Skocz do zawartości

Random shit 2014/2015


Chytruz

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe jak w przeciągu kilku lat będziemy patrzeć na tę wymianę (boję się, że z Douga będzie drugi Fredette)... ale tak jak Shevcu mówi, dobrze się stało bo zdrowie psychiczne Tibsa byłoby rozchwiane.

Edytowane przez Barsa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po sezonie 12-13 myślałem, że szykuje się świetny defensive anchor i to bardzo mobilny, szkoda - naprawdę szkoda, że tak toczy się kariera Sandersa. Fani C's na rgm od dłuższego czasu mu się przyglądali i panowała opinia, że to gość o świetnych warunkach - z potencjałem do gry o wysoką stawkę, tyle że największy problem jest w jego głowie. Wychodzi na to, że mieli rację - niezależnie czy Larry zakończy karierę czy będzie dalej próbował (moim zdaniem już nic z niego nie będzie) to zapamiętam go za fenomenalny taniec w technice łyżwy podczas jakiejś napinki w klubie nocnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takiej sytuacji Bucks mogą rozwiązać kontrakt. Ale to Gery Woelfel, więc radzę nie brać tego zbyt poważnie ;>

 

 

User Actions

Not trying to dispute anyone's reporting, but the idea that Larry Sanders told anyone he didn't want to play any more was news to Larry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co się dziwić, każdemu może się znudzić koszykówka. Też tak miałem, jak miałem jakieś 16 lat.

 

 

a teraz poważnie: jak można być takim debilem, jak Sanders? gość miał na prawdę potencjał, byłby idealnym rim-protectorem w większości zespołów NBA, Pat Riley na samą myśl o nim powinien przełykać slinę i oblizywać usta, ale tak nie jest, bo gość ma po prostu ogromne problemy z głową. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz to NYK mogą spłynąć na dno, kto tam bedzie grac :nightmare: :nightmare: Jackson coś tam szykuje, ale teraz to 76ers mają poważnego kandytata do walki o kuleczki, przykre

Przecież oni i tak spisali sezon na straty, pozbyli sie cancera JRa odszedł Shump i mają zwolnić Dalamberta. Salary wyczyszczone a jeszcze jest szansa na top pick.

 

Jax wie co robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a NYK symbolicznie spadli na ostatnie miejsce w konferencji wschodniej :redface-new:

co jest wyczynem, bo przecież są D-leagueowi Sixers, ktorzy nie powinni miec miejsca w NBA.

 

Widać da sie to samo robić mając w skladzie Allstrara Melo, 6th mana Smitha i +80mln w sallary, co majac 40mln w sallary + skład pełen młodziaków i mnóstwo pickow w  drafcie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co się dziwić, każdemu może się znudzić koszykówka. Też tak miałem, jak miałem jakieś 16 lat.

 

 

a teraz poważnie: jak można być takim debilem, jak Sanders? gość miał na prawdę potencjał, byłby idealnym rim-protectorem w większości zespołów NBA, Pat Riley na samą myśl o nim powinien przełykać slinę i oblizywać usta, ale tak nie jest, bo gość ma po prostu ogromne problemy z głową. 

 

Podobno z Sandersem jest problem medyczny. Nie wiem, czy depresja, czy jakaś inna choroba, ale proponowałbym się na razie wstrzymać z nazywaniem go debilem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.