Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mogę patrzeć na tego Erica Garcia. Wolny, mało zwrotny, ma mnóstwo jakichś dziwnych i niepotrzebnych przyruchów. Zamiast koncentrować się na piłce to cały czas jest skupiony tylko na przeciwniku. Najlepsze jest to, że on już tak grał w City jak kilka razy dał mu szanse Pep, który szybko się na nim poznał. Nie wiem ile czasu potrzebuje na to Xavi ale już zajmuje mu to zdecydowanie za długo.

Xavi nie będzie wielkim trenerem.

Xavi jest i będzie trenerem jakim piłkarzem był Arteta- solidny, przeciętny, bez iskry.

Arteta ma papiery na zostanie takim trenerem jakim piłkarzem był Xavi czyli znakomitym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Kepler napisał:

Nie mogę patrzeć na tego Erica Garcia. Wolny, mało zwrotny, ma mnóstwo jakichś dziwnych i niepotrzebnych przyruchów. Zamiast koncentrować się na piłce to cały czas jest skupiony tylko na przeciwniku. Najlepsze jest to, że on już tak grał w City jak kilka razy dał mu szanse Pep, który szybko się na nim poznał. Nie wiem ile czasu potrzebuje na to Xavi ale już zajmuje mu to zdecydowanie za długo.

Xavi też pewnie nie może, ale jak araujo i Christensen sie leczą to kto ma grać jak że stoperów na ławce został Pique a z Interem to w ogóle żadnego nie bylo na ławce bo kounde też nie mógł grać. Garcia dobrze wyprowadza piłkę, ale u środkowego obrońcy jednak jakieś podstawy powinny być, już może trzeba było Marcosa Alonso potestować na stoperze jak w meczu ligowym. 

A jak już jesteśmy przy wolnych i mało zwrotnych to nie kumam czemu gra Busquets. Zarówno gavi jak i kessie mogą grać easy na jego pozycji a są lepsi. 

W ogóle z gavim i pedrim to barca wygrała los na loterii. Gavi to jest davids/gattuso o twarzy dziecka. 

Aktualnie raphinia, Dembele, Busquets i Garcia to nie są gracze na miarę pierwszego składu. Nie w tej formie. A Busquets to już chyba nigdy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, fluber napisał:

Gavi to jest davids/gattuso o twarzy dziecka. 

Gavi ma chęci, zadziorność i waleczność, które kiedyś sprawią, że może dorówna do tej dwójki albo będzie jeszcze lepszy.

Natomiast na dziś widać po nim, że fizycznie to jeszcze chłopak, który dopiero kończy wiek juniora. W ogóle pomoc z nim, Pedrim i Basqetsem to najmniej atletyczna linia środkowa, kompletny brak fizyczności co było widać dzisiaj, z Bayernem czy Interem. W żadnym z tych meczów pomoc Barcy nie była nawet bliska zdominowania środka pola.

Edytowane przez Kepler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Kepler napisał:

 

Natomiast na dziś widać po nim, że fizycznie to jeszcze chłopak, który dopiero kończy wiek juniora. W ogóle pomoc z nim, Pedrim i Basqetsem to najmniej atletyczna linia środkowa, kompletny brak fizyczności co było widać dzisiaj, z Bayernem czy Interem. W żadnym z tych meczów pomoc Barcy nie była nawet bliska zdominowania środka pola.

To prawda, ale też barca prawie nigdy nie miała dominującego fizycznie środka pola. Przecież gdy zamiast gaviego i pedriego z busquetsem biegali Xavi oraz Iniesta to fizycznosc też była żadna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, fluber napisał:

Z takim podejściem to Busquets powinien grać wszystko od deski do deski bo gracza o takim profilu poza nim to w Barcelonie nie ma

To nie o to chodzi żeby grał od deski do deski. Xavi i Barcelona musza po prostu zdać sobie sprawę, ze w piłkę można grać w inny sposób. Nawet w obecnej sytuacji można wystawić De Jonga z Kessim zeby nieco zamknąć środek i dodać nieco siły. 

Busquets to już od kilku lat parodia piłkarza, niestety Barcelona ma to do siebie ze trzyma te swoje legendy zdecydowanie za długo robiąc krzywdę i sobie i tym legendom. Jedyna nadzieja, ze te ostatnie wpi****le otworzą oczy Xaviemu (chociaż k**** na co ja liczę xd) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, airmax napisał:

 

Busquets to już od kilku lat parodia piłkarza, niestety Barcelona ma to do siebie ze trzyma te swoje legendy zdecydowanie za długo robiąc krzywdę i sobie i tym legendom. Jedyna nadzieja, ze te ostatnie wpi****le otworzą oczy Xaviemu (chociaż k**** na co ja liczę xd) 

W przeciwieństwie do realu który pozbywa się piłkarzy gdy kończy się ich przydatność do użycia nieważne czy to Casillas, Raul, czy Cristiano Ronaldo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, fluber napisał:

Przecież gdy zamiast gaviego i pedriego z busquetsem biegali Xavi oraz Iniesta to fizycznosc też była żadna

Mimo wszystko Xavi i Iniesta dużo później niż Pedri i Gavi weszli na stałe do składu i gdy szybko stali się głównymi architektami sukcesów Barcy i reprezentacji to byli już wtedy dojrzali  dwudziesto kilkulatkowie, oczywiście, że nie mający fizyczności na poziomie Davidsa czy Yaya Toure, natomiast dużo lepszą od obecnej dwójki. 

Poza tym to oni tworzyli najlepszą wersję tiki taki, systemu gdzie posiadali piłkę tak długo, wymieniali ją tak szybko, że tej fizyczności aż tak bardzo nie potrzebowali bo coś innego mieli na niespotykanym poziomie. Pedri ma duży talent ale nie aż tak duży jak tamta dwójka, a po za tym tamten zespół też był dużo lepszy od obecnego.

Edytowane przez Kepler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, fluber napisał:

Xavi też pewnie nie może, ale jak araujo i Christensen sie leczą to kto ma grać jak że stoperów na ławce został Pique a z Interem to w ogóle żadnego nie bylo na ławce bo kounde też nie mógł grać. Garcia dobrze wyprowadza piłkę, ale u środkowego obrońcy jednak jakieś podstawy powinny być, już może trzeba było Marcosa Alonso potestować na stoperze jak w meczu ligowym. 

A jak już jesteśmy przy wolnych i mało zwrotnych to nie kumam czemu gra Busquets. Zarówno gavi jak i kessie mogą grać easy na jego pozycji a są lepsi. 

W ogóle z gavim i pedrim to barca wygrała los na loterii. Gavi to jest davids/gattuso o twarzy dziecka. 

Aktualnie raphinia, Dembele, Busquets i Garcia to nie są gracze na miarę pierwszego składu. Nie w tej formie. A Busquets to już chyba nigdy. 

Xavi jest zakochany w Busim i to jest problem. Jedyny piłkarz który z marszu może sprawdzić się na tej pozycji w tej kadrze to …Pedri ale cofnięcie go to smierć z przodu. Także podobnie jak Cwiakala, jestem zdania ze defensywny pomocnik  i boczni obrońcy do kadry musza być dokoptowani za rok tylko za cholerę nie wiem z czego miałaby na to pojąć kasa…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Kepler napisał:

Xavi jest i będzie trenerem jakim piłkarzem był Arteta- solidny, przeciętny, bez iskry.

Arteta ma papiery na zostanie takim trenerem jakim piłkarzem był Xavi czyli znakomitym.

Dosadnie napisane, podoba mi się Twoje bezkompromisowe podejście.

 

Pytanko do fanów Barcy, co sądzicie o Xavim? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, eF. napisał:

Pytanko do fanów Barcy, co sądzicie o Xavim? 

Zwolnienie go byłoby idiotyzmem. Xavi swoje za uszami ma, natomiast mam tez wrażenie ze oczekiwania są zdecydowanie za duże. Real czy Bayern, z którymi Barca rozegrała mecze to ekipy budowane latami. Tutaj ludzie oczekują ze po jednym okienku transferowym Barca będzie kosić wszystkich rywali. 

sam mam do Kszawiego pretensje o niektóre decyzje kadrowe, o to ze nie uczy się na własnych błędach, ze z Busquetsem to najchętniej zostałby na zawsze. Natomiast trzeba dla gościa dać czas i weryfikować go za całokszałt a nie wyniki z zespołami, które są gotowym produktem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, eF. napisał:

 

Pytanko do fanów Barcy, co sądzicie o Xavim? 

Ogólnie ok. 

Wyjaśniły go trochę mocne ekipy ostatnio ale w sumie w tych 4 meczach co grali nie byli jakoś dużo słabsi nawet z Bayernem mieli mnóstwo szans. Trochę im brakuje takie zwykłego sportowego szczescia którego taki real ma od zajebania od lat ;]

Wkurwia okropnie ze gra ciągle Roberto i Busi no ale co zrobić. Rozjebala mu się kompletnie obrona na ten ciężki fragment sezonu no to przegrywają. 

Najlepsza ich pilka w tym sezonie to jak grali z kounde na prawej. 

Strasznie się boją o Fatiego co zaczyna być irytujące. Powinien dostać w końcu z 8-10 meczy w pierwszym żeby mógł wrócić do topowej formy. Bo w formie to jednak duży kozak, jest w stanie być że swoim talentem tam gdzie foden czy vini no ale to musz być minuty. 

Za dużo raphini za mało Torresa, Kessie ława c*** wie czemu. Za bardzo rotuje jak dla mnie, ciągle są 2-3 dziwne decyzje w składzie. 

No ale ogólnie jest ok, coś tam może wygrają w tym sezonie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest drużyna na wygrywanie już teraz, trochę ten początek sezonu podniósł poprzeczkę i oczekiwania co do tego co może/musi Barca osiągnąć w tym sezonie. A to jest drużyna w budowie wg mnie, tych zmian personalnych jednak było sporo i jak dla mnie proces przebudowy jeszcze nie jest zakończony. Po sezonie odchodzi Busquets, Pique też na wylocie i grał tylko przez kontuzje bo tak to go Xavi usadził na głębokiej ławie od początku sezonu. Ja bym też pozbył się tego Erica Garcii bo co koleś jest elektryczny to masakra. Kwintesencja tego w meczu z Realem gdzie najpierw wsadził łeb przedłużając pięknie piłkę do Viniego no a potem przydepnął w polu karnym Rodrygo. Cały on. Dawać tam na środek obrony tego Skriniara czy tam Inigo Martineza a na środek pomocy to ch... wi kogo, raczej ktoś z doświadczeniem do tych Gavich i Pedrich. Zieliński albo Krychowiak he he :]

A sam Xavi wg mnie jeszcze ma spory kredyt zaufania, miał jaja żeby Pique odstawić np., mógłby te skrzydła jeszcze jakoś ogarnąć. O ile Dembele jest jaki jest i przy Xavim jest z niego jakiś pożytek to ten Raphinia to nie wiem czy pod formą jest czy co bo jest do bólu przewidywalny. Może więcej tego Fatiego rzeczywiść, póki chłopiec zdrowy jest.

Tak po prawdzie to niefartownie też trafili mocną grupę w LM + te kontuzje w obronie pojawiły się w najgorszym momencie sezonu gdzie były decydujące mecze w LM, no i w LaLiga też mecze z najlepszymi więc tu trochę farta brakło. Ale ogólnie to myślę, że takie mistrzostwo LaLiga jeszcze mogą wyrwać w tym sezonie, Liga Mistrzów to już bye bye niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.