na cały sezon w jego wykonaniu.

 

 

 

Fajnie. Lillard w ostatnich 10 meczach tylko raz miał więcej niż 40% z gry. Pokaż mi taką serię Westbrooka, który rzekomo "miesiącem gry sobie zrobił super średnie" :)

 

 

 

 

No i znów piszesz niesamowite brednie. Widziałeś moje podsumowania poczynań Thunder w temacie OKC? Jeśli widziałeś i nadal twierdzisz, że jestem w stosunku do nich, czy samego Westbrooka bezkrytyczny, to znaczy, że czytać ze zrozumieniem nie potrafisz.

 

Temat o ASW. Dyskusja o słuszności wyboru Westbrooka nad Lillardem. Udowodniłem, że jak najbardziej wybór Westbrooka jest do obronienia, a Ty znów zamiast spróbować użyć rzeczowych argumentów, grozisz, że "mnie zwyzywasz i poprosisz o bana dla siebie". Cóż za klasa :D

Miałem Tobie poraz enty obszernie odpisać na te Twoje żale i słodkie pierdy, ale zrezygnuję jednak wiesz? Naspamowałeś już pierdyliard postów nt. OKC i ich zawodników i co? I guzik. Kto Cię popiera? Masz jakiś support w swoich loverskich spazmach? Ktoś Ci choć raz przyznał tutaj rację? W dupie mam to, że mnie dyskredytujesz i nazywasz głupkiem w każdym poście bo normalnie myślący user widzi, że nie mam zamiaru hejtować ani Thunder ani Bricka, tylko wyrażam swoją opinię na ten temat, jak na każdy inny zresztą. Skoro dla Ciebie Westbrook jest lepszy od najbardziej clutch playera w lidze, który wygrał już multum meczy dla Blazers w tym rs - Twoja sprawa. Jeśli myślisz, że powtarzając wciaż to, że gadam brednie i jestem głupkiem coś tu uzyskasz to moim zdaniem jesteś w błędzie, ale to Twoja sprawa. Nie mam już siły na tą durnowatą wymianę zdań, więc żegnam Cię czule i życzę powodzenia, bo w przeciwieństwie do Ciebie ja nie szukam tutaj dymów i z każdym potrafię się dogadać (prawda RappaR?).

 

To tyle. W temacie OKC będe już dyskutował z kimś innym albo wcale, znajdź sobie innego frajera, który bedzie mieć na to ochotę i czas.

 

Ja wysiadam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z całym szacunkiem LBJ, nie wyrażałem wcześniej swojego zdania na ten temat, ale czy tutaj trwa dyskusja kto jest lepszy Lillard czy Westbrook? Bo jeszcze niedawno nikt nie miał wątpliwości, że Lillard to nie jest TOP5 ligi na swojej pozycji. Słaba defensywa, słabe kreowanie. Co prawda Rappar twierdził, że rzutowo Lillard jest na poziomie Curry;ego, ale styczeń tego nie potwierdził.

 

Westbrook to jest zupełnie inna liga i mimo swoich wad TOP10 ligi. A czym się może pochwalić Lillard? Czy on na tym rzucie przeciwko Houston w PO to teraz całą karierę przeleci? W styczniu nie miał skuteczności nawet 40%, a Portland bez Aldridge wygląda bardzo słabo co potwierdza, że Blazers mają tylko jednego prawdziwego all star playera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MarcusCamby

 

Ale styczeń w wykonaniu Wesa, też był bardzo słaby. Nie chcę już poraz 10 dawać tej linijki jaką miał do meczu z Magic (mniej niż 35%fg bodajże, sporo strat). Przede wszystkim Lillard zrobił o wiele lepszy bilans z ptb i wiadomo, że Thunder mieli kontuzje itd., ale wciąż nie mogę oprzeć się wrażeniu ze gra Wesa gorzej wpływa na OKC niż na PTB tego drugiego. Jedynym argumentem, który do mnie przemawia to fakt, że WB jest do takich meczów jak asg stworzony i ma wielu młodych fanów, którzy go kochają za jego styl, wybaczając albo ignorując oczywiste wady pg Thunder. Sytuacja dyskusyjna, oczywiście, że tak i w normalnej atmosferze można o tym porozmawiać. Może zbyt pochopnie powiedziałem, że Lillard jest lepszy, ale też nie wzięło się to u mnie z kosmosu, bo widzisz, mecze po 45pkt czy 55 jak u Irvinga nie są w stanie zmusić mnie do zmiany nastawienia z chwili na chwilę. I tak się też zastanawiam - czy jeśli Thunder znowu nic nie ugrają, a z tym seedem który im grozi to bardziej niż pewne, dalej będzie zasadnym wymienianie go jako top pg czy całej ligi w ogóle? Mam wątpliwości.

 

PS. OKC bez Duranta nie wygląda wcale lepiej, ale chyba o tym wiesz ;]

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio ewidetnie spuścił z tonu. Nie ma już w Nim tego powera.

Until then, it seemed they would need Harden to have one of his most dominant games. He scored 13-consecutive points in the second quarter, scoring 22 first-half points. But he did not score at all until the Rockets had begun putting the game away, giddily cheerleading from in front of the Rockets bench as Ariza and the reserves took over.

 

Edytowane przez Kubbas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.