Skocz do zawartości

Random shit 2014/2015


Chytruz

Rekomendowane odpowiedzi

Za CY? :grin: Beka z typów ; ). No, ale w sumie to Hornets do boju. Oddać pick i jest PF ; ) 

 

Przeca Monroe to Big Al demo

Za CY? :grin: Beka z typów ; ). No, ale w sumie to Hornets do boju. Oddać pick i jest PF ; ) 

 

Przeca Monroe to Big Al 

 

 

 

Jak to zobaczyłem to przypomniało mi się jak niebotyczny status mieli Celtics w grudniu 2009 i jakim strasznym zespołem byli. A potem wszystko zepsuła kontuzja KG....

 

to jedno drugie to fakt, że C's grali seriami jak dobrze zaczynali to potem dopadał ich slump

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co Bostonowi kolejny niebroniący kloc? Jeszcze za takie siano?

Nic innego i tak lepszego nie wyczarują, a Center to zawsze Center.Kto wie czy przy Stevensie nie nadrobił by defensywy tak jak to poczynia po mały Olynyk czy też Tyler.Albo próbowac coś teraz albo zrobić ,,coś większego'' w lutym.Ainge działaj ;)

Edytowane przez Wielo18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

^

ten mecz pokazał, że z koszykówką opartą na dwóch wysokich katująych post warriors nie będą mieć problemu. przegrali to w drugiej kwarcie, gdy memphis grało mniejszym, szybszym składem i przede wszystkim bardziej opierającym ofensywę na obwodzie. do tego Kerr za długo trzymał Currego na ławce (choć to być może było celowe zagranie w stylu Phila, co powinno zaprocentować w playoffs) i było po zawodach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.