Skocz do zawartości

BiałaCzekolada

Rekomendowane odpowiedzi

akurat miller moze sobie gadac co chce , kiedy chce i ile chce, bo z tym i tym gral i porownania ma, wie jak naprawde bylo na boisku, czy sie to kibicom podoba czy nie. dziwne zeby sie konibijcom kobasa podobalo ;]

 

wlasciwie to drugiego takiego SG na takim poziomie ktory gral z jednym i drugim dluzej niz pare lat to nie ma.

wiec tym bardziej moze mowic co chce, a z tego co zawsze slucham reggiego to raczej wie co mowi.

 

to musi byc w sumie prosta analiza w jego lysej glowie:

jordan mnie jechal jak chcial, kiedy chcial, kobe moze tez, ale na pewno nie tak jak jordan.

nikt tak nie bronił jak mj, nikt, no nikt ! był w tym najlepszy a od kobego nie lepszy 10 razy tylko 20 bo kobe cala kariere broni jak łachudra.

no to sumujac 10 razy lepszy w worst day.

jestem reggie miller powiem to swiatu a co.

no k**** latwe. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściwie zastanawiałem się czy by nie odpisać, wytykając idiotyzmy, które zawarłeś w poście, ale problem jest taki, że na dziecinne posty hejtera, nie zawierające merytorycznych treści się tu raczej nie odpowiada. Chyba ten '10 dalej boli cię w dupce co?

 

 

Daaaaamn. Czemu dopiero teraz mi to mówisz? Zaoszczędziłbym z pińcet godzin, lekko licząc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akurat miller moze sobie gadac co chce , kiedy chce i ile chce, bo z tym i tym gral i porownania ma, wie jak naprawde bylo na boisku, czy sie to kibicom podoba czy nie. dziwne zeby sie konibijcom kobasa podobalo ;]

 

wlasciwie to drugiego takiego SG na takim poziomie ktory gral z jednym i drugim dluzej niz pare lat to nie ma.

wiec tym bardziej moze mowic co chce, a z tego co zawsze slucham reggiego to raczej wie co mowi.

 

to musi byc w sumie prosta analiza w jego lysej glowie:

jordan mnie jechal jak chcial, kiedy chcial, kobe moze tez, ale na pewno nie tak jak jordan.

nikt tak nie bronił jak mj, nikt, no nikt ! był w tym najlepszy a od kobego nie lepszy 10 razy tylko 20 bo kobe cala kariere broni jak łachudra.

no to sumujac 10 razy lepszy w worst day.

jestem reggie miller powiem to swiatu a co.

no k**** latwe. 

 gdybym to ja napisał taki post to juz dawno został by on usuniety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to Kobe przegonił Jordana, pewnie jeszcze LBJ go przegoni a i może i Durant i nie wiadomo kto jeszcze 

 

z przymróżeniem oka (więc bez spin) ale tak sobie pomyślałem że jak na all-time number 1 to 6 pozycja trochę słabo, nie? 

poza tym kolejny kamyczek do ogórdka hejterów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to Kobe przegonił Jordana, pewnie jeszcze LBJ go przegoni a i może i Durant i nie wiadomo kto jeszcze 

 

z przymróżeniem oka (więc bez spin) ale tak sobie pomyślałem że jak na all-time number 1 to 6 pozycja trochę słabo, nie? 

poza tym kolejny kamyczek do ogórdka hejterów 

W ppg jest pierwszy i nikt nie ma szans go przegonić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie sądzicie że przesadzacie mocno, z góry przyklejając łatkę Hajtera każdego kto zakwestionuję cokolwiek związanego z KB. Rozumiem że  mielibyście racje gdyby pojawiły się głosy że KB był średnim zawodnikiem. Ale chyba każdy na tyle go szanuję że umieszcza go wśród najlepszych zawodników,a to czy ktoś widzi go jako 2 SG w skali all time czy 10 to kwestia dyskusji. Nie hejteryzmy tylko postrzegania gry. Myślicie inaczej to  argumentujcie...przecież to forum dyskusyjne , nie od razu rzucajcie fochy i przypinajcie łatki.

 

Np dla mnie pozycja KB jako drugiego SG jest mocno dyskusyjna i to z trzech powodów.

1) Przy takich wielkich graczach szufladkowanie go do jednej pozycji wydaję się nie właściwie. I paradoksalnie taki Ray Allen jest dla mnie lepszym SG mimo ze KB jest zdecydowanie lepszych zawodników w ogolę.

 

2) KB jest ciężki do oceny ponieważ albo grał w zespołach na tyle mocnych że mistrzostwo wydaje się że na mogło zdobyć paru innych zawodników na jego miejscu lub na tyle słabych że ciężko winić go za porażki. Ale przez to też nie zrobił też czegoś co udowodniło by prawdziwie jego wartość.

 

3) Kilkanaście lat jest zawsze w ścisłej czołówce ale nie potrafię wskazac tegoi jednego roku kiedy udowodnił by że naprawdę jest najlepszy w lidze. Zawsze w czołówce nigdy pierwszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.