Skocz do zawartości

STS.pl pokaże 400 meczów NBA. Za darmo


szkoda-czasu

Rekomendowane odpowiedzi

Na bet365 oglądałem fragmenty MŚ tegorocznych, założyłem konto i pogrywam. Skanu dowodu nie załączałem - ten jest im potrzebny dopiero przy pierwszej wypłacie, jeśli kiedykolwiek do niej dojdzie. Póki co wydałem 10 z 25 zł, które wpłaciłem, także wielkie wygrane raczej mi nie grożą, ergo, na podglądzie coś tam się obejrzy ale skanu nie dostaną.
 

Chłopy, dajcie spokój. To żadna metoda. Na telefonie by się lepiej oglądało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dam Wam dobrą radę - nigdy nikomu nie dawajcie skanu dowodu ze zdjęciem - jak chcecie mieć problemy to tak róbcie. W każdym polskim banku i każdej firmie internetowej na tej podstawie dostanę kredyt - wystarczy skan pierwszej strony zwłąszcza że jest tam podpis a bank wręcz wymaga zgodności z tym podpisem który jest na dowodzie

 

Jeśli skanujecie to skanujcie tył dowodu ale to też tylko jeśli to już absolutnie konieczne bo bez zdjęcia już w normalnym banku nikt nie weźmie ale w internetowym to mogą być i tak cyrki

 

Tak samo nigdy nikomu nie zostawiajacie swojego dowodu bo pożyczacie rower albo inne coś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz dużo racji w tym co piszesz ely, ale grając w pokera niejednokrotnie byłem zmuszony dać skan dowodu i o ile nie jest to tzw. firma-krzak to Twoje dane są tam w 100% bezpieczne. Cała polityka pokerroomów czy też znanych firm bukmacherskich opiera się na całkowicie klarownych i pewnych zasadach(polityka prywatności). Buk wymaga(nie zawsze) Twoich danych osobowych aby potwierdzić Twój wiek lub zapobiec graniu na wielu kontach. Zgadzasz się na taką ew. zatwierdzając regulamin (80+% ich nie czyta a później pretencha). Dlatego śmieszą mnie wpisy np. nt. LP - nie dam im nr karty niech się ciągną z tym trialem... ale już za mop z mikrowłókien płacą bez szemrania, bo jest 15% upustu ;)

 

Jeśli firma jest renomowana, a Twój komp odpowiednio chroniony, ryzyko jest minimalne gdyż te firmy po prostu z tego żyją.

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz dużo racji w tym co piszesz ely, ale grając w pokera niejednokrotnie byłem zmuszony dać skan dowodu i o ile nie jest to tzw. firma-krzak to Twoje dane są tam w 100% bezpieczne. Cała polityka pokerroomów czy też znanych firm bukmacherskich opiera się na całkowicie klarownych i pewnych zasadach(polityka prywatności). Buk wymaga(nie zawsze) Twoich danych osobowych aby potwierdzić Twój wiek lub zapobiedz graniu na wielu kontach. Zgadzasz się na taką ew. zatwierdzając regulamin (80+% ich nie czyta a później pretencha). Dlatego śmieszą mnie wpisy np. nt. LP - nie dam im nr karty niech się ciągną z tym trialem... ale już za mop z mikrowłókien płacą bez szemrania, bo jest 15% upustu ;)

 

Ale jak zrobisz skan tylniej strony dowodu to też masz pesel i nr dowodu a nie ma podpisu i zdjęcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgoda, ale zazwyczaj obie strony są wymagane.

 

Ed. No i firma widząc Twój pesel i adres nie ma pewności, że imie i nazwisko które podałeś przy rejestracji jest zgodne z danymi na rewersie ID - a to otwiera furtkę do wałków wszelakich.

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dam Wam dobrą radę - nigdy nikomu nie dawajcie skanu dowodu ze zdjęciem - jak chcecie mieć problemy to tak róbcie. W każdym polskim banku i każdej firmie internetowej na tej podstawie dostanę kredyt - wystarczy skan pierwszej strony zwłąszcza że jest tam podpis a bank wręcz wymaga zgodności z tym podpisem który jest na dowodzie

 

 

 

Bzdura kompletna. W żadnym szanowanym banku (a nie parabankach) nie dostaniesz pożyczki (kredyt to jednak coś innego) posiadając skan dowodu drugiej osoby, nawet obu stron. 

 

Inna sprawa, że masz rację- vivusy, parabanki i inne gówniane firmy to co innego. Ale nie mieszajmy do tego banków, już i tak nie cieszą się najlepszą renomą (czy słusznie czy nie to inna kwestia) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wowo

Uwierz mi że dostaniesz już widziałem takie akcje ( w sensie że ludzie z pracy mieli sprawy komornicze o spłacania kredytu z poważnego banku) - wystarczy że zdjęcie jest podobne i wymyśli jakąś bajeczke - to zależy od chęci pracownika

 

A w providencie to na bank

Edytowane przez ely3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.