Skocz do zawartości

Phoenix Suns 2014/2015


Daziu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Ano jest. Jak ich skresliłem tak z miesiąc temu po kolejnych przegranych końcówkach tak teraz w sumie bym z dychacza postawił że im się uda. W końcu Morrisy grają co powinny, Eric i Wright wyglądają nieźle. Goodwin hustla. Aż głupio przyznać że chwilowo można im kibicować:]

 

 

edek:

trochę masturbacji nad tematem Hardena w ostatnim spotkaniu z Pho

http://www.sbnation.com/2015/3/22/8272337/phoenix-suns-defense-james-harden-breakdown

Edytowane przez Elwood
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

In Archie we trust.

3 kwarta zdechła skutecznością i przy obecnej sytuacji roto (kontuzje, inne gówna) czyli jesteśmy równi Kingsom - zostaliśmy zbesztani

propsy dla Morrisa za twarde spojrzenie z DMC, tak po męsku - trochę waga nie ta ale grunt, że nie zdążył uciec. prawie jak mizianki wzrokowe przed walką lewis holyfield

przeciwnika co go mieliśmy jechać nie rozjechaliśmy

houston nam pogło

teraz 3pac pory-westbro-pory. czyli jak dobrze pójdzie 3 w dupę. jak pójdzie lepiej - pierwsze pory na styku + okc do dziabnięcia.

btw seth curry chyba brata za mało przypominał, pograł łącznie z 10 minut i kopa dupa brama

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buhahhahahaha ku*** przegrać PO z Kings. Jak to zabawnie brzmi. Nie to nawet nie brzmi a na pewno nie zabawnie. No i nasz nieomylny coach pierwszy po Mourinho a co tam pierwszy po Bogu. Goodwin ciągnie nasz atak a ten go w nagrodę wali  na ławę.
Nie tęskniłem za tą zgrają gamoni i ten mecz sprawił, że do końca sezonu już nie zamierzam na nich nawet spoglądać. Cieszę się , że nei zagrają w PO , niech zagra ktoś kto na to zasłużył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://greenstreet.weei.com/sports/boston/basketball/celtics/2015/03/25/goran-dragic-surprised-isaiah-thomas-landed-in-boston/

Dragic mówi, że jak grał razem z Bentleyem to było wszystko ok, miło sympatycznie. I że kumple, chemia była i dobre fluidy w szatni.

To ja się pytam - to kto tam miał być tym cancerem, co szatnię rozwalał? Eric? Zoran?

Siuśki miętowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buhahhahahaha ku*** przegrać PO z Kings. Jak to zabawnie brzmi. Nie to nawet nie brzmi a na pewno nie zabawnie. No i nasz nieomylny coach pierwszy po Mourinho a co tam pierwszy po Bogu. Goodwin ciągnie nasz atak a ten go w nagrodę wali  na ławę.

Nie tęskniłem za tą zgrają gamoni i ten mecz sprawił, że do końca sezonu już nie zamierzam na nich nawet spoglądać. Cieszę się , że nei zagrają w PO , niech zagra ktoś kto na to zasłużył.

 

Najlepsze to było jak Suns zaczęli dochodzić i nagle uznano, że najlepiej będzie grać krótkie akcje. 3-5 sekund i nieprzygotowana trójka Greena.

 

Zdążyłem ten mecz jeszcze obejrzeć przed pracą i umoczyć parę setek na Suns.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pizd

pizd

zaraz kolejne pizd

Goodwin wyglądał pewnie na parkiecie, nieźle po obu końcach parkietu - to w kolejnym meczu dostał 3 minuty na otrzeźwienie

i teraz potrzebuje kolejnego meczu na wbicie się w rytm

Earl Barron gra średnio 6 minut i nie daje kompletnie nic. persona non grata. głupi c***. Wright na poważnie jest tak przemęczony 20 minutami na mecz że dodatkowych 6 nie uciągnie?

Cokolwiek lepszego niż 13 pick będzie błogosławieństwem

do końca sezonu oglądam philly i utah, tam przynajmniej coś się dzieje

dobranoc 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet nic nie pisałem bo wstyd się przyznać, że człowiek spędził prawie 7 godzin swojego życia na oglądaniu 2xPTB i 1xOKL.

Tutaj się nic nie ma prawa wydarzyć poza ścięciem głowy Hornego. Szkoda tylko Goodwina i Warrena bo pewnie ich też zmarnujemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Again?!

 

Ostatnie 8 minut Warren'a - 13 points, 7 of 10 FG, 1 rebound, 1 assist, 0 TO.

Ale zaraz zaraz co tutaj paru znawców mówiło o trenerze trzymającym jego i Goodwina na ławce? Że wie co robi? :smile:

 

I nie wiem czy mam omamy z racji wyciętej ósemki i szwów w całym pysku ale jak Barnes nie zrobił nawet 4 kroków w ostatniej akcji to wytnę sobie kolejne zęby bo lubie ten stan :)

Edytowane przez Sharif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałeś nie oglądać kłamczuszku :)

były 3-4 kroki. sami sobie winni, trza było odjechać na kilka punktów i by sprawy nie było

nowy nabytek z d-league pograł 3 minuty, bo tak. na c*** ich biorą to nie wiem. każdy gra ogony, każdy dostaje kopa po 1,5 tygodnia.

wystrzelanie się z tajmautów w czasie meczu zaowocowało brakiem "zapasu" na ostatnią akcję co zaowocowało 20 metrową rakietą na hejnał.

mądry jestem jak polak po szkodzie. (bo jak polakowi się podoba, to wszystkim polakom będzie się podobać)

w poniedziałek święto mokrych jajek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Markieff Morris and Marcus Morris have been accused of felony aggravated assault, though the Phoenix police have yet to file any charges or make any arrests.


Advice: They were allegedly part of a five-person group that assaulted a 25-year-old man who sent "inappropriate" texts to the twins' mother. The victim suffered a broken nose and various abrasions, and witnesses described the alleged attackers as fleeing in a Rolls-Royce Phantom. The Suns have yet to comment, the police are still investigating the matter, and the NBA is unlikely to address the situation until the legal system weighs in.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednego nożem dźgają, drudzy leją po ryjach. 5 vs 1? Zabrali cały s5 z ostatniego meczu?

Btw jak na rozpoznaniu ten dzielny 25 latek będzie miał wylonić tego, co mu nos złamał - i pod tablicą ustawią obu Morrisów to owy 25 latek się na miętowo zesra, nie rozpozna który to i zarzuty pójdą w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.