Skocz do zawartości

Random shit 2014/2015


Chytruz

Rekomendowane odpowiedzi

Collison i Tyreke to dla mnie dwa podobne przypadki w tym roku, obaj mieli jakieś tam większe przebłyski w karierze, ale chyba każdy ich powoli spisywał na straty, pierwszy zdawało się, że będzie się sprawdzał tylko jako lifetime backup, a drugi może tylko nabijać staty w beznadziejnych teamach. Tymczasem obaj grają naprawdę sensowny defense i obaj bardzo dobrze uruchamiają atak. Tyreke powinien z czasem wrócić do normalenj skutecznosci spod kosza i nagle mamy dwóch bardzo sensownych grajków z typów, którzy jeszcze niedawno byli klasycznymi przypadkami, których raczej lepiej nie mieć w skłądzie jeśli aspiruje sie do bycia powaznym zespołem.

 

W ogóle postęp jaki zrobili Kings jest imponujący (i to co ciekawe zaczął się ten postęp mniej więcej z przybyciem Gaya), dopiero co byli teamem, którego absolutnie nie dało się oglądać, górą płonących śmieci wpadających na siebie w obronie i podających piłkę raz na trzy akcje w ataku, a teraz sensowny defense, w ataku pierwszy raz od bardzo dawna zdaża się, że dwóch lub nawet więcej graczy jednocześnie działa według tego samego planu (albo w ogóle jakiegokolwiek planu), no jestem pod wrażeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To organizacja nie może się zmienić na plus (lub minus)? Od początku do końca jest taka sama? 

 

Od zeszłego roku raczej dużych zmian w managemencie Sacto nie było, a to jeszcze kilka miesięcy temu (przy okazji draftu) słyszałem takie opinie, że jest to najbardziej chora organizacja w lidze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Barea fajne sobie radzi, aż przypomina się 2011. Mavs mają dość niepozorną ławkę, ale sporo tam talentu i dobrych graczy (Barea właśnie, Harris, Wright, Aminu). Z tego co widziałem w statystykach to obecnie jedna z najlepszych ławek w lidze, o ile nie najlepsza nie biorąc pod uwagę tylko zdobytych punktów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Isaiah Thomas to chyba główny kandydat do 6moty. Gościu robi ponad 20 punktów z ławki! Szaleństwo.

 

Może i jeden z głównych, ale nie robi 20 punktów, tylko nieco ponad 15, przy najgorszej skuteczności w karierze.

Patrząc na punkty to Ryan Anderson robi ich troszkę więcej i przy nieco lepszej skuteczności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OKC 3-11.

Przy założeniu, że do PO wchodzi każdy z >50, muszą wyciągnąć 47-21.

Wiadomo kiedy Westbrook i Durant wracają z Fashion Week?

W tym sezonie na zachodzie do wejścia do PO może wystarczyć troszke mniej niż 50 wins, ponieważ w zeszłym sezonie było tam 9 drużyn 50+ a potem długo długo długo nic, teraz wygląda że się to wyrównało bardziej, oprócz lakers, minnesoty oraz nuggets każdy ma wg mnie szanse być w grze o PO długi czas. wschód też lepiej sobie radzi niż w zeszłym sezonie, więc myślę że na zachodzie poza czołówką będzie spora grupa drużyn z bilansem typu 47-35 i taki wynik może wystarczyć do awansu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.