Skocz do zawartości

Phoenix Suns 2014/2015


Daziu

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko Len jest gorszy od Wrighta, wiec granie Brandanem na C, a Morrisem na PF powinno się dobrze sprawdzić.

 

O mało się nie zadławiłem. Ostro tu propsuje Lena w tym sezonie, może co poniektórzy pamiętają, że nawet zgłaszałem go do MIPa. Dla mnie nowy Roy Hibbert. Nie jest wcale taką kłodą. Dość mobilny i ma papiery na rim protectora z prawdziwego zdarzenia. Warto patrzeć jak ten gracz się rozwija.

 

Brandon stał się mocno overrated. To taka słabsza niezbyt dobrze broniąca wersja Edka Davisa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle Bledsoe-PJ-Morris-Morris-Len to chyba jeden z najtwayrdszych lineupów w lidze

 

U mad. Twardy fizycznie? Bo kombinacyjnie Morrisy są za wolne/słabe fizycznie na obronę. Len ok ale P.j. zostaje w tyle za Tonnym Allenem, Korverem i Iguadolą. Z kolei Wiggins, Deng i nawet c***owy Barnes biorą go na siłę/zwrotność. P.J. jest średni -, takie 3 na szynach. Bledsoe na pg na siłę..

Brandon stał się mocno overrated. To taka słabsza niezbyt dobrze broniąca wersja Edka Davisa.

Zbiera? W sumie tak. Do tego w miarę skoczny, silny śrenio, jak na swoją wagę ok. Broni picki, z pomocy i bezpośrednio. Do 4 metrów ciepie dobrze. Pewna ręka pod koszem, nie zrywa rzutu. Dobra rezerwa na dzisiejszą ligę na pozycje 4/5. Nie piszta kwasowych porównań bo to nie przejdzie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

McD dokłada do pieca, za Boston Globe z 24 lutego:

Dragic był zły za przybycie IT

McD był zły za to, że Dragic częściej gadał o kontrakcie a nie sytuacji zespołu

IT patrzył na statsy i kontrakt częściej, niż sytuację zespołu

IT to samolub i dlatego poleciał do Bostonu

 

pełny tekst tu http://www.bostonglobe.com/sports/2015/02/24/suns-once-bright-future-clouded-over-discord/aq1Xu6Kh2NdqtS0Sw6p4kO/story.html?s_campaign=8315

 

W tym roku gramy o poprawę nastrojów, PO możemy grzecznie odpuścić i jechać dalej.

Na kolejny rok mamy ok 40 baniek na plecach. Eric, P.J ,Len,Morrisy, + Warren, Goodwin i Bullock na dobrej kasie. Knight na QO + 40 baniek na podpisy. Wright zechce ok 7-8 baniek i nad tym trzeba się zastanowić. Reszta w pizdu. 32 bańki na 4 mądre kontrakty i rebuilding. Could be done, zwłaszcza w tak bogate zawodnikami lato jak 2015.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

max slot + mnóstwo picków na sprzedaż to całkiem niezły arsenał. Suns mogą wywalić kasę na FA (albo pozyskać kogoś w wymianie), a potem spokojnie podpisać kontrakt z Knightem, który ma nieduży caphold. Dlatego uważam, że ten deadline był dla Słońc bardziej udany niż się powszechnie uważa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko spoko, a w czym był zły Tyler Ennis wybrany z 18 pickiem, za który mozna było naprawdę sporo dostać tego lata? 

 

3 PG idealny, gdyby skopmlikowały sie sprawy z Knightem latem, albo w razie połamania Bledsoe, który do najzdrowszych nie należy. 

 

Mam wrażenie, że został dorzucony do Knighta niczym paczka wczorajszych frytek z McDonnalda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciezko wyglada sytuacja Suns, 10 miejsce i poki co poza playoff, a najnizsze miejsca ktore gwarantuja PO to SAS i OKC, czyli praktycznie pewniaki. Ja to bym wolal Suns w PO i wyjebal Clippers w pizdu. Oczywiscie watpie, zeby cos takiego sie stalo

 

Licze na Knighta, moze cos ugra z nowymi kolegami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pho-den

1 połowa

Na początku nie wiadomo kto rozgrywa. Knight niekoniecznie, Bledsoe też. Takie granie kto pierwszy ten lepszy.

Len jedynym żwawym na parkiecie.

Gallinari ledwo ziaja po 6 minutach gry, 1 rzucie i lataniu za Morrisem.

P.J. ma budowę Barkley z dobrych lat. Ale jest wolniejszy

Ojciec Jezusa Nurkica wydaje się być bardziej mobliny od niejednego środkowego NBA. Wygląda na 2 metry i 200 kg wagi + pobił kulkunastu gości za jednym podejściem. Ciekawe, czy zgodzi się na 10 dniowy kotnrakt.

Na desce bronionej Green, Wright i jeden z klonów są dymani przez Nuggs bez mydła. Brak zastawienia, chwilami nawet na piłkę nie patrzą. Na pzreciwnika też nie. N a kolegę - tak.

Earl Banan tego mi jeszcze brakowało do bezjajecznych podkoszowych

U J.Nelsona lata lecą a ten jeszcze ma pomysł na grę i dystrybucję. Zazdroszczę go bryłkom.

A u Suns tak - klep,klep, rzut. Piłka wraca. Zamiast rozprowadzić to do Wrighta pod kosz. Pudło. Barron bezpośrednio pod koszem to z gałą na 5 metr. Do Knighta. Ten wjeżdża. Pudło. W tej samej akcji Green też wjeżdżał.

T.J. Warren na boisku, udało mu się przestrzelić 3 rzuty centralnie pod koszem. + podobno jest o ok 5 kilo lżejszy od Tuckera. Stali obok siebie, Tuck jak tak dalej pójdzie będzie wyglądał jak Dumas na stare lata.

A potem już z górki, Ty miał day off więc Bledsoe mógł trochę popenetrować, poskakać. Na 4 kwartę z przewagą bodaj 12 punktów, dowiezione do końca. 

 

pho-bos

Tercet Smart/Bradley/Turner chwilami wygląda jak all around. Obrona, picki, drive, kick, z pozycji przygotowanych, z dupy - wszystko się klei.

Goodwin lepiej, żeby nie kozłował za dużo. Gubi piłkę w prostej akcji, kontra Bentleya, nieudane, kontra Morrisa z podaniem na alleya do Wrighta który ledwo piłkę mieści.

Kilka głupich decyzji, Bentley na boisku (gra jakby lepiej? ) i nagle się robi 17 punktów dla Bostonu. Pączek 23 w uniformie Suns, męczy się stojąc. 

3 kwarta - zielonym nie wpada przez 6 minut, Len walczy po obu stronach, nawet Tucker po ziemi się łasi za straconymi. Kilka tęczowych rogali zza łuku, wjazdy Erica i robi się 6 punktów.

Koniec kwarty, Bentley trochę wyrównał grę Celtom. Chociaż wciąz ma to, czym imponił w Pho. Zza zasłony, zza drugiej, wejście w pomalowane, trafia się przykładowo Len to Bentley łapie piłkę. I w tym momencie kombinuje jak by tu bliżej kosza się dostać zamiast rozrzucać po obwodzie. Mimo, że ma na sobie już 3 obrońców.

A potem końcówka.

Bentley nie kończy prawą ręką.

Przechwyt.

Drive przy 3 obrońcach na lewą rękę i 7 punktów.

P.J. dobija jedną ręką. 5 i faul.

Wolny.4.

Turner 1 z 2. 5 punktów.

Czas. Bolston ma tłumaczoną zagrywkę, Hornacek rysuje pindole na tablicy. Do it yourself.

Smart sztuka z dwóch. 6 i kolejne pindole

Eric wejście przy dredzie, prawa dloń o tablicę i 4. Za wiele mu nie przeszkadzano.

Szeroka kadra na trybuny, pizga pustką. Ni ma komu darmo hotdogów wtranżalać z kolą i naczosami. Taki smutek.

Bradley oba wolne celne.

Bledsoe wpyuszczony pod ksozt, potem wolne Smarta, trójka Gooda.

1.1 i Thomas na linii. Tuckerowi się pojebalo i przed rzutami chciał mu piątkę przybić.

2 celne, leżakowanie i koniec.

Zbliżenie na Marcusta Thortona. Łysiejący, tłusty gościu, połowa koszulki spocona mimo że grał ok 5 minut godzinę wcześniej.

Męczy się stojąc. 

Ja zmęczyłem się oglądając ten exscytujący doubleheader.

 

Thunder inną razą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecz z Denver był tak ekscytujący , że zasnąłem po pierwszej kwarcie a może to była jeszcze pierwsza kwarta.

Powiem Ci , że rozbrat z oglądaniem Suns daje jednak pozytywnego kopa. BO przecież przy oglądaniu GKS Bełchatów można dostac depresji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyż po nabyciu IT rotacja, podział ról i minuty Dragicowi się zmieniły. + zespół nie grał, chemia siadła, wyników nie było i poszło w pizdu Dragicowe nasienie do Miami.

c*** z tymi 24 punktami. 13 asyst za cały mecz. In Nash we trust, niech wróci na pożegnalny sezon. Cokolwiek.

13 asyst. Mazowszanka Pruszków style. Vlad Palownik powinien ich trenować, rotacja w zespole by się poprawiła i motywacja w zespole. Jakie plejoff, jakie wygrywanie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Horny postarzał się o 10 lat w ciągu miesiąca. Jak będzie nadal tak umiejętnie "rotował" to osiągniemy bardzo dużo :) Nie wiem czy widziałem gorszą połowę w wykonaniu Suns w swoim życiu. Knight jest kompletnie bezużyteczny, niepotrzebny. Trzeba trenera a nie jego imitacji. Może ten Sloan przywoływany tutaj nie jest taki zły. Ja wolałbym jednak tego co trenowal Spartakusa.

 

Nie wiem czy większe męki przechodzę patrząc co się dzieje z Suns czy z Maple Leafs. 2 moje ulubione teamy sięgnęły dna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytając posty kibiców Suns na tym forum można odnieść wrażenie, że mają jakieś 5-55 i grają na poziomie PLK.

A jakie ty masz wrażenie po kilku meczach Suns, jakie ostatnio widziałeś? Bo w PLK grają zawodowcy, z jakimś konkretnym założeniem.

Odtrutka. Duke vs Syracuse

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry kabaret nam dzisiaj zaserwowali nasi gracze. Oczywiście świetne oskarowe role zagrali także gracze miami i sędziowie. Podwójne wykluczenie, 2 flagrandy dla Kieffa no i mesjasz dragic vel - jestem biednym wspaniałym graczem, który musial grać off the ball w PHX, dzielić się czasem (i pewnie prysznicem też) a teraz w miami robię to samo i mi to nie przeszkadza. Jak ja nie cierpię tej małej słoweńskiej cioty. Taki superstar a punty zdobywa tylko z osobistych i na sam koniec kiedy wszystko jets już jasne.

Traktowanie Wade'a po gwiazdorsku. Ileż można na to patrzyć. Człowiek po czasie zaczyna dostrzegać to o czym to forum mówilo 2-3-4 lata temu a ja pukałem się jedynie w czoło z politowaniem czytając - moim wtedy zdaniem - same bzdury.

No i coach carter. Horny jak zwykle uśmiechnięty i wyjebka na to, że co się dzieje na parkiecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.