Skocz do zawartości

Random shit 2014/2015


Chytruz

Rekomendowane odpowiedzi

Tyle że IMO i Miśki i SAS będą w pierwszej czwórce zachodu (przy założeniu że ominą ich większe kontuzje) . Poza nimi jeszcze GSW i ktoś czwarty (POR LAC lub DAL)

Houston moim zdaniem nie wyciągnie HCA w pierwszej rundzie podobnie jak OKC z wiadomych względów.

Daje swoje:

GSW-HOU

MEM-OKC

SAS-DAL

POR-LAC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle że IMO i Miśki i SAS będą w pierwszej czwórce zachodu (przy założeniu że ominą ich większe kontuzje) . Poza nimi jeszcze GSW i ktoś czwarty (POR LAC lub DAL)

Houston moim zdaniem nie wyciągnie HCA w pierwszej rundzie podobnie jak OKC z wiadomych względów.

Daje swoje:

GSW-HOU

MEM-OKC

SAS-DAL

POR-LAC

 

Myślę, że przy obecnej grze OKC, można być najbardziej pewnym w czwórce właśnie POR - jako zwycięzcy dywizji. Nie MEM, SAS ani GSW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przerwie Wizards - Pelicans przełączyłem na Cavs - Pacers i nie wytrzymałem minuty, bo komentator Cavs to najbardziej wkurwiający człowiek koszykarskiej telewizji.

btw. Gortat gra super mecz :smile:

Hornets to chyba chca dzis pobic jakies rekordy

 

@edit

 

znowu przełączyłem na chwile na Cavs, LeBron zajebał takiego flopa, że koniec świata, a ten przygłupi komentator mówi, że Hill uderzył go w twarz.

Edytowane przez double.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow, such fact, many interest.

przecież to odpowiedź w Twoim stylu, nie podoba się? zawsze się zastanawiałem dlaczego hejtujesz ai3 z vasquezem gdy sam bazujesz na identycznej retoryce, której zresztą zawdzięczasz swoją popularność - może mnie oświecisz?

Ale ten pace ma szanse się akurat utrzymać. LAC jest w stanie wykręcić 55 winów w sezonie.

Skoro 55 to dlaczego nie ma być zaraz 60? cały wschód z ujemnym bilansem i gitarra będzie

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.