Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

Co tam Barcelona, to co robi w tym sezonie Napoli to czysta magia. Bez porażki w Serie A (bilans 18:6) i wygrane w LM, kolejno z Liverpoolem 4:1 u siebie, z Rangers 3:0 na wyjeździe i z Ajaxem 6:1 na wyjeździe. A co najlepsze, kluczowym graczem jest Piotr Zieliński, który gra jak lider i wykręcił w tym sezonie już 4 gole i 5 asyst. Na ten moment to jedna z najciekawszych ekip w Europie. Trzeba też zwrócić uwagę na ich nowe nabytki: Kvaratskhelia  i Min-Jae Kim, obaj to potencjał na TOP'y. Pierwszy to 21-letni przebojowy skrzydłowy z Gruzji, drugi to skała w obronie z Korei (wybrany piłkarzem miesiąca w lidze). Łącznie kosztowali 28 mln euro, zajebisty deal. Warto spoglądać na Neapol, oj warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, eF. napisał:

Co tam Barcelona, to co robi w tym sezonie Napoli to czysta magia. Bez porażki w Serie A (bilans 18:6) i wygrane w LM, kolejno z Liverpoolem 4:1 u siebie, z Rangers 3:0 na wyjeździe i z Ajaxem 6:1 na wyjeździe. A co najlepsze, kluczowym graczem jest Piotr Zieliński, który gra jak lider i wykręcił w tym sezonie już 4 gole i 5 asyst. Na ten moment to jedna z najciekawszych ekip w Europie. Trzeba też zwrócić uwagę na ich nowe nabytki: Kvaratskhelia  i Min-Jae Kim, obaj to potencjał na TOP'y. Pierwszy to 21-letni przebojowy skrzydłowy z Gruzji, drugi to skała w obronie z Korei (wybrany piłkarzem miesiąca w lidze). Łącznie kosztowali 28 mln euro, zajebisty deal. Warto spoglądać na Neapol, oj warto.

Fluke z Liverpoolem, którzy mieli mocniejszy okres, Ajax to produkt farmerskiej ligi coś w stylu Bayernu, ale oczywiście ze względu na Piotrka mocno kibicuje.

Godzinę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

 odechciewa się

Lewandisney potrzebuje karnego<tears>.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, eF. napisał:

Co tam Barcelona, to co robi w tym sezonie Napoli to czysta magia. Bez porażki w Serie A (bilans 18:6) i wygrane w LM, kolejno z Liverpoolem 4:1 u siebie, z Rangers 3:0 na wyjeździe i z Ajaxem 6:1 na wyjeździe. A co najlepsze, kluczowym graczem jest Piotr Zieliński, który gra jak lider i wykręcił w tym sezonie już 4 gole i 5 asyst. Na ten moment to jedna z najciekawszych ekip w Europie. Trzeba też zwrócić uwagę na ich nowe nabytki: Kvaratskhelia  i Min-Jae Kim, obaj to potencjał na TOP'y. Pierwszy to 21-letni przebojowy skrzydłowy z Gruzji, drugi to skała w obronie z Korei (wybrany piłkarzem miesiąca w lidze). Łącznie kosztowali 28 mln euro, zajebisty deal. Warto spoglądać na Neapol, oj warto.

Chciałbym żeby dla Napoli to był wreszcie TEN sezon, pomijając już nawet maestro Ziela to śledzę Serie A mocniej od niedawna w sumie bo wcześniej oglądałem głównie Premier League i Neapol zyskał u mnie jakąś sympatię.Kvaratskhelia to razem z Lewym i Haalandem najlepszy transfer tego sezonu :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, LeweBiodroSmoka napisał:

chciałbym jedynie oglądać uczciwe zawody skoro w tle są setki milionów 

To w sumie odpowiedziałeś dlaczego tej uczciwości w futbolu nigdy nie będzie 

9 godzin temu, eF. napisał:

Napoli

Oni rok temu chyba tez bardzo mocno zaczęli. W lidze 9/10 wygranych na poczatek(?) ale później chyba tlenu zabrakło w drugiej części sezonu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Sewer napisał:

Chciałbym żeby dla Napoli to był wreszcie TEN sezon, pomijając już nawet maestro Ziela to śledzę Serie A mocniej od niedawna w sumie bo wcześniej oglądałem głównie Premier League i Neapol zyskał u mnie jakąś sympatię.Kvaratskhelia to razem z Lewym i Haalandem najlepszy transfer tego sezonu :D 

No ja oglądam Serie A od lat, jako że jestem fanem Juventusu i szczerze nie mogę wyjść z podziwu, kiedy patrzę na to Napoli. A transfer Kvaratskheli to jakiś majstersztyk. On ich kosztował raptem 10 mln euro, i faktycznie jest to jeden z najlepszych transferów w tym sezonie. A patrząc na cena/jakość to chyba najlepszy. Zresztą Min-Jae Kim też kozak, to jak czyścił w meczu z Liverpoolem, to defensywna poezja. Typ praktycznie nie popełnia błędów, zajebiście czyta grę i wygląda na Van Dijka 2.0 w tym momencie. I pomyśleć, że swego czasu był łączony z Juventusem, by to chuuj :D 

1 godzinę temu, airmax napisał:

Oni rok temu chyba tez bardzo mocno zaczęli. W lidze 9/10 wygranych na poczatek(?) ale później chyba tlenu zabrakło w drugiej części sezonu 

To swoją drogą, ale na ten moment wyglądają mocarnie i są faworytami w lidze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ja jebie jak można oddać prawie 20 strzałów i nie strzelić ani jednej jebanej bramki ? Jak ? No normalnie jestem mega zdenerwowany bo Izraelici gówno pokazali a jeszcze o mały włos by wygrali gdyby lepiej przymierzył pod koniec meczu. Skóraś beznadziejnie, poza jedną akcją nic nie wniósł. Napastnik Lecha nie otrzymał ANI jednej dobrej piłki bo każde dośrodkowanie kończyło się na pierwszym obrońcy. Tutaj spokojnie powinno być 2:0 a nie drżenie do ostatniej akcji. No jednym słowem impotencja strzelecka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.