Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

5a9fc78f190fd98013beb0647098036b.png

:D

 

Rzeczywistość jest brutalna:

Hiszpania: 3

Francja: 2

Niemcy: 1

Italia: 1

Portugalia: 1

 

Tak naprawdę na moje to Arsenal zawalił sprawę, bo byłby bardzo ładny bilans. Kanonierzy to chyba w ogóle od lat najbardziej overrated team, zaraz obok City.

Ale i tak w weekend będę oglądał ligę angielską :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arsenal był bardzo blisko, mieli sporo okazji zarówno w pierwszym jak i drugim meczu także niewiele zabrakło do heroicznego odwrócenia wyniku.

 

Po wczorajszym meczu jestem okrutnie wściekły na żenującą skuteczność bo wynik idzie w świat a powinno być co najmniej 5 bramek na koncie Harta zakładając, że nie wszystkie setki się strzela.

 

Przebieg meczu jednak zgodny z przewidywaniami i dobrze oddaje różnicę pomiędzy poziomem zespołów, żeby nie powiedzieć lig ;)

 

W niedzielę klasyk, już mnie telepie, ale to może przez to, że jeszcze wóda nie zeszła z wczoraj...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Tak naprawdę na moje to Arsenal zawalił sprawę, bo byłby bardzo ładny bilans. Kanonierzy to chyba w ogóle od lat najbardziej overrated team, zaraz obok City.

Ale i tak w weekend będę oglądał ligę angielską :grin:

Arsenal nic nie zawalił  przecież to był  typowy Wenger i jego klub było blisko, walczyliśmy do końca, ta drużyna jest jeszcze w budowie.icon_lol.gif

 

 

 

 

Przebieg meczu jednak zgodny z przewidywaniami i dobrze oddaje różnicę pomiędzy poziomem zespołów, żeby nie powiedzieć lig  ;)

 

emotka nie potrzebna 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

The last 27 elimination ties between Spanish clubs and foreign opponents in European competition:

> 25 advanced (93%)

> 2 eliminated

 

 

Last 16 elimination ties between Spanish and English clubs:

15 Spanish clubs advanced (94%)

1 English club advanced (Chelsea-Barça '12)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

PD sportowo już dawno przegoniła BPL

Ukryć się nie da.

 

Aczkolwiek nic nie poradzę, że jestem prosty chłop i wolę prymitywną kopankę na wyspach oglądać. Albo w Bundeslidze. Jak byłem w wieku podwórkowym to najlepsza we wszechświecie była podobno Serie A. Do teraz mam traumę jak przypomnę sobie oglądanie tej ligi. Mecze do wyniku 1-0 i w zasadzie koniec, bo potem bronili wszyscy, łącznie z sędziami. Oglądanie meczów Serie A powodowało, że miałem ochotę siadać do robienia pracy domowej. Koszmar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seria A jest dla koneserów jak ja :grin: angielską się zawsze dobrze oglądało ale powoli bundesliga zaczyna jej robic konkurencje, angielska ma stare marki ktore przyciagaja, bundesliga ma tylko bayern i od biedy bvb

Jak dla mnie Bundesliga jest fajna ale nie dogoni atrakcyjnością nigdy PL, bo ta "od biedy BVB" to i tak nic w porównaniu do Bayernu. Król jest jeden. Wszelkie VfB, BVB, S04, BL to przystawki, które mogą mieć swoje 5 minut, ale Bawarczykom krzywdy na dłużej nie zrobią. A w Anglii nigdy nie wiadomo co się wydarzy. Tzn. wiadomo, ze Liverpool nic nie wygra, ale poza tym nic nie wiadomo.

 

Serie A ma niby Juve, Inter i AC, ale co się dzieje z drużynami z Mediolanu? Oni teraz nie biją się o mistrza, a śnią o awansie do LE. To mocno wpływa na atrakcyjność, bo Roma czy Napoli to nie są rywale dla Juventusu.

Edytowane przez andy13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w Anglii nigdy nie wiadomo co się wydarzy. 

 

2004–05 Chelsea
2005–06 Chelsea
2006–07 Manchester United
2007–08 Manchester United
2008–09 Manchester United
2009–10 Chelsea
2010–11 Manchester United
2011–12 Manchester City
2012–13 Manchester United
2013–14 Manchester City
 
vs.
 
2004–05 Bayern Munich
2005–06 Bayern Munich
2006–07 VfB Stuttgart
2007–08 Bayern Munich
2008–09 VfL Wolfsburg
2009–10 Bayern Munich
2010–11 Borussia Dortmund
2011–12 Borussia Dortmund
2012–13 Bayern Munich
2013–14 Bayern Munich
 
Statystyki znów są brutalne :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale o czym to ma świadczyć bo nie kumam? w Hiszpanii jest jeszcze gorzej, nie licząc poprzedniego sezonu

 

Że jeśli chodzi o mistrzostwo, to w Anglii grono faktycznych kandydatów jest mniejsze, niż w Niemczech na przestrzeni ostatnich 10 lat. A niektórym się wydaje, że jest inaczej.

 

Dla Twojej informacji: w Hiszpanii nie jest gorzej, a dokładnie tak samo, jak w Anglii w ostatnich 10 latach (3 mistrzów).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.