Skocz do zawartości

Podcast


johnnymnemonic

Rekomendowane odpowiedzi

Aloha

chciałbym stworzyć podcast o NBA. Wszystkim się zajmę potrzebuję jednak dwóch wkręconych w NBA aż po uszy głów. Fajnie jakby miały poczucie humoru ze względu lżejsze podejście tematyczne. Zainteresowanych i chętnych systematycznie rozmawiać prosze o kontakt - norsyp23@o2.pl

 

A tak przy okazji znacie jakies podcasty o NBA ? Polskie znam dwa a z USA słucham głównie tych z Grantlandu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni, byli spoko jak robili listy, napisali coś z sensem i tyle, a teraz jest tam tylu specjalistów prowadzących śmieszne dyskusje w komentarzach, że amen. Nie wiem jak to nazwać napuszyli się, odbiła sodówka od lików na FB. I te felieton czy co to jest, który jest umieszczany na blogu/stronie bukmacherskiej.. jeden temat był tam spoko opisany 2 następne były bardzo słabe - więcej tam nie zaglądałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aloha

chciałbym stworzyć podcast o NBA. Wszystkim się zajmę potrzebuję jednak dwóch wkręconych w NBA aż po uszy głów. Fajnie jakby miały poczucie humoru ze względu lżejsze podejście tematyczne. Zainteresowanych i chętnych systematycznie rozmawiać prosze o kontakt - norsyp23@o2.pl

 

A tak przy okazji znacie jakies podcasty o NBA ? Polskie znam dwa a z USA słucham głównie tych z Grantlandu.

Czym chcesz się zajmować poza "gadaniem"? Wrzuceniem na yt?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi Ci o jakość tak ?

 

Nie, chodzi mi o to, że społeczność gwiazdbasketu, nie powinna zabierać głosu.

 

No chodziło o jakość ale wypowiedzi. Cała masa bzdur, które były niczym nie podparte a jedynie - mi się tak wydaje.

Pomijająć już fakt, że czasem coś się może wydawać ale muzę być ku temu przesłanki.

 

Przesłuchałem pierwszy od początku do końca a już wiedziałem po 15 min, że będzie to stracony czas. Na szczęście byłem w pracy więc i tak bym się nudził.

 

Naprawdę rozumiem, że chłopaki się starają i mają fajną zajawkę ale do mnie to w ogóle nie trafia.

Może mają swoją grupę odbiorców, nie wiem nie śledzę ich poczynań, ale jak się to komuś podoba i jest popyt to proszę bardzo. Nawet powodzenia życzę.

Jak chcesz szczegółów to musiałbym sobie przypomnieć jeszcze raz cały podcast. Czego wolałbym uniknąć bo nie jest to nic przyjemnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeby zrobic taki podcast ale porzadny na poziomie to na pewno trzeba to wstawiac na yt, jeden odcinek kolo 20 minut, zeby kogos najpierw zainteresowac a nie zanudzic, potem musi byc najlepiej osoba ktora przygotowuje tematy na rozmowe i jakis ogolny zarys podcastu, i 2 osoby wkrecone w nba biorace udzial i majace cos do powiedzenia ale tez nie forsujace swojej opinii podcast na pewno nie moze byc spieraniem sie i wyliczaniem na sile argumentow, wzorowac sie na pewno trzeba na grantalndzie

 

no i oczywiscie nagrane to musi byc w dobrej jakosci bo bez tego tylko meczy ucho

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.