Skocz do zawartości

Random shit 2014/2015


Chytruz

Rekomendowane odpowiedzi

Podobno to my czyli Suns jesteśmy tym trzecim teamem. Ogólnie duzo mówi sie o tym, że coś jest na rzeczy między Celtics i Phx. Od kilku dni jestesmy tez wymieniani jako potencjalni nabywcy Melo, chociaż nie bardzo rozumiem na jakiej podstawie skoro ma on chyba no trade clause.

Melo przenoszący się na zachód, nie widzę tego. Myślę, że wolałby przeczekać ten sezon niż grać na mocnym zachodzie, co ponoć też było jednym z powodów odejścia z Denver Nuggets.

 

Heat interesują się Andrayem Blatche, a Cavs mają na celowniku Roberta Sacre ;>

 

Tarik Black został zwolniony, aby było miejsce dla Smitha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Biorąc pod uwagę obecne standardy Rockets czeka proces o rasizm .

Smith jak mu się chcę to gra , niby jeden mecz ale trudniej niż przeciwko Memphis raczej nie będzie a dał drużynie sporo dobrego .

Jak ktos mu powiedział jak ma grać i jak wie, że w drużynie ma lepszych od siebie to jakoś się trzyma + w końcu gra PF'a.

Ale rzutów i tak oddał nawet więcej od Hardena :D

Edytowane przez double.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 rzutów w 31 minut, w tym 2 oczywiście niecelne trójki. jak dla mnie debiut niezły tylko w boxscore, patrząc na gre dalej sporo wymuszonych rzutów 

Oprócz Hardena był chyba najlepszy w Rockets więc chyba nie tylko w boxscore. Daj Boże każdemu takiego rolsa za 2 banki. 

 

Jak jeszcze wróci do swojej dyspozycji w D i przestanie siłować rzuty to będzie stealem sezonu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oprócz Hardena był chyba najlepszy w Rockets więc chyba nie tylko w boxscore. Daj Boże każdemu takiego rolsa za 2 banki. 

 

Jak jeszcze wróci do swojej dyspozycji w D i przestanie siłować rzuty to będzie stealem sezonu. 

 

Pytanie co musi się stać, żeby Josh zaczął rozsądniej rzucać? Ja mam teorię, że Smith zaczął siłować rzuty po kolejnym rozczarowaniu związanym z brakiem promocji na ASW. Chciał dodać coś i stać się reliable offensive option - co z tego wyszło wiadomo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oprócz Hardena był chyba najlepszy w Rockets więc chyba nie tylko w boxscore. Daj Boże każdemu takiego rolsa za 2 banki. 

 

Jak jeszcze wróci do swojej dyspozycji w D i przestanie siłować rzuty to będzie stealem sezonu. 

przy ponad 20 rzutach ciezko miec mało punktów. Pytanie czy one wszystkie były potrzebne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smith zagrał nieźle w obronie(dwie kluczowe off reb w OT) i słabo w ataku. Te jego trójki to jakiś śmiech na sali. Tyle razy mu powtarzali już od czasów atlanty, żeby przestał rzucać te kartofle a on dalej swoje. Bardziej jednak mnie martwi to, że koleś już w pierwszym meczu zachowywał się tak jakby był pierwszą opcją w zespole :nevreness:  Smith jak chce grać w s5 musi lepiej bronić i mniej rzucać. Inaczej TJ i D-mo szybko go wyleczą z s5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parę spóźnionych spostrzeżeń z Christmas Day:

 

1. Curry musi się w końcu nauczyć, na czym polega kontrola tempa gry. Ciągle próbuje na siłę rzucać w pierwszych sekundach akcji, kiedy przeciwnik jest na fali i trzeba uspokoić grę.

2. LeBron za dużo klepie, a jak nie on, to klepie Irving. Cavs wyglądaliby lepiej, prowadząc atak przez Love'a. Tymczasem jeśli on ma robić za spot up shootera, to oddawanie za niego Wigginsa było bez sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.