Skocz do zawartości

Random shit 2014/2015


Chytruz

Rekomendowane odpowiedzi

A teraz taka ciekawostka

 

Sprawdziłem jaka jest skuteczność samych jumperów po pierwszym miesiącu dla ułatwienia brałem tylko tych co rzucili 100 różnej maści jumperów ( wyciąłem layupy )

 

I kilka rzeczy mnie zaskoczyło

 

TOP 5 jumpshooterów to Korver (52%) CP 3, Courtney Lee, Dirk, Al Horford a dno to Lance, Kemba, Smith Jabari i Jeff Green

 

Klay Thompson ma taką sobie skuteczność bo tylko 37( i on ma tak że im bliżej kosza tym znacznie gorzej rzuca, na wprost kosza za 3 ma 47 na midrangu 34 a w pomalowanym 25), Le Bron ma tylko 33 ( 2 lata temu miał 42 a rok temu 37) , Z-Bo ma na razie mega słaby rok bo jego jumper spadł z 39 na 30, hardenowi z 38 na 32

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że Z-Bo ma tak słabą skuteczność w tym roku - jakoś tak oglądając Memphis wydawało mi się że to idzie lepiej, że Rasual Butler ma najlepszą skuteczność za na wprost kosza i to od dwóch lat tyle że rzuca mało. Że Horford ma aż tak skuteczny jumper ( jakoś to przeoczyłem przyznam się tyle się mówi o LMA czy Dirk a Aldridge jest grubo poniżej skuteczności Horforda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawostka: w NBA jest siedmiu grajków o imieniu  Josh - Bostic, Davis, Harrellson, Huestis, McRoberts, Powell no i Smith

 

chcesz aby Twój syn został gwiazdą NBA?

 

lepiej nazwij go Michael

Albo Larry bo znam tylko dwóch i to są gwiazdy

Edytowane przez ely3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawostka: w NBA jest siedmiu grajków o imieniu  Josh - Bostic, Davis, Harrellson, Huestis, McRoberts, Powell no i Smith

Moja ciekawostka, dobry zespół można by zbudować z literki d:

 

Dragic-Derozan-Durant-Davis(Anthony)-Duncan

 

Dość dobrze dopasownay nawet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą stawiać na porażki Sixers od początku sezonu można było trochę zarobić . Przeciwko nim dają 1.3-1.4 kursy często jak ostatnio np przeciwko Suns albo Nets , przecież to więcej niż płacą na wygraną Realu Madryt w lidze z jakimiś ogórasami .

Swoją drogą jak nie wygrają teraz w Minnesocie lub 6 w Detroit to ich następnej wygranej można wypatrywać najwcześniej w połowie stycznia . 

 

Zaraz przed nimi road trip - Orlando , Suns , Heat , PTP , Clippers , Jazz , GSW , skąd rywale odeślą do Philadelphi jedynie kości zawodników , skalp trenera i karton z butami/strojami .

Edytowane przez queenJames
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dario Saric Named Euroleague MVP For November

Dec 01, 2014 1:00 PM EST

Saric_Dario_euro_130102.jpg

Dario Saric has been named Euroleague MVP for the month of November.

Saric averaged 15.5 points and 7.75 rebounds while making 61 percent of his two-point shots.

Saric has helped lead Anadolu Efes Istanbul to a first place spot in Group A. Saric is the youngest winner of the award in Euroleague history.

The Philadelphia 76ers (via the Magic) made Saric the 12th overall pick in the 2014 NBA Draft.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jakie kursy buki wystawią na DET-PHI, przecież to czysta loteria. Pistons w zeszłym roku przerwali Philly ładną passę porażek, możliwe, że zechcą pójść za ciosem. Dre zagrał 2 dobre mecze (statystycznie), wrócił Jennings i od razu powrót na dno. Ci kolesie są dysfunkcjonalni, nie potrafią ze sobą współpracować. Jennings i Smith to dwa zatrute owoce w koszyku z lekko nadgniłymi...

 

Jako kibic-masochista Tłoków cholernie zazdroszczę takim ekipom jak Orlando, Milwaukee czy Denver - widać, że tam mieli jakiś pomysł i powoli zaczyna wszystko funkcjonować, bo zebrało się sporo talentu. A w Detroit? Ech.....

 

Aha, SVG to most overrated coach na tą chwilę w lidze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Aha, SVG to most overrated coach na tą chwilę w lidze. 

Co innego grać inside-outside jak masz taki skład jaki miał w Orlando .

 

W takim Orlando miał Howarda pod koszem

+ Nelsona , Turkoglu a przede wszystkim JJ Reddicka i Ryana Andersona - to są bardzo dobrzy strzelcy

W Detroit ma Singlera , Caldwella Pope i Brandona Jenningsa którzy są imitacją strzelców .

+Josha Smitha który cierpi na rozdwojenie jaźni i czasami odpierdala mu że jest Reggim Millerem .

 

Detroit od lat kojarzy mi się z tym że tam w jednym meczu co najwyżej jeden niski trafia :smile:

 

Ale nawiązując do tego co napisałeś to trochę można się czepiać grubasa . Bo to czego najbardziej brakowało Detroit to dyscyplina , przede wszystkim w ataku , myślałem ze SVG to uporządkuje i skończy się ofensywna gra w kości z Brandonen Jenningsem w roli krupiera .

Im by się przydał Calderon , taki kumaty białas do pilnowania plantacji bawełny i jej niezbyt rozgarniętych pracowników .

Edytowane przez queenJames
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ogólnie to Orlando nabijało sobie winy, bo Hedo grał fałszywego PG, na  co prawie nikt nie miał odpowiedzi. To co grał wtedy Turek w ataku to było coś wyjątkowego.

 

A Calderon to w Detroit był niedawno i spier**** w panice po paru miesiącach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.