Skocz do zawartości

modzi-kryteria


josephnba

Rekomendowane odpowiedzi

Ciebie DeFiuuu już tu dawno powinno nie być i tylko matkowi zawdzięczasz, że nie wyjebałeś z katapulty

 

99% forum popiera go jako moderatora, ale jesteś za bystry by na to wpaść i jeszcze obrażasz userów, którzy takich jak Ty widzieli już dziesiątki

 

czas przeszły nieprzypadkowy

 

mówili mi, że to Ty, Hurd, ale nie mogłem w to uwierzyć i dalej jest po prostu zwyczajnie smutno jeśli to jest prawda

 

a może wolisz Puzon?

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja Ci gwarantuję, że te Twoje procenty są mylne. Zresztą nie ważne, piszę co widzę i Ty się możesz nie zgadzać. Dla mnie to żaden problem. A wyjebać z katapulty to może Toudi. Nie rób z tego forum czegoś czym nie jest. To tylko forum o koszykówce i choć nie każdy jest takim specjalistą jak Ty to są też ludzie, którzy po prostu uwielbiają kosza. I o tym tu sobie piszą, to nie fizyka kwantowa. Co do obrażania userów to przypominam sobie tylko Ciebie (no widzisz jak ładnie) gdy zaatakowałeś mnie personalnie (frustrat żałosnego klubu czy jakoś tak) w temacie o Pistons, bo napisałem nieprzychylny komentarz o Denver. Więc odbiłem piłeczkę, urazy nie chowam. Jeśli to jest OBRAŻANIE USERÓW to sypię głowę popiołem. Bardziej wychodzi hipokryzja z Twojej strony, nie sądzisz? Ogólnie szanuję userów i żadnej wojny nie prowadzę, niech to będzie jasne.  Dobra, szkoda czasu na dyskusję. Ty masz swoje zdanie, ja mam swoje i niech tak zostanie. 

Edytowane przez eF.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaatakowałem Cię personalnie tylko dlatego, że wcześniej zrobiłeś to samo w odniesieniu do Lucasa wyśmiewając przy okazji mój klub, a on napisał tylko, słusznie zresztą, że masz syndrom oblężonej twierdzy w stosunku do Pistons, co mnie o tyle śmieszy, że raczej większość z nas czuje do nich sympatie za czasy Big5 no i za pyknięcie Lakers oczywiście

 

teraz weź sobie dokładnie prześledź tamtą dyskusje i sam oceń czy tak to powinno wyglądać, a uwierz ja wiem co to odpały sam je miewam dość często, niestety po wszystkim staram się jakoś to załagodzić, bo w ostatecznym rozrachunku nie lubię siebie takiego i często jest mi po prostu wstyd

 

fajnie, że potrafiłeś odpowiedzieć bez agresji, szanuję to, bo obstawiałem co innego

 

to prawda, że to Ty, Hurd?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i widzisz i można się dogadać tudzież popisać bez 'darcia ryja'. Też mi się zdarzają 'odpały' i też mi później bywa głupio. I oczywiście masz rację, że tamta 'dyskusja' to nie była dyskusja. No trudno, czasami się zdarzy. Co za miło to nie zdrowo, nie. Mam nadzieję, że nie chowasz urazy. Wbrew pozorom szanuję i Twoją wiedzę o koszykówce i to, że jesteś fanem Nuggets. To świadczy o charakterze (wytrwałość itd). Coś nas jednak łączy hehe. PS. Nie wiem kto to ten hurd, ale już o tym pisałem. To moje pierwsze konto tutaj. Jednakże rozumiem, że ten user musiał być za przeproszeniem prze*ebany. Mam nadzieję, że ja aż tak prze*ebany nie jestem. Aha i ostatnia rzecz, nie mam nic do Matka jako Matka, po prostu niektóre jego wybory jako moderatora mi się nie podobają. To nie żadna wojna. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc ostatnio jestem zirytowany tymi najazdami na mnie i coraz mniej mnie to bawi, ale dziękuję rw30 i LBS za głos poparcia, i reszcie z grona 99% też, wybaczcie, ale nie będę już wymieniał.

 

A reszcie? Cóż... 

 

ODI1L3VfMS9jY183ZWYyZC9wLzIwMTgvMDEvMTAv

 

Jeszcze się taki nie urodził, co by wszystkim dogodził. 

 

Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak już jest tak miło (święta za równy  miesiąc, to pewnie to) to chciałem wyrazić też poparcie dla działań moderatora ely3, z którym w ogóle nie zgadzam się bardzo często w bardzo wielu sprawach  ale uważam żę jako mod też robi dobrą robotę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

90 dni.

 

Spowodowany reakcją użytkowników na wklejenie zdjęcia naszej flagi w gównie.

Serio? Przeciez on 'pismem' przekazywal duzo bardziej kontrowersyjne tresci i nie bylo problemu.

 

Czyli jednak memy > tradycyjne posty? :)

 

#freevasquie!

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.