Skocz do zawartości

Zoom vs Airmax przy rozciegnie podeszwowym


edi_gein

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Panowie pomocy!!!

 

Jeszcze raz zwracam się do Was o pomoc!!!!

Buty , które są obecnie dostępne na rynku niestety nie są dla mnie. Przymierzałem chyba połowę nowych butów i lipa. Lebrony 10 i 10elite są za wąskie i cierpnie mi noga tak że po rozgrzewce już musiałem zdjąć. W 11 i 12 nie włożę nogi. Przymierzałem też różne soldiery, hyperfusy, hyperdunki , rosy itp. Te wszystkie nowe technologie nie dla mnie. Niektóre za ciasne, niektóre wcale nie trzymają stawu skokowego ( a dla mnie to oprócz amortyzacji najważniejsza sprawa). Najlepiej wspominam swoje stare skórzane Jordany . Czy te które są dziś dostępne nadają się do gry? Myślę o modelu 6-17-23. Niedługo wchodzi na rynek model Nike Hyperposite 2 , który ma świetną amortyzację i trzymanie stawu skokowego. Nie wiem czy czekać czy brać jakieś stare Jordany. Może coś Howarda?Pomóżcie bo wydałem już majątek na jeżdżenie po Polsce i przymierzanie. zamawianie i odsyłanie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak wypada kwestia bezpieczeństwa kostki w M9? Wiem , że są różne opinie na temat wpływu buta na skręcenie ja jednak wiem , że moje stare jordany niejednokrotnie przytrzymały nogę na ten ważny ułamek sekundy i nogę tylko tak delikatnie podręcałem. Większość takich zdarzeń kończyło się pomyślnie. Czy nie kupie juz dziś takich solidnych , skórzanych butów jak kiedyś? Dla mnie nie ma znaczenia kompletnie waga ani wentylacja buta. Bezpieczeństwo stawu i amortyzacja. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to poszukaj J'sów 13 - skórzane, masywne, bardzo wygodne a zarazem super stabilne, dośc szerokie więc jest szansa, że Ci stopa wejdzie, wysokie więc i kosteczkę ładnie otulają i mają wkoło stawu skokowego dodatkowo wzmacniającą płytke wstawioną :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9. są wąskie - jeśli miałeś problem z Lebron'ami 10 to w Jordan'y dziewiątki w ogóle nie wciśniesz stopy

i pewnie, że się nadają. Na parkietach całego świata można spotkać zawodników grających w nowych wydaniach Jordan'ów - także w naszej TBL ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.