Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

A komisje musieli zebrać, bo musieli rozwiązać tą sytuację i wyobraź sobie że musieli to zrrobić przed losowaniem, a nie po.

No podobno, ale przynajmniej ktoś o tym piszę i mówi, a to że Celtic 'posmarował Uefa' to jest tylko i wyłącznie Twój wymysł i Twoja wyobraźnia.

 

Myślisz, że gdy w gre wchodzą takie pieniądze to wszyscy tak tylko sobie czekają ?, co pewna mała grupka ludzi postanowi. 

Leśnodarski od wczoraj tam był, Boniek też pewnie załatwiał(dobry kumpel Leśnego).

A Celtic niby pewnie tak siedział ?

Lobbowanie jest na całego obustronne. To są za duże pieniądze.

To jest moja opinia poparta logicznym tokiem rozumowania, podaję konkretne argumenty na poparcie mojej opini. Uważasz inaczej napisz, dlaczego Celtic miałby nic nie robić na swoją korzyść, gdy cały budżet mu się wali.

 

Ale przedewszystkim trzymajmy się faktów:

W 2005 roku bezczelnie złamała regulaminy aby dopuścić Liverpool do LM. UEFA korzysta ze swoich regulaminów jak tylko się jej podoba. 

 

Nie jestem kibicem Legii, ale to spotyka i może spotkać każdy klub z europy wschodniej, są inne standardy tu i tu. Choćby ostatni przykład Wisły i nie odbyty dwumecz z Totenhamem. 

 

2) Co do komisji dlaczego musieli ? Skąd to twierdzenie.  Jak wykluczali Sion zrobili to już długo po losowaniu. 

Sion ostatecznie dużo później wygrał w sądzie z UEFA, ale to wielki Celtic zagrał w LE całkiem bezprawnie. Ale tego już zmienić nie można było.

Edytowane przez mcreativo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kulfon

Czy to oznacza, że jak drużyna wygra mecz 4:0 to może już nie jechać na rewanż, bo jak dostanie walkower to i tak by awansowała. Zastanów się. 

 

 

Nikt tak nie robi, bo UEFA wtedy by dowaliła walkower za cały dwumecz, według ich widzimisię.

Przepisy traktują bardzo luźno, jak ktoś coś przeskrobie(źle wypełni papierek) to grupka dziadków zbiera się, patrzy jaki to klub i w zależności od kraju, wpływów klubu, końcowego rezultatu kto na tym zyska a kto na tym straci wydają odpowiedni werdykt.

Edytowane przez mcreativo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mówię, że Celtic nic nie robił bo zapewne polecieli tam jego przedstawiciele z prawnikiem, ale nigdzie o tym nie czytałem więc 100% pewności nie mam. A na pewno nie będę Ci udowadniał, że Celtic nie dawał kasy uefie, żeby udupili Legię, bo to twierdzenie jest po prostu śmieszne. Twoje argumenty to: 'Boniek pewnie coś załatwiał' 'celtic posmarował uefie (sic!)' 'to jest moja opinia poparta logicznym tokiem rozumowania'. Daj mi jakieś fakty, a nie to co sobie Ty wymyśliłeś. Zaraz mi wyskoczysz z Liverpoolem, fajnie ale to było 10 lat temu i inna sytuacja.

 

Jak chcesz się trzymać faktów to są one takie, że regulamin jasno i wyraźnie mówi, że w takiej sytuacji jest walkower. Być może ten regulamin jest głupi, ale na dzień dzisiejszy takie są przepisy i nie wiem jak chcesz z tym polemizować. 

 

Musieli, bo Legia byłaby nierozstawiona, a Celtic rozstawiony więc losowanie wyglądałoby inaczej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kulfon

Czy to oznacza, że jak drużyna wygra mecz 4:0 to może już nie jechać na rewanż, bo jak dostanie walkower to i tak by awansowała. Zastanów się. 

 

 

Nikt tak nie robi, bo UEFA wtedy by dowaliła walkower za cały dwumecz, według ich widzimisię.

Przepisy traktują bardzo luźno, jak ktoś coś przeskrobie(źle wypełni papierek) to grupka dziadków zbiera się, patrzy jaki to klub i w zależności od kraju, wpływów klubu, końcowego rezultatu kto na tym zyska a kto na tym straci wydają odpowiedni werdykt.

to jest gdybanie i wróżenie z fallusów, z naszej obecnej wiedzy wynika, że 5:1 u siebie by wystarczyło w tym przypadku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serio nie rozumiesz jaka jest różnica między 4:1 a 6:1? naprawdę?

 

edit: a nie, to kiwi był

To ja napisałem komentarz ,że nie ma róznicy miedzy 4;1 a 6;1 ,ale nie wiedzialem o bilansie 4;4 i usunalem ten komentarz dlatego zwracam honor i dziekuje ze slakb mi to wyjasnil aczkolwiek nadal twierdze ze zrzucanie wszystkiego na zawodnika ,ktory karnego nie strzelil jest nie na miejscu.

Edytowane przez Adison
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mówię, że Celtic nic nie robił bo zapewne polecieli tam jego przedstawiciele z prawnikiem, ale nigdzie o tym nie czytałem więc 100% pewności nie mam. A na pewno nie będę Ci udowadniał, że Celtic nie dawał kasy uefie, żeby udupili Legię, bo to twierdzenie jest po prostu śmieszne. Twoje argumenty to: 'Boniek pewnie coś załatwiał' 'celtic posmarował uefie (sic!)' 'to jest moja opinia poparta logicznym tokiem rozumowania'. Daj mi jakieś fakty, a nie to co sobie Ty wymyśliłeś. Zaraz mi wyskoczysz z Liverpoolem, fajnie ale to było 10 lat temu i inna sytuacja.

 

Jak chcesz się trzymać faktów to są one takie, że regulamin jasno i wyraźnie mówi, że w takiej sytuacji jest walkower. Być może ten regulamin jest głupi, ale na dzień dzisiejszy takie są przepisy i nie wiem jak chcesz z tym polemizować. 

 

Musieli, bo Legia byłaby nierozstawiona, a Celtic rozstawiony więc losowanie wyglądałoby inaczej. 

 

1) Nie musieli, Sion był przed losowaniem w 4 koszyku grupy LM, Celtic byłby w 2. Zdyskwalifikowali Sion już po losowaniu, Celtic trafił w miejsce Sionu jako losowanego z 4 koszyka.

 

Co do Liverpoolu co to za argument, że 10 lat temu ? 

Co z tego, że inna sytuacja. To są właśnie fakty, regulaminy są naginane pod konkretną sytuację.

Liverpool to jest właśnie konkretny precedens na którym Legia powinna oprzeć swoją wojnę z UEFA.

Prawnie nie ma szans, marketingowo może zniszczyć teraz UEFA.

 

 

serio nie rozumiesz jaka jest różnica między 4:1 a 6:1? naprawdę?

 

edit: a nie, to kiwi był

 

O jakim 6:1 piszemy ?? Żaden karny nie był przy stanie 4:1. Po golu z karnego to byłby inny mecz,

Jakieś 6:1 to właśnie jest gdybanie.

Edytowane przez mcreativo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Nie musieli, Sion był przed losowaniem w 4 koszyku grupy LM, Celtic byłby w 2. Zdyskwalifikowali Sion już po losowaniu, Celtic trafił w miejsce Sionu jako losowanego z 4 koszyka.

 

Co do Liverpoolu co to za argument, że 10 lat temu ? 

Co z tego, że inna sytuacja. To są właśnie fakty, regulaminy są naginane pod konkretną sytuację.

Liverpool to jest właśnie konkretny precedens na którym Legia powinna oprzeć swoją wojnę z UEFA.

Prawnie nie ma szans, marketingowo może zniszczyć teraz UEFA.

 

Czyli Uefa w przypadki Sionu zachowała się nieprawidłowo, teraz zrobiła wszystko jak należy. 

 

Ale co to za argument, że uefa 10 lat temu nagięła regulamin? To chyba nie znaczy, że ma go zawsze naginać. Złamali regulamin więc zrobili źle i należy takie  zachowanie tępić, ale skoro teraz zrobili wszystko zgodnie z regulaminem to o co Ty chcesz walczyć? Zrobili wszystko prawidłowo w tej sytuacji i nie rozumiem o co Ci chodzi w ogóle. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale piłkarz musi być uprawniony do gry w danym meczu, a skoro regulamin mówi że karą musi być walkower, to niestety ale tak musi być. 

 

Możemy podyskutować o tym czy ten regulamin jest ok czy nie, ale dyskusja o tym, ze uefa zrobiła źle bo zrobiła wszystko zgodnie z regulaminem jest trochę bez sensu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi chyba o to, że wynik meczu powinni weryfikować piłkarze, a nie urzędnicy.

To śmiało, usuńmy z piłki nożnej wszelkich urzędników (także sędziów) i zobaczmy co się stanie. Nie zawsze to się sprawdza w graniu z kumplami na osiedlu a co dopiero w lidze mistrzów. Błąd który popełniła Legia to się może zdarzyć w lidze okręgowej a nie w profesjonalnym klubie z wielomilionowym budżetem. Szukanie winy gdzie indziej nie ma sensu.

Edytowane przez Bogut
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.