Skocz do zawartości

Noah vs Cousins


RappaR

  

68 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto według Ciebie jest lepszy



Rekomendowane odpowiedzi

czy doszliśmy do takiego zaawansowania analitycznego, że zdobywanie punktów jest już nieistotne i zostawiamy je żółtodziobom?

JR Smith, Jamal Crawford, Antoine Walker, Jerry Stackhouse i cała masa innych gości też zdobywała punkty. A i tak wolałbyś PJ Browna z Celtics w składzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JR Smith, Jamal Crawford, Antoine Walker, Jerry Stackhouse i cała masa innych gości też zdobywała punkty. A i tak wolałbyś PJ Browna z Celtics w składzie.

 

Randy Brown, Ime Udoka, George Lynch, Jason Collins i cała masa innych gości też dobre broniła, a i tak wolałbyś Raya Allena z Miami w składzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Randy Brown, Ime Udoka, George Lynch, Jason Collins i cała masa innych gości też dobre broniła, a i tak wolałbyś Raya Allena z Miami w składzie.

No proszę Cię, Porównujesz Ray Allena do DMC?

 

nawet washed-up, Ray Allen ciągle wprowadza jeden elitarny skill na boisko i do zdobywania punktów nie zużywa posiadań, nie psuje ofensywnego flow, nie jest headcasem i nie domaga się rzutów. W swojej roli ofensywnej Ray Allen jest super-efektywny w przeciwieństwie do panów, których wymieniłem, a którzy nie potrafią na boisku praktycznie nic.

 

Cousins jest wyżej niż JR Smith, Jamal, Stackhouse etc nie tylko ofensywnie, ale chociażby dlatego, że jest przejebanym zbierającym. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę Cię, Porównujesz Ray Allena do DMC?. 

 

nie, po prostu zastosowałem podobnie skrajne porównanie co Ty post wyżej. stawianie Cousinsa obok nieefektywnych ceglarzy ma tyle samo sensu.

 

Poza tym, mam wrażenie, że ciągle mówisz o Cousinsie sprzed paru lat. Obecna wersja to już inny zawodnik - pod obydwoma koszami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, po prostu zastosowałem podobnie skrajne porównanie co Ty post wyżej.

Trochę śmieszne gdyż sam rozpocząłeś w tym temacie zabawę w skrajności swoim

 

czy doszliśmy do takiego zaawansowania analitycznego, że zdobywanie punktów jest już nieistotne i zostawiamy je żółtodziobom?

 

jeśli Boogie zagra sezon na takim poziomie do końca, ciężko będzie stwierdzić kto jest lepszy

Bądźmy poważni - pytanie brzmiało: który jest lepszy a nie który będzie lepszy jeśli Cousins spełni jakiś tam warunek. Cousins zagrał bardzo dobre 2,5 tygodnia koszykówki i połowie forum odpierdoliło, niektórzy zaczęli gadać, że Noah nie dorasta mu do pięt. Za szybko na takie stwierdzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc po niektórych ostatnio zakładanych tematach i ilości w nich postów nic nie wnoszących, często jednozdaniowych .

Rozdają jakieś nagrody za ilość postów na e-nba? Pominąłem coś? Bo ostatnie dwa tygodnie są pod tym względem straszne.

Powiedział co wiedział.

 

 

Może zamiast narzekać w końcu sam byś zaczął pisać bo gdzieś od rozpadu ATF trochę Cię zabrało. Wcale nie będzie wazeliną jak powiem, że jesteś jednym z lepszych w te klocky.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z całym szacunkiem, ale Noah wydaje się nie być w pełni władz umysłowych. To jak się zachowuje można podciągnąć pod emocję związane z grą, ale jego wypowiedzi, zwłaszcza te nieprzemyślane tylko mnie w tym utwierdzają. A argument, że jest szczery i wali prosto z mostu do mnie nie przemawia. 

 

DMC też nie ma wszystkiego pod kopułą poukładane, ale jeżeli patrzymy na względy wyłącznie koszykarskie, to wolałbym mieć tego drugiego w składzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie zobaczyłbym jakąś statystkę jak Noah wypada w bezpośrednich pojedynkach z centrami którzy mają więcej niż 206 cm w butach,bo jak nieraz zobaczę jakiś mecz Bulls i naprzeciwko Joakima stanie jakiś normalnych rozmiarów center potrafiący coś więcej w ataku niż Kendrick Perkins to Noaha wypada przeważnie dość blado w takim pojedynku.Wiem że nadrabia w obronie zespołowej itp itd ale pojedynki pod koszem raczej przegrywa.

Edytowane przez StroSHow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie zobaczyłbym jakąś statystkę jak Noah wypada w bezpośrednich pojedynkach z centrami którzy mają więcej niż 206 cm w butach,bo jak nieraz zobaczę jakiś mecz Bulls i naprzeciwko Joakima stanie jakiś normalnych rozmiarów center potrafiący coś więcej w ataku niż Kendrick Perkins to Noaha wypada przeważnie dość blado w takim pojedynku.Wiem że nadrabia w obronie zespołowej itp itd ale pojedynki pod koszem raczej przegrywa.

Poczekaj jeszcze tak z miesiąc. Noah zawsze ma kiepskie początki sezonów, ale po nowym roku nabiera impetu. Kiedyś rzeczywiście miał problem z wielkimi murzynami, ale znacznie się poprawił w tym elemencie. Szuka formy, zdrowia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.