Skocz do zawartości

Sezon 2014/15 Liga III South


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

k4sztan - Kasztaniaki Bulls

 

GluchyPL   -  Czarne Orlando

I super bo dzieki temu macie komplet!

Mam nadzieje, ze juz wszystkim termin draftu pasuje i zostaly Wam tylko przygotowania...

 

Plus na wszelki wypadek sprawdzcie w 1 poscie czy zgadza sie przypisanie nickow do nazwy druzyny.

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piortek, jeśli jeszcze nie próbowałeś a masz wątpliwości polecam mocka:

FYI, kazdy w ligach III gral w zeszlym sezonie, wiec raczej probowal juz licytacji... ;-)

I w mockach nie ma 10 sekundowego bida, wiec akurat tego nie mozna sprawdzic!

 

Podtrzymujesz to, co napisałeś w swoim pierwszym poście, że bid time ustawiasz na 10sek? Czy osoby, które mają jakieś doświadczenie z takim ustawieniem mogłyby potwierdzić, że tyle czasu wystarcza?

Skoro zaczynacie pozno to krotki bid ma sens, ale trzeba pamietac, ze kazde podbicie resetuje te 10 sekund, wiec w rzeczywistosci jedna licytacja trwa duzo dluzej i ta rada w zupelnosci wystarczy...

 

Jeżeli podczas draftu człowiek skupia się na drafcie a nie robi wiele rzeczy na raz to wystarczy :smile: Trzeba się wcześniej trochę przygotować, aby wiedzieć jakich graczy chcemy licytować a jakich nie oraz jakie kwoty mniej więcej nas interesują i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FYI, kazdy w ligach III gral w zeszlym sezonie, wiec raczej probowal juz licytacji... ;-)

I w mockach nie ma 10 sekundowego bida, wiec akurat tego nie mozna sprawdzic!

 

Skoro zaczynacie pozno to krotki bid ma sens, ale trzeba pamietac, ze kazde podbicie resetuje te 10 sekund, wiec w rzeczywistosci jedna licytacja trwa duzo dluzej i ta rada w zupelnosci wystarczy...

 

W mockach każde kolejne przebicie ceny powoduje powrót do 10 sekund, więc dokładnie można sprawdzić czy wystarcza. Ale gdyby ktoś czuł się niepewnie nie ma problemu by ustawić 20 sekund. 

Edytowane przez nixon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już kilka lat doświadczenia w fantasy mam, więc nie potrzebuje rad typu, że należy się przygotować do draftu, albo zagraj sobie mocka. Po prostu przeglądając tematy innych lig miałem wrażenie, że nigdzie bid time nie był ustawiony na 10 sek, a zazwyczaj na 20. Stąd moje pytanie. Nie mam problemu z takim ustawieniem, tylko wymaga ono maksymalnej koncentracji na drafcie. Dlatego przy 10 sekundach optowałbym za powiedzmy 2-minutową przerwą w połowie draftu, tak aby chociaż był czas na wyjście po piwo do lodówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.