Skocz do zawartości

Random shit 2014/2015


Chytruz

Rekomendowane odpowiedzi

Tekst "shooter by sie przydal, korver bylby idealny" przewinal sie do tej pory co najmniej miliard razy i chyba w odniesieniu do kazdej druzyny.

 

No ale co prawda to racja

Ostatnio z DH12 na fb rozmowa:

no bo faktycznie wyobraź sobie sytuację, że przychodzi zawodnik nba, co się źle czuje, a lekarz mu na receptę przepisuje:

Korver

Conley

Bogut

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pelicans to bardzo fajna drużyna, ale tam brakuje po prostu shootera  i to na tu i teraz gościa który nie będzie holował piłki tylko walił 3, taki Korver byłby idealny. o Jrue jest bardzo fajny i w tym roku zaliczył progres ale skuteczność z gry to nie powala. Idealny byłby sprawdzony shooter wtedy ta drużyna naprawdę byłaby niesamowicie groźna. Ciekawe czy da się gdzieś spuścić kontrakt Gordona. 

Pelicans mają świetny i bardzo dobrze dopasowany atak. Problemem jest obrona. Co by nie mówic na poziomie średniej ligowej to jednak powinni bronić. ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak, przecież w salary i tak będzie siedział, chyba że o czymś nie wiem. Mogli go chociaż próbować wymienić na jakiś spadający kontrakt (a może próbowali). Dziwny ruch.

 

edit: Doczytałem, że ostatnie dwa lata jego kontraktu mogą rozłożyć na 5, więc ma to jakiś sens. Ciekawe czy próbowali dogadać jakieś wymiany, czy było coś w stylu rage quit.

Edytowane przez halfoat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogli przecież go opchnąć z Jenningsem za Derona. Netsi chetnie by Derona rozmienili. Pytanie czy deron ma zdrowie podreperowane na tyle zeby grac 70 meczy na sezon. Stan był zawsze idiotą. No chyba że są w trybie win now :smile:

 

Lub JJ bo tego również mogli spokojnie miec pozbywajac sie jeszcze kogoś czytaj Joel. 

Edytowane przez marceli73x
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wy naprawdę sądzicie, że Van Gundy nie próbował się pozbyć Smitha w inny sposób?

 

Ale jak, przecież w salary i tak będzie siedział, chyba że o czymś nie wiem. Mogli go chociaż próbować wymienić na jakiś spadający kontrakt (a może próbowali). Dziwny ruch.

 

edit: Doczytałem, że ostatnie dwa lata jego kontraktu mogą rozłożyć na 5, więc ma to jakiś sens. Ciekawe czy próbowali dogadać jakieś wymiany, czy było coś w stylu rage quit.

 

nawet z kontraktem Smitha mieliby latem wystarczająco miejsca dla Monroe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O cholera to ci niespodzianka, dla mnie pokazuje to że oddanie całej władzy w organizacji w ręce Stana nie było najlepszy pomysłem no chyba że Smith na prawdę był niewymienialny choć w tej lidze nie takich wymieniali. Ciekawe gdzie teraz Josh trafi, na pewno na brak ofert narzekać nie będzie, może pójdzie do swojego ziomka Dłajta, przymierzany już kiedyś był tylko czy on Houston potrzebny ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

J-Smoove był nietrejdowalny i każdy fan Pistons o tym wiedział. W przyszłym roku mimo, że kontrakt mu spadał to i tak by go nikt nie chciał bo teraz spadający kontrakt jest g warty.

 

Więc postanowili odizolowac go od druzyny. W tym sezonie był zdecydowanie na minus i zapewne też chemia nie była w druzynie taka jak być powinna. Zasadniczo dla teamu to dobre wyjście, ale że właściwiel na to się zgodził to już jest conajmniej dziwne.

 

A Josh ma szansę odrodzić się w jakiejś lepsze organizacji, która będzie umiała wytłumaczyć mu jak ma grać "within himself".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.