Skocz do zawartości

Sezon 2014/15 Liga I


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Ale Lopeza już straciłem, na szczescie przewaga na srednich nad 4tym miejscem wynosi 18pkt

Taka przewaga jest tylko teoretyczna dopoki masz mecze w plecy...

 

wiec naprawde katastrofa musiałaby się stać :smile:

Zadna katastrofa tylko kolejna kontuzja gwiazdy bo wtedy mialbys problemy z wystawianiem skladu i odrabianiem gier.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn w Twojej ocenie ile zyskasz w ktorych kategoriach, a gdzie ile stracisz?

Czekaj, czekaj, gdzie ta moja kula... ;)

 

Po prostu mając Walla mogę sobie pozwolić na odstawienie na jakiś czas od składu Burke i sprzedać Lina, a za to pograć kupionym Varejao, i więcej Farriedem który przecież w końcu musi zacząć zbierać więcej.

Hill może też w końcu wróci do gry.

Generalnie blk i tov trochę w dół, reb niekoniecznie, reszta powinna być lepsza, szczególnie pkt.

A o ile to się okaże jak znajdę tego co mi zaiwanił kulę. Klakier!!!!!!!!!!!!!

Edytowane przez marcos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiLQ są już jakieś prognozy odnośnie Antka?

Pisałeś o urazach Irvinga i Paula to rykoszetem trafiło Ciebie...

Nie podobalo Ci sie moje miejsce w tabeli to znalazles sposob jak to zmienic...

A co do prognoz to pewnie dzisiaj zapadnie wyrok i niniejszym bede bez wszystkich 3 drogich wysokich. Heh.

 

BTW, kontuzje na poczatku meczu to sa najgorsze - nie dosc, ze powod do zmartwienia to jeszcze skaszaniony mecz gratis.

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jedziemy jak co tydzień. Starters of the  week 7: Po raz pierwszy Westbrook, Evans, Duncan, Holiday i Love. Kura i Broda po raz kolejny i odkrycie ostatnich dwóch tygodni czyli Covington:)

PG Stephen Curry (Pumeks)        3    9,3/19,3(48,3%)    5/5,3(93,8%)      4    27,7    5,7    7,3    1       0      3,7

G Jrue Holiday (Siner)                  4    9,3/16,8(55,2%)      2/2,5(80%)      1,8   22,3    3,3    8,5    2,5   0,5    2,3   

SG James Harden (Pablo)            3   11,7/26,3(44,3%)    8/9,3(85,7%)    2,7    34       7      7,3    2,7     1     3,3

SF Klay Thompson (Zodd)            3    9,3/20,3(45,9%)   3,7/4,3(84,6%)  2,7    25        4      3,3     1      2       3

F LeBron James (Pablo)               3   13,3/21,3(62,5%)     5,7/7(81%)       2     34,3    4,7    7,3     1      2       3

PF Kevin Love (Kula)                    4    5,8/13,3(43,4%)      6/7(85,7%)       2     19,5   12,5   3,5    1,8   0,8     2

C Tim Duncan (Benon)                 3      8/15,3(52,2%)        3/4(75%)          0     19     13,7   2,7    1,3    3      2,7

C DeAndre Jordan (Marcos/Kula)4     4,8/6,8(70,4%)      2/3,3(61,5%)      0    11,5    14,3   0,5    1,3   1,8     1

Util Tyreke Evans (WiLQ)              4   10,3/18,8(54,7%)   3,3/4,5(72,2%)   1,3   25        4     5,5     1,5    1      3,3

Util Marc Gasol (Dig)                     3     7,7/15(51,1%)        7/9(77,8%)        0     22,3    5,7   4,7     1,7   2,3     2

BN: Russell Westbrook (QAS), Kawhi Leonard (Pumeks), Draymond Green (S.Mróz)

 

Stat line of the week:

LeBron James vs.CHH                             11/19                       3/4               2      27        7      13      1      3       5

John Wall vs.UJ                                         8/15                        0/2              0       16       6        8       5      3       5

Kevin Love vs.CHH                                   7/14                        4/5              4       22      18       5       4      0       1

Kawhi Leonard vs.DN                               6/14                         6/6              0      18        8        4       5      6       1

 

FA of the week:
Robert Covington vs.BN (Mac)                 6/10                         2/2              6      20        6        2       3       1      3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak Ty patrzysz na ost 7, ale skoro jest tu Klay (45%, 2,7 3p i 15 pozycja) a nie ma Parsonsa (58%!, 4,5 3p i... 3 pozycja) oraz Evans z 22 pozycja, a nie ma Duranta, który na limitowanych minutach jest... 11 czy 20 Brewera (7,3 ast i 3,7 stl!!!) to juz nic nie rozumiem ;)

Ps. Covington gra świetnie (choć jak zaczęli gonciut lepiej bronić to FG%/spada), ale nie zapominaj o Gobercie który za monster 80%fg i... 80%ft oraz 3,3 blk (oraz pozostałych statach) mogły zastąpić w zestawieniu DeAndre gdyby zagrał pełne mecze wszystkie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parsonsa nie ma bo rozegrał w tygodniu 7 tylko 2 mecze. Ja biorę pod uwagę tych którzy rozegrali przez 7 dni 3 lub więcej spotkań.

Duranta nie ma (i Goberta) właśnie z powodu tych limitowanych minut, które ograniczają jego staty. Co mi z świadomości, że mógłby wykręcać lepsze cyferki, gdyby grał więcej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duranta nie ma (i Goberta) właśnie z powodu tych limitowanych minut, które ograniczają jego staty. Co mi z świadomości, że mógłby wykręcać lepsze cyferki, gdyby grał więcej?

A czemu limitowane minuty działają na ich niekorzyść? Przecież Durant jest 11... a Brewer 20 czyli wyżej są obaj od Evansa. :smile:

Ano wlasnie, jak zawodnik w malych minutach mial lepszy tydzien od innego w duzych to ten pierwszy jest tym bardziej imponujacy! Ale z drugiej strony gdyby Masud po prostu przepisywal graczy po kolei z rankingu za ostatnie 7 dni to mialoby jakis sens?

 

 

Ten dziwolag [...] Powinien być wykluczony z Roto ;)

Zartowales, a ja serio zaczynam czuc jakby Antek Davis byl jakims cheat mode tej gry ;-)

Wczorajsze 12/15 + 7/7 + D nie wywolalo u mnie szoku jaki by wywolalo u innych tylko sie usmiechnalem ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu limitowane minuty działają na ich niekorzyść? Przecież Durant jest 11... a Brewer 20 czyli wyżej są obaj od Evansa. :smile:

 No to co z tego , że jeden jest 11, inny 20 itd.?

Swoje zestawienie tworzę pod kątem roto managera, którego interesują tylko konkretne staty/średnie, a nie obietnice, że gdyby dany zawodnik grał więcej to miałby staty niemiłosierne. Jak będzie faktycznie grał 34min i jego staty w ten sposób pójdą w górę to zapewne wejdzie do "starters of the week":)

Jako gracz Fantasy-roto oceniam wyżej konkretne dokonania, a nie potencjał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wilq z ciekawości mam pytanie do ilu byś negocjował Davisa w drafcie pamiętasz?

Bylem przekonany, ze powinien byc najdrozszy w lidze i pasowal mi do strategii, wiec ponizej 75$ nie bylo szans, 75-80 bym raczej jakos przelknal i pewnie gdzies powyzej 80 bym zaczal sie wahac czy nie odpuscic. Ale na szczescie wystarczylo ;-)

 

BTW, czy mi sie wydaje czy Yahoo wprowadza ostatnimi dniami jakies zmiany?!? Bo dzisiaj mi wyskoczyl jakis dziwny problem, ze nie moge pobierac zawodnikow [tzn system nie reaguje na wskazanie gracza do wywalenia i jest tylko opcja "cancel"] ... a wczoraj zniknal guzik do edycji "smack talk". U Was tez sie dzieje cos takiego??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wilq z ciekawości mam pytanie do ilu byś negocjował Davisa w drafcie pamiętasz?

Bo jakby został ustawiony do licytacji przed Durantem (a była bodajże różnica jednego picku) to jechałbym do 75-76$ ;)

jakbym go nie miał w fbx3, to bym jechał do setki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega Masud nie rozumie chyba sam tego co pisze - szczególnie ten dopisek "o dopasowaniu do strategii" mnie rozbawil - szczególnie w kontekście Duranta ;)

Być może chodzi o to, żę KD przyzwyczaił do trochę innych standardów i Jego tydzień mógł być trochę poniżej oczekiwań. Czego innego oczekujesz od KD, a czego innego od Goberta. Dla jasności nie uważam listy Masuda jako jakiegoś super rankingu, ale miło mi się go czyta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega Masud nie rozumie chyba sam tego co pisze - szczególnie ten dopisek "o dopasowaniu do strategii" mnie rozbawil - szczególnie w kontekście Duranta ;)

Za to kolega dannygd pewnie rozumie wszystko co sam pisze, ale za to ma kłopoty z czytaniem ze zrozumieniem.

Gdzie Ty chłopie zauważyłeś, że pisałem coś o "dopasowaniu do strategii" w kontekście Duranta??

 

W jaki sposób i po co tworzę swoje amatorskie, subiektywne, I-ligowe, tygodniowe zestawienie już pisałem.

 

Wszyscy (albo prawie wszyscy) widzą i rozumieją, że KD wrócił, ale nie gra do tej pory tego do czego nas przyzwyczaił. Jeszcze chwila i wróci na swój stały kosmiczny poziom. Czy muszę przytaczać jego staty z 8 meczów i staty z poprzedniego sezonu? Chyba nie.

KD mało brakowało, ale w tygodniu 7 byli jeszcze nieco lepsi od niego i tyle.

 

Może Tobie się po prostu wydaje, że ja uważam że Evans czy Thompson są lepsi od KD i dlatego taki jesteś "zniesmaczony"? Kto wie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.