Skocz do zawartości

Random shit 2014/2015


Chytruz

Rekomendowane odpowiedzi

Według mnie nic nie trzeba zmieniać. W NFL jest taki system, że z drużynami z tej samej dywizji grasz 2 mecze w sezonie, a z niektórymi w ogóle nie grasz. Chociaż patrząc na tabele, to jest to trochę niesprawiedliwe, bo np. w AFC North wszystkie drużyny mają rekord powyżej .500, a w NFC South żadna. Nie ma mądrych - zawsze będzie jakiś element loterii i niesprawiedliwości.

Edytowane przez SkoczekS1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liga musi szybko coś wykombinować, bo wschód jest tak beznadziejny, że żal to oglądać. Może faktycznie awans do PO bez podziału na konferencje byłby dobrym rozwiązaniem? Na wschodzie do PO awansowałoby max 5 drużyn.

 

 

Awans do PO bez podziału na konferencje, hahahahahahahaaaaaa, to lepiej skróćmy mecze do 25 minut [ale tylko na wschodzie]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Awans do PO bez podziału na konferencje, hahahahahahahaaaaaa, to lepiej skróćmy mecze do 25 minut [ale tylko na wschodzie]

 

Powiedz to kibicom Phoenix. Dlaczego nie grali rok temuw  PO skoro mieli rekord taki jak Raptors, którzy zajęli 3 miejsce na wschodzie? Sory, ale ni ch. nie rozumiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osłabione Houston trzeba ogrywać

 

ps najlepsze sa teksty "moze nie obstawiaj" itp. to chyba dla lajków;)

 

Houston też mieli b2b i dłuższą podróż i dłuższy mecz (OT), także typ według mnie był jak najbardziej uzasadniony. Jedyny błąd jaki według mnie popełniłeś to fakt, że zagrałeś podwójny zamiast dwóch pojedynczych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja lubię Sapa, nie jestem za wielkim zwolennikiem Davisa, ale sorry. Millsap to grzeczny uczeń z I klasy, którego można pochwalić za zachowanie i wyniki w nauce, kiedy to Davis przeskoczył liceum na indywidualnym toku nauczania i właśnie broni magisterkę. Oni po prostu nie są w tej samej klasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.