Skocz do zawartości

Random shit 2014/2015


Chytruz

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście, ze chodzi o pomalowane.

 

Wiesz Lorak wstawki pojedynczych akcji KJa ładnie wyglądają (jego i Barkleya Suns to była jedna z pierwszych drużyn, jakim kibicowałem), ale przyznaj, ze łatwiej się wbić pod kosz jak masz naprzeciwko siebie Matta Bonnera, a nie Otisa Thorpea.  

 

 

nawet jeśli tak jest [choć dowodów ciągle nikt nie podał], to weź pod uwagę że przy dużo bardziej rozciągniętej obronie [kiedyś nie umiano rzucać z dystansu, nie umiano i nie rzucano] trudniej jest obrońcom zająć dobrą pozycję pod koszem - kiedyś odpuszczano obronę na dalekim dystansie, można się było wcześniej koszystnie ustawić bliżej kosza, dziś jest to nie do pomyślenia, bo tak broniąca drużyna zostałaby rozpierdolona w drobny mak trójkami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bananowy ja bym racze spytał jaki jest antyrekord sezonu w ft% w historii nba, chodzi mi o graczy ktorzy powiedzmy mieli conajmniej 20 minut w rotacji.

bo wiem że deandre w po 2011-12 mial chyba 33% ale jaki jest rekord sezonu? ;d

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.