Skocz do zawartości

BiałaCzekolada

Rekomendowane odpowiedzi

Nie chce mi się tego przeglądać ale weź mi powiedz, ze nie twierdziłeś że ekipa Jamison, Mo Williams i Z to był lepszy osobowo skłąd niż Bynum, Pau, Odom to oszaleje i wyskocze, naprawdę wyskoczę.

 

Ale to, że zawodnicy Lebrona mogli lepiej do niego pasować niż zawodnicy Kobego do niego nie znaczy jeszcze, że ten pierwszy miał Lepszy support. Andrzej Pluta też pasował do Lebrona jak ulał.

Lepszy to mylne okreslenie, na pewno mieli wieksza glebie, wiecej shooterow i w wielu aspektach byl lepszy ten support i zajebiscie dopasowany do Lebrona

 

lorak, przegladajac stare posty natknalem sie na to jak pisales ze Cleveland sa najlepsza druzyna ligi, ale nie sa contenderem, yyy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lorak, przegladajac stare posty natknalem sie na to jak pisales ze Cleveland sa najlepsza druzyna ligi, ale nie sa contenderem, yyy?
Lepszy to mylne okreslenie, na pewno mieli wieksza glebie, wiecej shooterow i w wielu aspektach byl lepszy ten support i zajebiscie dopasowany do Lebrona

yyyyy ?

 

;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mozna konkretnie powiedziec kto mial lepszy sklad, bo Kobe i Lebron obaj potrzebowali innego typu zawodnikow wokol siebie zeby odnosic sukcesy

A tak szczerze mówiąc ja naprawdę jestem ciekawy jak wyglądałby Lebron z duetem Odom-Gasol, gdyby gameplan układał nie Spo, a Jax.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem ale jakby Lebron popchnął Jaxa tak jak Blatta lub Spo to Jax by mu łapy połamał i nici z projektu

Jakoś zdzisrżył Jordana, Pippena, Shaqa i Kobe, każdego z co najmniej równie poważny problemami jak nie większymi. To nie Lebrona wywalili ze szkoły za pobicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś zdzisrżył Jordana, Pippena, Shaqa i Kobe, każdego z co najmniej równie poważny problemami jak nie większymi. To nie Lebrona wywalili ze szkoły za pobicie.

Nie słyszałem o tym,żeby którykolwiek z ww.popchnął swojego trenera,nawet jeżeli nie był nim Jax,zawsze szanowali swoich trenerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moglby grac tak jak vs Cavs i z podobnym wynikiem - porazka. Wilk syty, owca cala.

 

dokladnie, cos o czym pisalem przed sezonem. niech gra na pol gwizdka, co noc 15-20, kilka asyst i kolejna eLka

 

knicks mocno wzieli sie za tankowanie, sixers to samo, twolves tez nie hanbia sie wygrywaniem...

 

jakies druzyny sie wlacza w tankowanie i lakers beda dyndac nad przepascia. im blizej 5, wystarczy, ze wyjdzie jak w ostatnich latach, ze ktos wpakuje sie na 1 z dalszego miejsca i wtedy obsuwamy sie o 1 pick i konczymy z 6 pickiem, z czego najbardziej zadowoleni byliby suns. tego chcemy przeciez uniknac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.