Skocz do zawartości

Random shit 2014/2015


Chytruz

Rekomendowane odpowiedzi

Co do Melo w Bulls, to nieśmiało chciałem przypomnieć, że chłop zmarnował trzy lata swojego prime'u, bo gra w zespole z Amare, który zgodnie z oczekiwaniami, rozwalił sobie plecy,kolano,kostke i co tam jeszcze, stając sie wrakiem i udupiając swoim 100 milionowym kontraktem Knicks do 2015.

 

Teraz miałby przejść do organizacji, której liderem jest koleś po zerwaniu achillesa, który może w każdej chwili znowu się rozlecieć, a już napewno nie wróci do formy sprzed kontuzji ? z równie tłustym kontraktem co Amare? really ?

 

Oczywiście Bulls sa i tak w dużo lepszym położeniu niz obecni Knicks( sporo może się zmienić za rok) ale tak trochę piszecie jakby Melo odrzucił propozycje gry w Spurs z prime Duncanem, Ginobilim i Poppem na ławce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby w sytuacjach gdy jest z nim na parkiecie Durant i gralby tak jak dzis to tak dla mnie jest top5 ligi.

 

Swoja droga OKC jezeli wejdzie do PO to moze byc cholernie naladowana in plus. Liderzy, bo zrobia praktycznie cos niemozliwego, mlodziez bo pokazala ze grac potrafi, no i byc moze Brooks bo zobaczy potencjal na lawce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nuggets w końcu coś grają widzę :smile: Już są 8-8 po tym fatalnym początku.

Memphis zdecydowanie najlepsza drużyna w tej chwili, Conleyowi zabrakło asysty do triple-double ;)

Zniszczyli Portland, na te chwile top1 ligi.

 

LaVine 28 punktów! NO ŁADNIE!

Edytowane przez double.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nuggets dzisiaj zgnietli Suns 25 punktami ale jakby było +40 to bym się na nich tez nie pogniewał. Najgorszy mecz Phx od dawien dawna. Nie wiem jak zdobyliśmy 97 punktów. SKuteczność 38% a miałem wrażenie , że jest max 20. Zbiórki - w pewnym momencie Denver miało ich 3 razy więcej skończyło się na 58-34. Pierwsza piątka włącznie z Bledsoe zdobyła 38 punktów z czego Eric 16 i zebrała 13 piłek.

Na tle Suns każdy w drużynie Nuggets wyglądał jak Superstar.

Plusem jest to, że pograł i Warren i Ennis czyli nasi rookie i Hornacek powinien poważnie pomyśleć o większej ilości czasu dla nich obu.

Najlepsze jest to, że Nuggets nie zagrali jakoś super extra :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka stawka na Bucks?

Wyczailes moje pytanie hehe

Na bet at home gdzie gram jeszce nie dodali tego meczu ale jak Howard ma nie grać to czysta 1 ;)

Pewnie na MIL kurs zakręci sie koło 2.30-2.50

 

ps. Jeszcze Canaan wypada to już w ogóle

Edytowane przez Fudzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uczta, uczta. Pierwszy zawodnik w historii NBA z 32/8/7 w mniej niż 24 minuty. Szok.

 

https://www.youtube.com/watch?v=IkmGi0Ka4hw&list=UU-Ba10Rmz8pFivAVdQNeFyw

 

Ale to byli Knicksi. Jednakże jak KD wróci i wejdzie w rytm meczowym w takim samym stylu jak Ninja, to Thunder powinni się jednak na te POs załapać.

Edytowane przez leeewy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

James, który przy pierwszej możliwej okazji spada z ukochanego, rodzinnego Ohio w pogoni za pierścionkiem, po zdobyciu którego wraca do drużyny stosunkowo dużo lepszej z potencjałem na zbudowanie w krótkim czasie mistrzowskiego teamu - wszyscy się jarają, bo wraca w rodzinne strony. 

 

Melo, człowiek z Nowego Yorku, od zawsze powtarzający, że tu chce grać, mimo tragicznej ekipy zostaje i chce wokół siebie zbudować mistrzowski team, jak mu się to uda zostać legendą NYK - krytykowany po całości. 

 

Nie rozumiem tego, taki Malone czy Barkley przez lata próbowali wokół siebie zbudować mistrzowski team i pierścionka szli szukać dopiero na stare lata. Ktoś ich krytykował wtedy za to, że przy pierwszej lepszej okazji nie spierd.... za pierścionkiem. Nie sądze. 

 

Melo nie wziął maksymalnego kontraktu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bucks faworytem z Rockets hehe

1.76 MIL 2.03 HOU

 

Rockets mają szalenie trudny b2b. Wczoraj u siebie czyli 2,5 godziny samolotem, a Bucks byli blisko, bo w Detroit. Do tego brak Howarda i to co zaprezentowali wczoraj wcale nie zachęca do stawiania na nich. Bucks nie są już pośmiewiskiem ligi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.