Skocz do zawartości

PRESEASON 2014


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

przy okazji dosyć wysokich kar za przepychankę w meczu Bulls - Wizz, przypomniało mi się znowu jak tej lidze brakuje jaj i jest mega soft 

ale to cały świat zmierza w tą stronę 

 

anyway, dla kumatych: 
https://www.youtube.com/watch?v=IPJgrPGH1-0#t=225

Edytowane przez devilnevercry
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem wczoraj/dziś Cavs - Bucks. 

 

Mimo swoich lat Shawn Marion dalej wygląda świetnie i na razie to doskonały ruch Cleveland z pozyskaniem tego grajka. Kevin Love trafiał praktycznie wszystko i jest w obecnej dyspozycji nie do zatrzymania i to był w ogóle inny poziom względem innych koszykarzy tego meczu.

 

W Bucks rozgrywanie tego Antekupo mi się totalnie nie podobało i głównie ograniczało się do przeprowadzania piłki przez połowę boiska i oddawania innym kolegom. Po tym meczu nie widać, żeby miał dryg, aby spełniać się na pozycji PG. Jabari Parker na razie chaotyczny. Niektóre rzuty trafiał świetnie z 5-6 metrów z bardzo trudnych pozycji, ale na razie przypomina to Duranta z Sonics 2007/2008, kiedy oddawał dużo rzutów, ale na słabej skuteczności i dopiero uczył się drygu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pop znów to zrobił :) olali sobie mecz z Phoenix, dostali baty trzydziestoma, ale tu o Suns chodzi!

 

Robert Sarver wziął sprawę w swoje ręce i przeprosił kibiców za całą tą szopkę ("nie na taki mecz wydaliście cieżko zarobione pieniądze") i obiecał każdemu, który okaże bilet mały prezent! Nice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takiego właściciela to ja rozumiem. Nie mam wątpliwości, że po takiej akcji kibice jeszcze liczniej zjawią się w hali.

 

btw. James Michael McAdoo undrafted FA z UNC rzucił 20 punktów w 20 minut dla GSW. Co prawda wysokich to oni mają pod dostatkiem, ale życzę mu, żeby dostał się do składu.

 

Game winner Butlera wyglądał jak ten Lillarda z PO.

Edytowane przez SkoczekS1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Robert Sarver wziął sprawę w swoje ręce i przeprosił kibiców za całą tą szopkę ("nie na taki mecz wydaliście cieżko zarobione pieniądze") i obiecał każdemu, który okaże bilet mały prezent! Nice.

 

Chyba się troszkę ośmieszył. SAS w swoim składzie miało wielu obecnych mistrzów NBA, niektórzy kilkukrotni, mistrzowie olimpijscy.. a Suns? Uah rozgromiło LAL grające  w pełnym składzie. Wiele zespołów na preseason daje odpocząć swoim zawodnikom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Overreacted. Jasne że Sarver chciał być uczciwy wobec swoich kibiców, ale on powinien odpowiadać za swój zespół, a nie za przyjezdnych. W takiej sytuacji pokazał, że zespół Suns jest słaby i nie ma realnych szans na puknięcie SAS (jedynie w przypadku olania przez Spurs, Suns mogą ich zlać) co jest dla mnie antysportowym podejściem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kumam calego zamieszania

Czy perseason nie jest raczej od testowania ustawien zagrywek, i graczy ktorzy maja uzupelnic sklad?

Poprawcie mnie jesli sie myle, ale chyba Pop wie czego oczekiwac od swojego trzonu i nie musi rzucac ich na full time full contact w meczach przedsezonowych

Spurs pojechali do europy, pokazali swoje najwieksze gwiazdy, ktore to samo ze soba graja juz od 10lat i teraz maja odpoczywac przed trudami sezonu a nie grac ku uciesze emerytow z arizony, jeszcze im w rs zdąża przetrzepac te wysuszone sloncem tylki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@joseph w pełni się z Tobą zgadzam, szczególnie że argumentacja typu kibic przyszedł jedyny raz na mecz by zobaczyć swoich idoli - odpada przez to, że Spurs wystąpili w mocnym składzie przeciwko Albie w Berlinie. Preseason znaczy mniej niż mecz towarzyski w kopanej, jak Gregg oszczędza swoich to chwała mu za to bo wie co robi. Jak ktoś ma z tym problem to jest tylko i wyłącznie jego sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takiego właściciela to ja rozumiem. Nie mam wątpliwości, że po takiej akcji kibice jeszcze liczniej zjawią się w hali.

 

btw. James Michael McAdoo undrafted FA z UNC rzucił 20 punktów w 20 minut dla GSW. Co prawda wysokich to oni mają pod dostatkiem, ale życzę mu, żeby dostał się do składu.

 

Game winner Butlera wyglądał jak ten Lillarda z PO.

ostatnie zdanie, myslalem że tylko ja to widze. ApropoSS

patrz to 

Edytowane przez tegotamtego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.