Skocz do zawartości

Phoenix Suns 2014/2015


Daziu

Rekomendowane odpowiedzi

Granger w tej chwili nie istnieje. Granger mówi, że gadał z lekarzami Pho - ci mu pokazali, co zrobili z Grantem Hillem - i Danny też tak chce. A jak Danny zagra jak Grant w Pho to jestem wniebowzięty.

Thorton i Tucker = 2 starców z nadwagą, przy czym Thorton rozegrał jeden dobry mecz na 5 od momentu przybycia + jest za wolny by uciec po zasłonie + nie rozgrywa. Więc sterczy na obwodzie, czeka na piłkę - tyle jego głównie.

Tucker, tłusta dupa, rzuca ostatnio celnie -ale. Miał być plastrem , tylko na kogo? Na dwójkę zdecydowanie za wolny. Widziałem, pisałem, taka prawda niestety. Na trójkę? I troszkę za wolny i mimo masy daje się przepychać. Na forum na renomę plastra - tkiego z leader price to tak. Jak się chce grać w PO to plaster ma być plaster, a nie imitacja. Sory. A dodając do tego jeszcze Greena to wychodzi, że ta nasza rotacja na 2/3 bez Erica opiera się na 2 tłustych dupach (powaga, obu przyłapałem jak na starcie meczu dyszą jak po maratonie) i na Geraldzie "goldfingerze" Greenie który jest jak upgrade Chrisa Carra. 

 

edit - poza tym jak wypierdolę grubasów to mam czas na oglądanie młodych wilków. A ci mają szansę na przekonanie mnie/kogokolwiek, że są warci kasy. Bo z Tuckera i Thorntona nic więcej niż teraz nie wycisnę. A graczy o klasie 3= nie potrzebuję. Zwłaszcza, gdy mówię o 5/6/7 zawodniku w rotacji. 

Edytowane przez Elwood
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio to go widziałem tak w tym roku 12-15 razy. Kilka razy po pijaku więc nie wiem, czy liczyć.

Pierwsze, co rzuca się w oczy - tłusty, powolny gość. Na nogach na boki bez rewelacji, do kontry zbiera się tak jak masywny pf. Zdziwiony trochę byłem, że to sf. I "plaster". Może kiedyś. Teraz jest solidny w obronie, ale łatwo go ogarnąć/zabiegać/zasłonić.

In plus dla niego, in minus dla reszty drużyny - jak na swój wzrost + mobilność nieźle zbiera. Ustawienie do piłki, tę część gry kontroluje przyjemnie - jak na combo sf/pf. Czy wstawić go do 1 składu gdziekolwiek? Niekoniecznie. Zmiana, na 15 minut w meczu. Ale gość niestety gra dłużej przez co z miejsca widać, że niestety szybko się męczy + jest za wolny by kryć fhuj blisko. A jak ma kryć na radar to ani szybko w górę nie idzie ani nie ma długich łap/zasięgu by wkurwiać sf przeciwnika. Takie odczucia bez statystyk, excelów i innego gówna.

Reasumując

in plus zbiórka, pozycje rzutowe - dość sprawnie korzysta z tego, że Morrisy to idioci i bliżej im do przerośniętej trójki z przyczepą kempingową na dystansie 5-7 metrów od kosza

in minus kondycja, wolność na nogach oraz przy verticalu, masa która nie przekłada się na siłę

W sumie jak na niego patrzę - to to nie jest gracz NBA. To taki rysiek dumas po odchudzaniu. 

Plaster ma być gibki, łapy na boki, aktywnie. A P.J. lubi sobie często rączki pod bok jak do kujawiaka. Zwyczajnie się męczy swoją masą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio to go widziałem tak w tym roku 12-15 razy. Kilka razy po pijaku

 

Zwyczajnie się męczy swoją masą

 

wiem z autopsji że wtedy i AI3 jest wolny a i szerszy bo obraz "po" się rozmywa ;-)

 

na poważnie raczej dałbym mu program odchudzający niż wywalać i tak najlepszego obrońcę.... fakt gra dziś nijako ale i tak ma potencjał w D na poziomie niespotykalnym w rubryce "suns roster"

 

dziwny mamy sezon gdzie fani swojego zespołu albo kibicują "porażkom" albo krytykują swoich graczy: Rose/Lopez/Parker/ a teraz Tucker...

 

gdzie te hurraoceny swoich na poziomie topików Gordon vs Paul/ wczesny Millsap vs Duncan czy mamy skład na 83 zwyciestwa.... brakuje mi tej radosnej twórczości... przecież zima nie była taka ciężka 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

By było co huraoceniać to bym hurraoceniał :smile:

Hurra to ja po cichu Peko albo Wigginsowi robię. Z Suns? Wrightowi robię o ile 4 w rotacji wysoki może dostać hurra. Generalnie więcej słyszysz narzekania gdyż zespoły odnoszące w tym roku sukcesy/posaidające wybijające się jendostki (Tony Davis, Hawks) mają tematy po 3-5 stron.A tych teamów gdzie więcej supportu dla teamów to z reguły team gra lipę. Taki rok panie

Edytowane przez Elwood
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tucker jaki jest taki jest ale ma jedna niezaprzeczalnie pozytywną cechę jaką posiada chyba jedynie Bledsoe w tym składzie i to tez nie na tym poziomie co Tucker - mianowicie w kluczowych momentach meczu na styku piłka odbijająca się od obręczy sama szuka PJBurgera. Pokazał to nie raz i nie dwa i gdyby rzeczywiście ktoś wziął i nałożył mu podczas wakacji homonto to byłby zajebisty progres w jego wykonaniu w przyszłym sezonie. Po cichu jednak liczę, że TJ Warren zacznie wreszcie grac i po prostu wykosi konkurencję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli to co mowiłem, że pasztet umie się do zbiórki ustawić :]

Homonto + obciążenia na maćka + Chodakowską do trenowania. 

Tak na skróty - to to jest taki zespół bez tożsamości niestety. Siłowy? Nie. Defensywny? Nie. Pozycyjny, jumperowy, biegający? Nie. Taki w rozkroku.

A z Morrisami jako opcją numer 1/2/3 na skrzydle wdupiliśmy niestety.

W Suns są plusy. Ale minusów jest nieporównywalnie więcej w tym sezonie. Ot trzeba go do końca doczekać.

Btw potencjał defensywny i Suns - to się nie rymuje :] rodzynki w postaci Matrixa czy Bella czy zeszłoroczny Burger to niestety tak sporadyczny obraz jak dziewica w gimnazjum. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie te hurraoceny swoich na poziomie topików Gordon vs Paul/ wczesny Millsap vs Duncan czy mamy skład na 83 zwyciestwa.... brakuje mi tej radosnej twórczości... przecież zima nie była taka ciężka 

 

Wszystko przez tych statystyczcnych maniaków jak Ely i Lorak.

 

Kochałeś crossovery AI czy niesamowite jump shoty Melo. Ich popisy, gdzie rzucali 40+ punktów, a tu nagle zonk, bo ich TS, USG i inne staty ssa i są już dawno na forum określeni all star-cancerami, a ty musisz się zachwycać Dougiem Christie.

 

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 kwarta w sumie równa, nie dygam

4 kwarta start, przewaga 8

Eric wkozłowuje w Morrisa

Eric rozgrywa pełne 24, biegnąc przez cały łuk, potem przez całą szerokość, wraca w pomalowane, blok Milsapa

Eric potem 2 razy podaje do partnera, którego nie było

plaster zostawia Korverowi 3 metry na linii za 3

Milsap trafia za 3 bo kryjący Morris jest piod koszem i czeka na zbiórkę

Len skręca kostkę

Potem plaster jest przy Bazemorze, ok 2 metrów, trójka wpada

Reklama Be Like Mike

50 sekund do końca, 7 w dupę, Markieff podaje c*** wie komu. - 9

96-87

Gdyby nie maraton nocny w Multikinie - pojebane pozytywnie Disco Polo, dobre Ziarno Prawdy z Magdą Walach i posrane Polskie Gówno to bym płakał nad zarwaną nocą. Nie płaczę. Filmy polecam. Meczu Suns-Hawks nie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no dobry mecz do końca trzeciej kwarty. Wtedy należało iść spać.

Pierwszy z ławki w chodzi Thornton? Co?! Dzisiaj po jego kolejnym pudle gdzie w okolicy 5 metrów od niego nie było nikogo poza sędzią sprawdziłem sobie statsy tego jegomościa w PHX. No i kolo jest kołkiem , że ja pier****. Trafił 1/16 za 3 i 11/36 ogólnie. Może ktoś mu musi powiedzieć, żeby przestał rzucać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

expansion team bez tożsamości. to, co mamy to Knight, Morris, młodzi i gracze, którzy w swoich teamach byli 6-8 graczem w roto. Hawks nas wypunktowali bez mydła. Wszystkie słabości wykazane w 12 minut - brak deski, rozgrywającego, krycia, zaangażowania poza grą do końca Archiego.  Kolejny mecz jak dobrze widziałem z Niu Jorkiem - pewnie przemo aniston się cieszy, będzie miał easy win :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thornton ma skręconego palucha = all right

Gerald gra kwartę = all right

Mort i Morris robią 6 na 26 = już prawie szczytowanie

I Brendan Wright zjebał wszystko dobrą grą :] Jakby go anulowali to co 2 kontender by go w swych szeregach widział. A tak? Asik. 14 zbiórek w 18 minut .

A, i Reke i akcja meczu czyli z 4 metrów sg bez krycia nie trafia for the win. Szacun panie.

Ci idioci przy odrobinie szczęścia, które im ostatnio dopisuje, mogą bić się o PO. I to by były jajka stulecia z takim składem i taką grą oglądając ich w 1 rundzie z GSW.

Pożywiom, uwidim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Falcao wrzucił w ciekawych artach list od Steve`a. To już koniec.

W sumie

Wybrany po tuzach typu Potapenko czy Todd Fuller

Miękki start 0-13, dzika walka o PO, trójgłowy smok z KJ,Kiddem, Chapmanem i Wesem Personem

Rozkwit, zabawy z kumplem Niemcem

Powrót, MVPx2-  jakie by one nie były, zawsze coś jak co drugi-trzeci wybór

PO z Diawem na centrze i rozkwitach parchów typu Ronaldo

Bycie nawet gdy nie szło i młot był na pokładzie

Lakers - w sumie. Sam bym to podpisał jak by mi dali. Nie musieli dawać. Czy bym oddał? Kasę dla mnie i moich najbliższych? Sory chopaki, taki lajf. Zresztą nie raz już różnych ludzi przepłacano. A nogi sam nie złamał.

Najlepszy? Ever albo ostatniego dziesięciolecia? Eeee tam. top 5-top 10. Ale fun to watch, z jajem taki.

Wywiady ze sobą, granie z Dieslem, Nowikiem, Finleyem i MAtrixem. Cheap shot rob, glupi wyraz twarzy i 7 seconds or less.

Głupi wierzyłem, że się wykupi i wróci ze Sto na rok do Pho, tam go poskładają i cyknie ostatnie gry jako Słońce. 

Dzięki Steve.  4 wszystko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sharif, pobudka. Pojechalimy rokiety w ich remizie. I w sumie nie mogę powiedziec, że którekolwiek sloneczko spierdoliło. Poza Lenem. Tak poza tym wszycho grało, brodatego mvp się ograniczyło całkiem skutecznie a resztę zrobiła waleczność Erica, Goodwina i Wrighta. + Morris family poradziło sobie z Dorseyami/Danonami/Smithem, co podwinął kostkę.

37-33

Jest ciekawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.