Skocz do zawartości

Minnesota Timberwolves 14/15


fluber

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, pewnie nikogo specjalnie to nie interesuje, ale... mnie tak.

W którą stronę pójdzie Minnesota? Czy zatankuje ten sezon, czy będzie czarnym koniem walki o play-offs? Który zestaw będzie częściej używany? Rubio - Martin - Brewer - Young - Peković, czy LaVine - Muhammad - Wiggins - Bennett - Dieng? Jakich ruchów należy się jeszcze spodziewać w ich wykonaniu?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dopiero co się zapisałem bo piszą o mojej ulubionej drużynie, a jest co pisać.

Wg. mnie narazie bardziej będzie wykorzystywana następująca pierwsza piątka:

Rubio

Martin

Wiggins (po to go sprowadzili)

Young

Pek

 

Na zmianę będą wchodzić narazie:

Williams

Muhammad (należy mu się szansa po tym jak go Adelman traktował)

Brewer

Bennet

Dieng

 

LaVine narazie wstawię razem z Budingerem (wypadałoby go sprzedać wg mnie, tylko nie wiem za co), Turiafem i Barea (też trzeba się pozbyć.

Sam do końca nie wiem co zrobić z Hummelem (po kiego czorta go podpisali?) i GRIII..

 

Następne ruchy to bym skupił się na podpisaniu Cunninghama bo go bardzo lubię (ale w sumie to lubiłem też Randolpha, sam nie wiem czemu) i pozbyciu się niewygodnych kontraktów Barei, Budingera i rozwiązać umowę z Hummelem (to w ogóle możliwe?)

 

Co do składu to sądzę że przyprowadzenie do naszego stada Younga raczej oznacza ze tankowanie nie wchodzi w grę, co mnie nawet cieszy. Trzeba w końcu zgrać ekipę na playoff (ha ha haaaaaaaaaa....),a nie szukać złotego środka rok w rok (chociaż do Minnesoty to all star trafi się tylko w drafcie, no trudno). Oczywiście o ile Rubio znowu nie wyskoczy z tym swoim max kontraktem.

 

Swoją drogą to ich priorytetem może nie powinno być zmienianie składu, ale sprowadzenie trenera (może jakiegoś uda się załatwić).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Saunders ma podwójne szczęście.

 

Po pierwsze: wymiana Lova za słuszny pakiet z Wigginsem, tylko dlatego, że James wrócił do Cavs. W innym przypadku by musiałby go oddać za paczkę gruszek.

 

Dwa w grudniu zeszłego roku wymienił Dericka Williamsa za Mbaha. Słaba wymiana, nic nie dająca Wolves. prawie za nic oddali swój chyba najwyższy pick w historii draftu. Po pół roku okazuje się, że ów nic niewarty dla Wolves Mbah jest mentorem Embida, którego 76ers wybrali w drafcie. I strasznie im zależy aby był w ich składzie. Dzięki temu nie muszą dokładać Benetta.

Chociaż tak jak wartość Lova przez jednoroczny kontrakt jest zaniżona, tak samo wartość Younga jest zaniżona przez również jednoroczny kontrakt.

 

Wolves mogą mieć już jutro bardzo ciekawą drużynę po tych wymianach:

 

Rubio / Mo Williams / Barea

Martin / LaVine / Shabazz

Wiggins / Brewer / Budinger

Young / Bennett / Hummel

Pekovic / Dieng / Turiaf

Edytowane przez DamianOItalianO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby tego talentu nie okazało się zbyt dużo.

 

Mieszanka wydaje sie zbyt uboga w odpowiednich weteranów. Weterani tacy jak Mo Williams, K-Mart oraz Young mogą wiele dobrego przekazać młodym.

 

Jednak Barea, Budinger a w szczególności Brewer nie wydają się odpowiednimi graczami, którzy mogą młodych nauczyć dobrych nawyków.

Przyszłość Minnesoty zależy również od Rubio, jego gry jako lidera oraz wysokości przyszłego kontraktu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Goodbye Thadd Young.

 

Wolves to nie jest z pewnością zespół marzeń dla Tadzika, ale na pewno na moment dzisiejszy pełniejszy od Sixers.

 

Saundersowi mistrzowsko wyszła ta wymiana, dostał jedynkę draftu, troche talentu i zawodnika na już do S5. Z perspektywy Sixers też nie wygląda to jakos tragicznie - wolałbym Bennetta, ale 1-st rounder to i tak sporo za dościa, który może uciec po sezonie, do tego ziomek Embiida - Mbah a Moute - Hinkie robi wszystko, żeby wymościć Joelowi gniazdko jak trzeba.

 

Wolves znowu o PO mogą pomarzyć, ale mają przynajmniej elastyczniejsze sallary, gościa, który może przyciągnąć ludzi na trybuny i jako-takie perspektywy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie spodziewam się, by Young zabawił tutaj dłużej niż rok. Spadli na cztery łapy, po tym dealu, bo normalnie to powinni dostać to co dostało 76ers i to pick Cavs a nie Miami. Ale w Cavs ciśnienie spore, to im się upiekło.

 

Co do samej Soty. Nie wierzę w żadne PO, no chyba że za... 4 lata. Dlaczego za 4? Ponieważ wtedy poschodzą im te wszystkie durne kontrakty, miejmy nadzieje, że młodzież się rozwinie i będą ciągle tacy nijacy, jak będą dalej marzyć o PO, to zjadą do poziomu Kings niż takich GSW. Co do przyszłego sezonu to wróżę im loterię i wybór w top10 draftu. 76ers, Magic, Utah, Bucks, może i nie przeskoczą, ale będą się "bić" z LAL, Kings, Bostonem o piątą pozycję od końca. 

 

Opcją na teraz powinno być dealowanie Martinem,Pekoviciem, Brewerem i Budingerem i podpisanie za zdrowa kasę Rubio. Ponoć myśleli o kontrakcie 43/4 co i tak wg mnie jest sporą kasa dla niego, ale obóz Hiszpana nadal myśli o maxie (joke). Żeby się nie przejechał jak Bledsoe. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minny powinna grać Rubio-LaVine-Wiggins-Young-Dieng i latać do kontry all day all nite, bo to czy będą mieli na koniec 15-67, czy 28-54, to chyba im dużej różnicy nie robi, a przynajmniej będzie co oglądać.

Edytowane przez macias
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rubio odrzucil syty kontrakcik. Nie wiem na ile on liczy ale chyba sobie pomyslal, ze w tym roku jakies lajzy dostaja po 5,6, a nawet 8 baniek; a on w glowie ma taka mysl: Ja jestem zaje.... Ricky, jestem 17 razy lepszy to chociaz te 4 raza mi sie nalezy... Wiec juz nawet mnie to nie dziwi.

 

Jestem tylko ciekaw jaki wplyw w miny on ma marketingowo czyli czy wzrosly hajsy za prawa tv i jak ida koszulki odkad przyszedl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha, rozgrywający rzucający 38%, bez floatera, bez obrony i jeszcze chce maksa... Co się dzieje z tą ligą?

Niech Minny da mi minimalny kontrakt to będę grać u nich do końca kariery xd

 

Czy Ty człowieku choć raz widziałeś Rubio w akcji ???? On słabym obrońcą???? Poza tym chyba rozgrywającego się rozlicza za to jak z nim na parkiecie wygląda ofensywa. A on poprawia off rtg Soty o +12. Poza tym z nim na parkiecie a bez Love który wg większości tu ciągnał ofensywe Sota miała

 

TS 52,3 efG 48% pps 1,046

 

W odwrotnej sytuacji tzn Love jest na parkiecie ale Rubio siedzi na ławie to Sota miała

 

TS 50,6 efG 45,6 i pps 1,012

 

Więc w sumie co z tego że facet nie ma rzutu jeśli kiedy on biega na parkiecie nawet mając wokół siebie bandę scrubów potrafi wyciągnąć całkiem niezłą ofensywę. Rubio nie jest wart maxa ale facet naprawdę potrafi nakręcać ofensywę jest cholernie dobrym obrońcą

 

 

MA drugie DRPM w lidze wśród rozgrywających ( tylko Bledsoe ma lepsze)

 

Trzeba mieć dużą dozę złośliwości w sobie albo dużą dozę niewiedzy aby nazwać go słabym obrońcą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie może jednego i drugiego. Może za mało spotkań Soty oglądałem, bo w tych co oglądałem to nie dał się poznać jako dobry obrońca. Tak więc zwracam honor. Może zmienię zdanie, jak pooglądam więcej spotkań Soty z racji Wigginsa i LaVine.

Nie zmienia to jednak faktu, ze jego żądania maksymalnego kontraktu są groteską.

Nie twierdzę że jest złym zawodnikiem. Póki co jest moim zdaniem dobrym i nic poza tym. A tego jego rzutu nie jestem w stanie po prostu przeboleć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.