Skocz do zawartości

Random shit 2014/2015


Chytruz

Rekomendowane odpowiedzi

LBS

 

Zauważyłem, że ostatnio trwa Twoja ofensywa w kreowaniu się na forumowego łobuziaka, POZERZE. Szczerze Ci powiem, patrząc na to z boku, że lekko się w tym wszystkim już gubisz i zaczynasz raczej przypominać hmmmm forumowego BŁAZNA.

 

Pozdrawiam i radzę wyjść trochę do ludzi.

 

Sorry za ot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LBS

 

Zauważyłem, że ostatnio trwa Twoja ofensywa w kreowaniu się na forumowego łobuziaka, POZERZE. Szczerze Ci powiem, patrząc na to z boku, że lekko się w tym wszystkim już gubisz i zaczynasz raczej przypominać hmmmm forumowego BŁAZNA.

 

Pozdrawiam i radzę wyjść trochę do ludzi.

 

Sorry za ot.

Jakbyś wiedział dlaczego mam tyle wolnego czasu to byś podobnych debilizmów nie pisał. Pocisnąłeś już kiedyś Alonzo to się do mnie dobierasz, rób sobie co chcesz. Odbieranie mojej osoby może być różne bo rzeczywiście dużo czasu tu spędzam, to jest indywidualna sprawa każdego z Was. Pozer?? Pozerzy to właśnie piszą takie posty jak Ty, c*** wie w jakim celu, życie Ci w dupsko chyba za mocno daje, nie mi oceniać. Mam tu na forum sporo znajomych z niektórami mam stały kontakt nie tylko przez neta. Jestem normalnym gościem, ktoś mi mówił już, że zacząłem jakoś agresywniej pisać, ja tego nie widzę za bardzo. Od kiedy zaczął się sezon przeczytałem tyle głupot, że to bania mała, może stąd się to wzięło. Przede wszystkim ja czuję się częścią tego forum, chce je współtworzyć, co w sumie jest dziwne bo wcześniej tylko czytałem przez 10 lat najpierw e-basket potem tu. Dlatego jak już zacząłem pisać to teraz nie mogę się tym nasycić, to pewnie się wielu nie podoba, ale tak jest. Przez ostatni rok nauczyłem się tu wiele o rzeczach, które przez cały czas były dla mnie niezrozumiałe. Ta nauka dała efekty, gdyż mogę rozmawiać z Wami bez kompleksów. Dzięki.

 

Na koniec Pan A. szyderco z dupy: nie martw się bo we wtorek w końcu mogę pojechać do roboty gdyż skończyła mi się rehabilitacja po zerwaniu przedniego ACLa w październiku tamtego roku a w kwietniu miałem zabieg dopiero. Na forum będę znacznie mniej, więc możesz zacząć trzepać konia.

 

Nie pozdrawiam

 

Może gdyby była w tym choć odrobina sensu, ale do takiego wniosku mógłby dojść tylko ktoś kto:

 

1. nie umie czytać lub:

 

2. nie rozumie co czyta, a zdanie ludzi, którzy nie rozumieją co czytają nie stoi zbyt wysoko w rankingu rzeczy, które miałyby mnie zaboleć.

Widzisz Chytry tu jest pies pogrzebany, wiedziałem, że się będziesz sadził bo ktoś ma inne zdanie. Ja to napisałem szczerze bo tak myślę, zawsze lubiłem Waszą trójkę, wydawaliscie mi sie podobni, podobni w stylu pisania, bo każdy jest inny. Nie sadź się tak, poc***, nie masz we mnie supportu?? Twoje teksty ludziom na ulicach opowiadam, doceniam Cię za te wszystkie lata. Szkoda, że raczej tego nie odwzajemnisz.

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Harden nabija sobie staty na cieniasach w meczach z poważnymi rywalami nie zachwyca ba w meczach z MEM,LAC czy GSW grał straszną mizerie.

 

Jeśli Miami, Spurs i Dallas to cieniasy, to faktycznie. Mecz z Memphis mu ewidentnie nie wyszedł, ale taki Curry też miał słabiutkie mecze z Spurs i Utah. Gasol też miał kilka słabszych występów, to normalne.

 

Harden jest niedoceniany ze względu na modę na wyśmiewanie jego obrony. Prawda jest jednak taka, że w tym sezonie mocno się póki co poprawił i pod względem wartości dla drużyny, jest w samej czołówce.

 

I w przeciwieństwie do Currego i Gasola – ma spore dziury w składzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Miami, Spurs i Dallas to cieniasy, to faktycznie. Mecz z Memphis mu ewidentnie nie wyszedł, ale taki Curry też miał słabiutkie mecze z Spurs i Utah. Gasol też miał kilka słabszych występów, to normalne.

 

Harden jest niedoceniany ze względu na modę na wyśmiewanie jego obrony. Prawda jest jednak taka, że w tym sezonie mocno się póki co poprawił i pod względem wartości dla drużyny, jest w samej czołówce.

 

I w przeciwieństwie do Currego i Gasola – ma spore dziury w składzie.

Dallas i Miami w defensywie to maksymalnie średnie zespoły. Do tego mają beznadziejnych obrońców na dwójce.

Nie wiem na kogo musieli by trafić w PO żeby przejśc 1 rundę?

LAC? OKC po kontuzjach może być cieńkie też. Plus każdy zespól, któremu wypadnie z rotacji kluczowy zawodnik, a to się może zdażyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech Harden najpierw wygra chociaż jedną rundę playoffs jako lider drużyny, to wtedy pogadamy.

O MVP regulara chcesz gadać po PO? Mylisz pojęcia.

 

Dallas i Miami w defensywie to maksymalnie średnie zespoły. Do tego mają beznadziejnych obrońców na dwójce.

W ten sposób, to każde osiągnięcie można zanegować, a każdą wpadkę odpowiednio usprawiedliwić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To była odpowiedź na stwierdzenie, że Harden jest niedoceniany. 

 

A, ok. Ja natomiast mówiłem o tym, że jest niedoceniany, odnosząc się do jego obrony. Wiadomo, że nie jest ona elitarna, ale nie jest też tak beznadziejna, jak można by wnioskować z tych wszystkich kompilacji. W tym sezonie statystyki pokazują, że radzi sobie całkiem dobrze i nie tylko nie szkodzi drużynie, ale też jej pomaga w D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobaczyłem jakiś skrót z miśków z klipsami i to jest dramat jak Marc Gasol aboslutnie nie ma gustu.

 

jest mu zupełnie wszystko jedno czy rucha Jordana, Hawesa czy grubego Davisa.

 

a dialog Chytrego z LBS-em z punchlinem "jakbyś wiedział to byś nie pisał" był naprawdę, czy pomyliłem dziś tabletki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.