Skocz do zawartości

BiałaCzekolada

Rekomendowane odpowiedzi

Kobe nie wygląda na najbardziej zmotywowaną osobę, jakieś śmieszki z Lebronem na meczu,zero rywalizacji,zachowuje się jakby był jakimś wujkiem który opowiada podczas wigilii jak to było sto lat temu,jakby nie uczestniczył już w tej lidze,ogólnie wypowiedzi w wywiadach to jakiś żart,zachowuje się jak mentor i BYŁY ZAWODNIK,a nie gracz tej ligi.Akurat tego się po nim nie spodziewałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobe nie wygląda na najbardziej zmotywowaną osobę, jakieś śmieszki z Lebronem na meczu,zero rywalizacji,zachowuje się jakby był jakimś wujkiem który opowiada podczas wigilii jak to było sto lat temu,jakby nie uczestniczył już w tej lidze,ogólnie wypowiedzi w wywiadach to jakiś żart,zachowuje się jak mentor i BYŁY ZAWODNIK,a nie gracz tej ligi.Akurat tego się po nim nie spodziewałem.

Dokladnie, ja jestem nim zawiedziony strasznie w tym sezonie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie jestem zawiedziony, raczej się tego spodziewałem. I trudno się dziwić. Tyle lat na karku, tyle kilometrów w nogach, tyle zdrowia zostawionego na boisku, dodatkowo z tymi ostatnimi kontuzjami, ta sytuacja inaczej nie może wyglądać. Dodajmy do tego "siłę" teamu oraz niezwykle mocną konferencję zachodnią. 

 

Wszystko niby ok, tak jak miało być, ale... ile to było? 48,5 mln na dwa lata? OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale bądź obiektywny. Carter:

1. Ma mniej w nogach

2. Od dawna nie jest pierwszą opcją w ataku, tylko rolsem, który teraz gra całe g

3. No właśnie, ma małe minuty

4. Może się skupić na obronie, bo w ataku ma mało z gry

 

Wiem, że wyniki Lakers rozczarowują, ale w złym miejscu szukasz winnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra lata na karku itd swoja droga, ale np Carter nie jest tak c***owy w obronie, nie wiem po prostu wystarczy sie postarac? Gdzie ten Kobe?

 

tumblr_kr3t5imyPW1qzel1vo1_400.jpg

 

mówisz o tym Carterze, który od paru lat jest zwykłym rolsem grywającym po 25min na mecz ?

 

nie do końca rozumiem o co wam chodzi tzn z jednej strony ja osobiście też wolałem zawsze tą wersję KB, który ma w dupie co kto o nim pomyśli, który dostaje techniki za kłótnie z sędziami, który nie ma problemu ze zjebaniem kolegów itp.

 

podejrzewam, że jak Kobe dostał ten kontrakt to jakąś częścią umowy było to, że lakers jak się uda ściągnąć gwiazdę to tak zrobią, ale jak nie to nie zamierzają ładować się w długie kontrakty na gości, którzy może ich na krótką metę wzmocnią, ale nie dadzą mistrzostwa i on musi to zaakceptować dostawać zajebistą kasę, Lakers dzięki jego nazwisko są wciąż zespołem, który nabije nieźle kasę, a w międzyczasie robią sobie przebudowę. Trochę to można było rozegrać wszystko inaczej patrząc z perspektywy czasu, ale od kiedy liga nas na wymianie CP3 wydymała trzeba było improwizować i jesteśmy gdzie jesteśmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jesteście jak Kobe bo ten biedak robi to w hotelu (widać po dżwiach) a nie w domu.

Serio? Serio? Serio?

 

Nie wiem od czego zacząć. 

 

Dźwi - drzwi, ok.

 

Wg mnie jest to kuchnia, ok.

 

I nie jestem jak Kobe, bo laptop też (ewentualnie, jak reszta "hotelu") należy do hotelu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.