Skocz do zawartości

Phoenix Suns 2014/2015


Daziu

Rekomendowane odpowiedzi

Tyle to już wcześniej wiedziałem. Ale że bliźniak taki twardziel? hoho :grin:

 

Marshall Plumlee zbliża się do NBA. Zważywszy upodobanie Suns do zasilania składu klonami nie zdziwię się jak trafi do Pho.

I kto w tym PHO bedzie jego klonem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na AZcentral dzisiaj artykuł pod tytułem: "Suns coach Hornacek understands inexpierience, not inactivity".

Albo moje pojmowanie i rozumienie słowa pisanego i mówionego podupadło tak bardzo, ze powinienem lecieć do puszczy Amazońskiej w poszukiwaniu ostatniego plemienia, które nie poznalo techniki i cywilizacji w celu przyłączenia się do niego ale jasno z tego artykułu wynika, że Coach Carter gada to samo od paru miesięcy i nie ma kontroli na to co się dzieje w druzynie. Ja wiem, że większość koszykarzy nie jest wybitnie zmęczona myśleniem i bardziej im z tym do średnio wytresowanego szympansa ale chyba każdy jest w stanie zrozumieć jak się do niego mowi coś po raz tysięczny. A tutaj widzę, że Carter mowi jedno a team ma wyj****. Dziwne tym bardziej, że wydawało się, że po odpaleniu niezadowolonych graczy zacznie się normalne granie.

Ogólnie to sytuacja jest taka, że PO nam nie grozi chociaż organizacja się tym łudzi jak widać więc jak zwykle skończymy tak około 13/14 picku, który jak zwykle zmarnujemy :smile: Za słabi by awansować za mocni by spaść.

 

Ostatnio wpadł mi w oczy artykuł a może wiekszy komentarz o sytuacji na widowni w PHX. W sumie cały sezon dziwilo mnie to, że jak gramy z jakimkolwiek teamem to jak przeciwnik zdobywa wazne punkty to podnosi się wrzawa jakby hala miała wybuchnąć a przy naszych akcjach jest cisza. No i okazuje się, że w Arizonie mieszka niecałe 36% rdzennych mieszkańców tego stanu a reszta to napływowcy, którzy przyjeżdżają z własnymi sympatiami klubowymi.

Edytowane przez Sharif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na skróty  -za dużo dryblingu, za mało rozrzutu po łuku, mało serca, granie bez jaj. Śmiechy były gdy Denver w kółeczku robili "1,2,3...6 weeks" - bo się chyba im znudziło granie w tym roku. Widać gracze Suns mają podobny plan.

Earl Baron na kolejne 10 dni. Twardziel jakich mało. 

 

Btw tak sobie obejrzałem powtórkę zajścia Len vs Hassan - i śmiem twierdzić, że gracz Suns został zrobiony jak wioskowy głupek. Za wolny do zbiórki, złe ustawienie, Whiteside był szybciej w powietrzu, nie miał za bardzo co z ręką później zrobić i stało się jak się stało. I takim Lenem się musimy zachwycać w pierwszym składzie :D

 

I jeszcze Sarver powiedział, że tęskni za Frye`em ale lepiej mu bez niego - bo młodzi gracze się rozwijają. Kto konkretnie - tego nie wspomniał. Sziiijeet 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedziecie po tym Hornacku, a ani słowa o GM, który jak dla mnie wykonuje przeciętną/słabą robotę. 

 

Słabe wybory w drafcie, kilka głupich wymian. Gdzieś ostatnio czytałem, że Dragic zanim zażądał transferu to stwierdził, że jak wymienią Isaiaha to przedłuży po sezonie. Thomasa w końcu i tak oddali, a na zatrzymanie Dragica było już za późno. Do tego pozyskali Knighta oddając naprawdę fajny pick, który w tym roku pewnie zostanie w LAL, ale w przyszłym i tak będzie wartościowy. Nawet jak sam McDonough (czy jak mu tam) zrozumiał, że nie umie wybierać w drafcie, to mógł ten pick lepiej spożytkować. Za chwilę przepłacą Knighta, o top FA też będzie cieżko. Za rok to już ciężko będzie nawet o PO na poważnie powalczyć (mocniejsze Jazz, Pelicans, może i Kings). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dragić powiedzial, że nawet wywalenie Bentleya nie pomoże bo od początku mu się nie widziało granie na 3g. Więc na starcie już źle.

Same wymiany miały na celu oczyszczenie szatni z tych, co to ino o statystykach i psuciu krwi myśleli + pozbycie się klona co w tym roku nie produkował. I to się w większości powiodło (inna sprawa, że sam bym wyjebał 80% słonecznego składu na zieloną trawkę - taka Philly zrobiła rebuilding mode, ma 7 albo 8 zawodniów na pejrolu co praktycznie w tym roku nie grali + miejsce w przyszłym roku na budowę czegoś konkretnego).

 

Knighta choćby przepłacili dwukrotnie to i tak nie spinam portów. To, o czym pisaliśmy stronę wcześniej z Jędrkiem - są picki, są sloty, jest kasa nawet przy przepłaconym BK na poziomie +30 baniek na pozyski - także luz, takiej czarnej dupy nie zakładam. Chociaż jestem zwolennikiem total rebuilding mode i tak naprawdę podpisanie klonów Morrisów na łaczne 20 baniek za 20/10 z obu zawodników i brak obrony przeciwko 3/4 przeciwnika to strzał w kolano. Ale ja siedzę tu, oni analizowali i podpisali ich tam. Więc tyle mojego co sobie pogadam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I masz w tym artykule - że Dragić powiedział 15 lutego o swych preferencjach odnośnie transferu oraz o tym, że nie przedłuży kontraktu po sezonie. Phoenix wierzyło równie głupio w to, że Dragić zmieni zdanie jak w to, że w tym roku awansują do PO. Sarver z Dragiciem gadali za zamkniętymi drzwiami, potem włodarze Phoenix w coś uwierzyli + dodali medialnego szumu i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Dragicu napisał Elwood, gość za pięć dwunasta podal publicznie , że nas pierd*** i chce grac w Barcelonie, Realu Madryt i Manchesterze United ligi NBA licząc na szum medialny i dodatkową kasę. Więc my zamiast wziąć okup w postaci Zorana wypchnęliśmy ich obu jak tylko nadarzyła się okazja. W sytuacji w jakiej nas postawiła ta picza nie ma opcji na wywalczenie czegokolwiek. To jest real world a nie fantasy nba.
Szatnię wyczyszczono z narzekaczy i tych , którzy tutaj nie chcieli być.

 

A co do tego picku Lakers to nie raz i nie dwa mówione było, ze lepszy wróbel w garsci niż gołąb na dachu. W tym roku zapewne dostalibysmy wielkie nic (pick zostałby u Lamersow) a w przyszłym takie samo nic tym bardziej - tutaj już należałoby posłuchac kogos kto ogarnia mocno NCAA - w nablizszych latach w drafcie Lebronów i Shaqów nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do tego picku Lakers to nie raz i nie dwa mówione było, ze lepszy wróbel w garsci niż gołąb na dachu

Tak z reguły mówią Ci, co maja małe pindole ;)

 

W tym roku zapewne dostalibysmy wielkie nic (pick zostałby u Lamersow) a w przyszłym takie samo nic tym bardziej - tutaj już należałoby posłuchac kogos kto ogarnia mocno NCAA - w nablizszych latach w drafcie Lebronów i Shaqów nie będzie.

Zależy, czego szukasz. Pod kosz kreatywne z paszportem EU coś mogę znaleźć. Na obwód - tak szczerze, to mieliśmy Pennisa co gówno grał, szac***emy tymi obwodowymi że ty bardziej stabilizacji bym chciał. W moich oczach to za Greena i Tuckera trzeba coś mądrego na trójkę szukać i budować od nowa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

A co do tego picku Lakers to nie raz i nie dwa mówione było, ze lepszy wróbel w garsci niż gołąb na dachu. W tym roku zapewne dostalibysmy wielkie nic (pick zostałby u Lamersow) a w przyszłym takie samo nic tym bardziej - tutaj już należałoby posłuchac kogos kto ogarnia mocno NCAA - w nablizszych latach w drafcie Lebronów i Shaqów nie będzie.

Knight Lebronem czy Shaqiem też nie będzie. Nie upieram się, że ten pick powinien zostać w PHO, ale mogli go lepiej spożytkować. Knight jest przeciętny, nie wiem dlaczego aż tak im na nim zależało. Pewnie jakby sypnęli mu gruby hajs po sezonie, to w MIL dwa razy by się zastanowili czy wyrównać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można kopnąć w dupę BK i mieć 8 grajków zakontraktowanych + picki + 40 baniek na wydatki. Albo płacić Knightowi i mieć ok 27 baniek. Da się cos z rego ukulać :)

Granger ma być na przyszły rok, powoli się kuruje. Wiara w stuff medyczny Suns nie zginie. Nigdy.

Suns nie mają jeszcze Beasleya na payrollu? Na 800 koła? Zeszło im to po podpisaniu z Heat?

 

Drafty - bo mam jebnik w głowie:

Mamy pick Timbs na 2015 protected top 12

Tyle?

 

O picku od Lakersów - czymu Suns to spuściło. By McD:

W tym roku byśmy nie mieli z tego picku nic, bo Lakers są c***owi i bankowo będą wybierać w top 5. A w kolejnym roku Lakers bankowo pokupuja na rynku zajebistych grajków więc ten pick spadnie w pytę daleko i nie będzie duzo wart. 

 

Czyli - albo LAL wg jego myśli się podniosą do poziomu PO :D i będzie to pick w c*** daleki. Albo będą powoli człapać, dali by nam pick na poziomie 10-15 miejsca (czyli to samo, co wyciągnęliśmy z Timbs) i też jest źle. To po co nam taki zły pick wilków? 

Nie ogarniam tej kuwety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie jest tak jak tutaj napisano:

 

2016 first round draft pick from Cleveland
Cleveland's 1st round pick to Phoenix (via Boston) protected for selections 1-10 in 2016, 1-10 in 2017 and 1-10 in 2018 and unprotected in 2019 [boston-Brooklyn-Cleveland, 7/10/2014; Boston-Phoenix, 2/19/2015]

No i nasze picki co przy szczęściu i degrengoladzie będzie max na 11 miejscu zapewne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówisz o Bojanie, 25 letnim debiutancie?  Przy tej pozycji to bym wolał Aminu ciągnąć, który pokazuje chwilami wielką przemoc obronną + dodaje bonusy ofensywne. A europę czesać na Porzignisa co ma dobre papiery na 3/4/5 + obyty jest w meczach senioriów w espanii + nie skalał się jeszcze enbiejowskim blichtrem - czyli teoretycznie mniej zmanierowany być powinien.

 

Środek mnie boli. Gówno straszne, zabawa z Lenem i Wrightem nie przejdzie - 1 musi odpaść. Albo z draftu próbować coś kleić na siłę, Christmas jakiś niedorośnięty. Nie mam pomysłu, do końca sezonu jeszcze trochę a ja tak naprawdę nie widzę poza kasą żadnego wabika dla FA by do nas szedł. Zamysłu w organizacji, włodarzy, prospektów. Takie gówno nijakie mamy:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.