Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

Bale może wpasuje się tam bardziej jak już odejdzie Cristiano, ale to jeszcze trochę czasu także nie wiadomo czy Walijczyk/Perez tyle wytrzyma.

 

Benzema jest chimeryczny i to na dodatek grywa nie tyle meczami co falami. Okresy dobrej gry przeplata seriami spotkań słabszych, ale generalnie to dobry grajek i na miejscu Pereza zastanowiłbym się 10 razy przed decyzją o ewentualnej wymianie Karima na kogoś innego.

 

We wczorajszym meczu niestety grał tylko jeden zespół, Simeone pokpił sprawę po całości i dobrze, że nie awansował.

 

Jutro życzyłbym Barcelonie wylosowania Juventusu. Długo już czekam na taki mecz, czas przestać spać przy zapalonej lampce w strachu przed wybiegającym z szafy Zalayetą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Benzema to jest dziwny typ w sumie. Jest wolny, finisherem jest słabym, nie gra w powietrzu itd. - ogólnie mnóstwo ograniczeń, ale jak jest w formie to podaje jak chyba żaden inny ŚN i świetnie nadaje się do gry kombinacyjnej. Tylko że z tą formą jest tak, jak piszesz, Mentor i Karim wygląda często jak nieszczęście.

 

W ogóle aż trudno było mi uwierzyć, że to już 12 lat minęło od ostatniego półfinału z udziałem Juventusu, a i tak przecież wszyscy czują, że oni wciąż nie pasują do tego etapu rozgrywek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pary półfinałowe LM bez zaskoczenia, Krystyna i spółka rewanż oczywiście też u siebie 

 

Bez zaskoczenia to by było jakby Juventus wylosowała Barcelona. Przecież to oni, a nie Real, zawsze mają najłatwiejszych przeciwników + pomoc sędziów.

Nie jestem fanem Realu, w sumie nawet go nie lubię, ale jak ktoś pisze głupoty, to trzeba reagować... :smile:

 

Oto z kim grała Barcelona w poprzednich latach:
 
2010
Grupa:
Szachtar, Rubin, Kopenhaga
 
Dalej:
Arsenal, Szachtar
 
2011
Grupa:
Milan, BATE, V. Pilzno
 
Dalej: Bayer Leverkusen, Milan
 
2012
Grupa:
Spartak, Benfica, Celtic
 
Dalej: Milan, PSG, wpierdol od Bayernu
 
 
W 2013 już było w miarę normalnie, chociaż grupa łatwa
 
Grupa:
Milan, Ajax, Celtic
 
Dalej: Man City, Atletico
Edytowane przez puzonyyx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie Real ma zawsze latwych przeciwnikow...co z tego ze prawie co roku ma trudna grupe, trafil juz w cwiercfinale na ubieglorocznego finaliste...akurat to losowanie jest w miare sprawiedliwe. Bayern zasluzyl na jakiegos wymagajacego rywala po tym jak wczesniej wylosowal Szachtar i Porto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Bez zaskoczenia to by było jakby Juventus wylosowała Barcelona. Przecież to oni, a nie Real, zawsze mają najłatwiejszych przeciwników + pomoc sędziów.

Nie jestem fanem Realu, w sumie nawet go nie lubię, ale jak ktoś pisze głupoty, to trzeba reagować... :smile:

 

Oto z kim grała Barcelona w poprzednich latach:
 
2010
Grupa:
Szachtar, Rubin, Kopenhaga
 
Dalej:
Arsenal, Szachtar
 
2011
Grupa:
Milan, BATE, V. Pilzno
 
Dalej: Bayer Leverkusen, Milan
 
2012
Grupa:
Spartak, Benfica, Celtic
 
Dalej: Milan, PSG, wpierdol od Bayernu
 
 
W 2013 już było w miarę normalnie, chociaż grupa łatwa
 
Grupa:
Milan, Ajax, Celtic
 
Dalej: Man City, Atletico

 

czy ja w ogóle  coś wspomniałem o Barcelonie ? te tabelki to sobie leć realmadryt.pl wklejać 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba było wspominać, z tamtego posta aż bije barceloniarstwem. Na realmadryt.pl nigdy nie byłem i nie zamierzam wchodzić. Jestem kibicem Widzewa i sympatykiem Arsenalu. A tutaj? Zwyczajnie reaguję na nieuzasadniony płacz. Nie spinaj się tak, bo ci spodnie pękną jak Guardioli  :panda:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś maiłem koszulkę Mehmeta Scholla, ale zawsze wolałem stać na bramce, bo tam zawsze dupy siadały. Jak inne osły biegały by pokazać swoją męskość w podrabianych korkotrampkach ja konwersowałem z płcią piękniejszą. Obok było boisko do kosza i tam sport bogów wydawał się czymś lepszym bo wszytko zależało od wysiłku całego zespołu, a nie stania i dłubania w nosie. 

 

Teraz o piłce mam takie odczucia jak bohaterowie tego serialu:

 

 

over nad out! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od czasu do czasu oglądam sobie LM, ale coraz mniej

nie wiem jak inni ale mnie to coraz bardziej nudzi

 

przepaść w LM pomiędzy największymi a średniakami się powiększa i to zdecydowanie bardziej niż w NBA (brakuje SC w LM)

od 2010 do 2015 w półfinale - 5 Barca Bayern Real (skuteczność 5/6)

 

trzeba być wielkim fanem Realu, Barcy, Bayernu czy angielskich klubów żeby co roku oglądać to samo

oglądalność pewnie jeszcze rośnie ale zastanawia mnie gdzie jest ściana - i ciekawi mnie jak ta oglądalność wygląda w poszczególnych krajach Europy na przestrzeni ostatnich 10 lat - ciekawe czy są takie statystyki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od czasu do czasu oglądam sobie LM, ale coraz mniej

nie wiem jak inni ale mnie to coraz bardziej nudzi

tu to samo, coraz gorsza ta pilka z roku na rok, wiecej szachow niz ryzyka, wiecej grania na posiadanie pilki, nienawidze stylu ala Barcelona czyli gramy w pilkarskiego hokeja podania dookola pola karnego i w koncu jakos wepchniemy pilke do bramki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.