Skocz do zawartości

Sezon 2014/15 Liga IV Texas


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

dzięki za średnie. 

Niestety nie śledzę aż tak jak wyglądają inne drużyny skupiam się na swojej.

Skomentuję czemu jestem #2 i czy uda mi się utrzymać tę pozycję.

 

Mario Chalmers Mia - PG,SG - solidne punkty, szkoda, że trochę mało asyst.
Kentavious Caldwell-Pope Det - SG - potrafi zagrać dobre spotkania, często go nie wkładam do slotów, po czym gra fenomenalnie. Często razi niskim FG, liczę na stabilizację
Lou Williams Tor - PG,SG - Udało mi się wyciągnąć z FA, to był ruch na miarę awansu (mam nadzieję). Kandydat do nagrody najlepszego rezerwowego sezonu.
Carmelo Anthony NY - SF,PF - Plany może pokrzyżować mi Melo, który patrząc raczej powinien skończyć ten sezon poddać się zabiegom, które przedłużą mu karierę o sezon, dwa. Oczywiście bardzo się cieszę z każdego kolejnego 20+, mam cichą nadzieje, że do ASG dociągnie
Anthony Davis NO - PF,C - najlepszy gracz w tym sezonie roto jak dotąd. 
Courtney Lee Mem - SG,SF - solidny, choć czasami słabiej
Jordan Hill LAL - PF,C - stałe punkty, dobry ruch.
Kelly Olynyk Bos - C - Gdy na ławkę został zesłany Kelly Olynyk miał parę słabych spotkań, bałem się, że zostanie w tym marazmie, ale uspokoił mnie paroma spotkaniami. 
Channing Frye Orl - PF,C - trochę zawód spodziewałem się, że będzie lepiej punktował niż Jordan Hill, ale chyba rola w zespole jest dla niego nieco inna. Cieszą trójki na poziomie 41%.
Mason Plumlee Bkn - PF,C  - Miałem go na początku, zwolniłem, bo miał mało minut. Wziąłem ponownie wobec problemów Brooka dostaje więcej minut i daje fajne linijki. Wymieniłem za drugiego Lopeza, który złamał rękę i ma jeszcze ~6 tygodni pauzy.
Deron Williams Bkn - PG  - Brakuje mi asyst, ostatnie problemy Derona, plotki o wymianie trochę mnie martwią, ale ogólnie rzecz biorą solidny sezon Derona.
Nikola Mirotic Chi - SF,PF - wielki potencjał, wzięty z FA. Trochę meczów spudłowałem, Zwłaszcza ten ostatni. Muszę nim wcześniej grać.
Kevin Martin Min - SG,SF przeglądałem sobie FA przy okazji pierwszych doniesień o kolanie Melo i doszedłem do wniosku, że to może być szansa. Levin ma wrócić w styczniu. Ciekawe, czy dojdzie też do jakiejś wymiany z jego udziałem.
 
Byli zawodnicy w składzie:
Otto Porter - zawód, w meczach przedsezonowych ładnie wchodziły mu trójki. Pod nieobecność Beala mógł wywalczyć sobie minuty, ale nie udało mu się. 
Chris Copeland (IND) - Miał swoje dobre minuty, ale wraz z powrotem do zdrowia innych przeszedł w cień. Raził FG.
Ersan Illyasova - Miałem nadzieje na sezon, zaczął, źle, zwolniłem szybko, teraz się poprawił 
C.J. Miles, Jeremy Lamb - Mogli mieć większą rolę w swoich drużynach, ale nie opłacało się próbować, bo zabijali skutecznością.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

BerKNICKSi wiedzą, że sezon dla nich kończy się już za chwileczkę?

Jako właściciel tak nie uważam  :grin: Bardzo długo spokojnie rządziłem ,ale wiem ,że coś się dzieje.

GL Team to twój zespół ?

Edytowane przez Adison
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie takie samo podejście miałem 3 lata temu jak zaczynałem tutaj gre w fb. Zajalem 15 miejsce na 18 w pierwszym sezonie, teraz walcze o awans do 1 ligi. Jak nie stracicie chęci i sie zniechęcicie do gry to sie wyrobicie ;). Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie ten błąd to mógłbym osiągnąć całkiem dobry wynik. Tak czy siak same plusy. Z draftu jestem zadowolony i wiem jakie błędy popełniałem. Właściwie sezon w trakcie więc jeszcze mogę powalczyć. Faktycznie słabo to wygląda ,ale gramy do końca.

Edytowane przez Adison
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O szlag, teraz dopiero zobaczylem cos tam narobil. 3 sloty juz wykorzystane, w normalnych po 7-8 gier zostało, a na utilitisach nie dograsz 50 :D. Masakra. No ale doswiadczenie zbierzesz pierwszorzedne.

W sumie to mozna teraz cyknac fotke Twoich slotow i wykorzystac w jakims FAQ dla potomnych :)

Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciezko bedzie miec, tak czy siak zostanie z 760-770 gier rozegranych na koniec, nie naprawi tego juz. Przy gorszych srednich spowodowanych nadmiarowymi meczami granymi zapewnie rowniez przez scrubow nie ma juz zbytnio jak podniesc jakosci zespołu. Kiepska sprawa :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbować można, skoro i tak wiadomo, że nie wykorzysta slotów, to lepiej je zapełnić lepszymi graczami. Handlować kim ma, a na pewno w lidze są drużyny, które muszą nadgonić mecze, bo męczyły ich kontuzje.

 

Takie ekstremalne sytuacje zazwyczaj owocują w przyszłości, jeśli umie się je dobrze wykorzystać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Zbliza sie koniec sezonu, wiec zeby byc gotowym do ogarniecia wynikow rozgrywek 16.04 chcialbym zaktualizowac nazwy druzyn w pierwszym poscie tego watku... dajcie znac czy dobrze zgaduje/szacuje...

 

Mati350 to teraz "A$AP MOB"?

mariuszek2m to teraz "2m Team"?

Binek pozostal This_is_Sparta? [nie bylem pewny przed sezonem]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy możesz coś więcej powiedzieć na ten temat?

Można nie rozegrać maksymalnie 35 meczów w sezonie, Unia Oświęcim nie jest w stanie spełnić tego warunku. 

 

- jak ktoś nie dogra 35 gier [lub więcej] ORAZ nie dokona żadnej zmiany w składzie przez minimum 30 dni [lub więcej, liczone jest to od godziny pierwszego meczu ostatniego dnia sezonu regularnego w NBA] to jest automatycznie uznawany za olewającego gracza i wykluczany z rozgrywek w następnym sezonie.

- jak ktoś nie dogra 35 gier [lub więcej] LUB nie dokona żadnej zmiany w składzie przez 30 dni [lub więcej, liczone jest to od godziny pierwszego meczu ostatniego dnia sezonu regularnego w NBA] to jest dyscyplinowany automatyczną degradacją o poziom w stosunku do wywalczonego [o ile nie jest już w najniższej].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.