Skocz do zawartości

Random shit 2014/2015


Chytruz

Rekomendowane odpowiedzi

Kobe ma historycznie słaby support (jedyny użyteczny zawodnik w rotacji to Ed Davis), jeśli chcesz go porównywać do supportu Rondo, to chyba jedynie w przypadku kontuzji Sully'ego, Greena i Bradleya.

Nie zmienia to faktu, że roster Celtics nie jest modelowym przykładem drużyny poukładanej czy kompletnej, a co niektórzy chyba o tym zapominają lub nie chcą tego dostrzec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zmienia to faktu, że roster Celtics nie jest modelowym przykładem drużyny poukładanej czy kompletnej, a co niektórzy chyba o tym zapominają lub nie chcą tego dostrzec.

 

A roster Lakers to modelowy przykład poukładanej drużyny. Talentu w Bostonie jest z 10 razy więcej, także porównywanie Celtics do Lakersów trochę nie na miejscu według mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damn, Lawson właśnie ćwierć sekundy przez przerwą trafił pierwszego FG w drugiej kwarcie dla Nuggets.

 

Z drugiej strony, Blazers ostatnio w pierwszej połowie rzucili im 84 punkty, a teraz Knicks już tylko 62, także postęp jest.

 

Tak mi ostatnio przeszło przez myśl, który kołek pierwszy poleci ze stołka, ale chyba nie ma dla Shawa żadnego zbliżonego konkurenta w tej chwili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak uzupełniając poprzedni post:
 

 

The extension begins with the 2015-16 season, and includes a player option for the the 2017-18 season, sources told Yahoo Sports. The ability to exit the deal early gives Gay a chance to become a free agent in the summer of 2017, when he’ll be 31 and the market will be flush with the proceeds of the new $24 billion television package.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero wróciłem do domu, czy ktoś mi powie, co się działo w meczu OKC z Rox? Co za wynik...

 

A kontrakt tak grającego Gaya to, moim zdaniem, świetny ruch Kings. Dziwnie to zabrzmi, ale koleś u nich gra całkiem inną koszykówkę. Jest tyle warty. 


Wow, Rox wygrali, mimo że nie wyszli w jednej kwarcie nawet na 10 punktów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.