Skocz do zawartości

Random shit 2014/2015


Chytruz

Rekomendowane odpowiedzi

howard jest kretynem i top na C tylko dlatego ze tam posucha, ten czlowiek nic nie osiagnie dopóki sie nie zmieni mentalnie

shaq błaznował, ale na boisku był bestią i wywiazywał sie ze swojej roli perfekcyjnie

gdyby shaq mial etyka russa badz wes b-ball iq shaqa to obaj byliby top all time

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest top5 w całej lidze, przecież to oczywiste.

Bardziej to mi chodziło o drugą część tej wypowiedzi.

Podaj mi lepszych PO performerów na poziomie Superstar/All-Star, skoro piszesz, że RW może być brany pod uwagę w TOP5 tylko i wyłącznie za RS. Idąć tym tokiem Durant również nie jest w tym TOP5, gdyż dla mnie w PO nie był dotychczas lepszy od Westbrooka.

Edytowane przez Maciek9020
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W imię Ojca

i Syna

i Ducha Świętego....

 

Nie wiem czy robił to w imię tych trzech, ale umówmy się poza boiskiem Shaq trollował nie gorzej niż pln2003rok czy HayLBJ, zgrywanie głupka szło mu wcale nie gorzej niż dominacja w pomalowanym. Ale nie odbieraj wszystkiego tak dosłownie zaraz. To była podpowiedź dla josepha, że byli też inni mniej ogarnięci wizerunkowo gracze ze ścisłego topu niż tylko dzisiejszy Brick.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dozylem dnia w ktorym gracz powszechnie uwazany za bezmozga jest top5 ligi

 

Zostal juz tylko slub collinsa w przerwie meczu i moge umrzec

 

przypominam, że w Chicago jest jeden koleś, który nie umie pisać, więc wstrzymaj sie z nazywaniem Russa bezmozgiem

Edytowane przez just like mike
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przypominam, że w Chicago jest jeden koleś, który nie umie pisać, więc wstrzymaj sie z nazywaniem Russa bezmozgiem

a czy ja go po jednym udanym meczu stawiam w jakimkolwiek top wśród PG's?

bo wielu tutaj wstawiło russa po pierwszym meczu po kontuzji

 

poza tym ja daleki jestem od twierdzenia ze Russ nie jest jakimś topem w czymś

twierdze jednak ze najwyraźniej liga jest historycznie słaba skoro Westbrook, Love i Irving sa topami na swoich pozycjach

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy ja go po jednym udanym meczu stawiam w jakimkolwiek top wśród PG's?

bo wielu tutaj wstawiło russa po pierwszym meczu po kontuzji

 

poza tym ja daleki jestem od twierdzenia ze Russ nie jest jakimś topem w czymś

twierdze jednak ze najwyraźniej liga jest historycznie słaba skoro Westbrook, Love i Irving sa topami na swoich pozycjach

 

Love i Irving są uznawani za topy na swoich pozycjach ale nimi nie są.

Westbrook jak najbardziej jest topem na PG i absolutnie w każdej erze by nim był.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem Shaqa praktycznie nigdy nie był na boisku, tylko na treningu.

 

Do Westbrooka pretensje można mieć "tylko" na boisku.

 

Ale ja tego nie rozgraniczałem, tylko stwierdziłem fakt. Jeden i drugi robi/robił sobie tym wielką krzywdę i wpływa na ich postrzeganie, na postrzeganie ich karier, więc meritum w sumie podobne nie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłby brany pod uwagę jako potencjalny top3 Ligi?

 

serio?

 

Gdyby grał jak w tym sezonie to na pewno. Zresztą ja uważam, że on na zespół ma wpływ większy niż Durant (a od niego lepsi są Lebron i ewentualnie Paul, moooooże Harden bo obecnie też gra świetnie).

 

Swoją drogą, gdyby w skali 1:1 przenieść RW do lat 80. to poważnie by się ludzie zastanawiali czy to człowiek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luki, ale w latach 80tych jeszcze byli centrzy w tej lidze.

i mniej atletyczna wersja Westbrooka robiła z najlepszym z nich takie rzeczy:

 

 

Nie gwizdano aż tyle co teraz,

to jest mit. FTA/FGA ratio (im bliżej 1 tym więcej było wolnych w stosunku do rzutów z gry) dla 80s wynosi 0,328; dla 90s 0,323; dla pierwszej dekady XXI wieku 0,311; natomiast dla dotychczasowych pięciu sezonów obecnej 0,286. tak więc "teraz" gwiżdże się tak mało jak nigdy, co jest tym bardziej imponujące, że mamy więcej rzutów za trzy, a więc i więcej fauli dających trzy FTA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.